• Dino
    2.2k
    Kad smo kod pljeskanja, mogli su igraci ostat koju minutu dulje pod sjeverom, ne bi im kruna s glave pala.

    Ak je neka tribina zasluzila pljesak, onda je to sjeverna tribina.
  • markoli
    1.6k
    Nisu zaslužili zvižduke. Nije bilo bajno, daleko od toga, možda nije za pljesak, ali eto osigurali smo to europsko proljeće i imamo dobre šanse za 2. mjesto.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jel itko skuzija kome je bilo upućeno od sjeverne tribine “ vi ste k****?”
  • Dudu
    2.6k
    Nekultura navijanja. Dođu likovi jednom u pola godine na utakmicu, pa misle da se klub bodri samo kad pobjeđiva.
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko sam ja ubrao, zviždalo se nedostatku ambicije i luzerskom mentalitetu, prvenstveno trenera a onda i ekipe.
  • Dudu
    2.6k


    Suparnicima. Zagreb je metropola, a vi ste kurac...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Jedina dobra stvar je što nam je ovo loše. Drugi smo u grupi kolo prije kraja. Doduše,nakon četvrtfinala nemamo šta manje tražiti. Krznar out...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Krznar: "Moramo biti svjesni situacije u kojoj se nalazimo i koja je ove sezone vrlo teška. Ostali smo bez važnih igrača, igrali smo četiri pretekola, reprezentativci su nam se vratili umorni s Eura i na prvoj utakmici europskoj su sjedili u loži, a na kraju su morali igrati na Islandu. U devetom mjesecu smo ostali bez čitave vezne linije, otišli su Majer i Jakić, a Ademi se ozlijedio. Zamislite Real bez Modrića, Casemira i Kroosa.

    Nemojte me krivo shvatiti, ja ne mislim da su ovi igrači koji su tu lošiji od tih koji su otišli, ali treba im vremena da uhvate sve automatizme i zahtjeve. To se radi u reprezentativnoj pauzi, a mi u tom periodu ostanemo bez 13 reprezentativaca i ljudi koji razumiju nogomet znaju koliko to traje i kako je teško. Igramo u ritmu četvrtak-nedjelja i moramo regenerirati glavne igrače. Kako da bez njih uigravamo nešto? Uz sve to što sam nabrojao, mi smo u vrhu HNL-a s utakmicom manje, prošli smo u Kupu i drugi smo u skupini Europa lige. Kad me nakon svega toga pitate kako sam? Lud sam".
  • Gelipter
    3.4k
    Tužno sve skupa. Krznar ostani!
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja nisam rekao da je finale KL utješna nagrada nego 3. mjesto i proljeće u KL.

    Finale bi bilo, barem meni, jedan ogroman uspjeh.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Puno vise vridimo od ovog šta trenutno pokazujemo na terenu! Krznar počinje lagano kukati na presicama šta je i nije. Činjenica je da nema igre, a ni krvi koliko triba bit u ovim igračima. Istina je da su otišli bitni igrači al i dalje imamo toliku širinu i kvalitetu da to triba sve bit puno bolje. Jednostavno Krznar to ne može izvuci iz ove ekipe na svu njegovu stručnost. Nakon 15kola u prvenstvu ne da nismo se odvojili nego smo treći na tbl. ne kazem da je panika al odavno dovoljan alarm upravi! U Europi gori u Beču i vcrs doma protiv Genka realno slabijih ekipa od nas odigramo u najmanju ruku čudne utakmice. Na sve navedeno, ako će on ostat i dalje na klupi prv. je upitno za mene. Od Europe ne očekuje previše u nokaut fazi bila ona EL il KL.
  • deda
    27.4k
    Scenarij utakmice je bio točno kakav sam očekivao. Pun mi je kufer Krkijevog slučajnog i kukavičkog nogometa.
  • Keyser Soze
    8k
    Ova priča s Krkijem jako podsjeća na OGS u Manchesteru. Vojnik kluba, ne ide te kao trenera, a ti i dalje sve uljepšavaš, ak sad ne ode gledamo ga mi do kraja sezone.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    ako je ko OGS onda ćemo ga još trpiti.
  • reziser
    6.2k
    Vratio se s tekme (već). Ajno gledat pozitivno, dočekali smo opet proljeće u Europi.. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.