• reziser
    6.2k
    3nmrj2cqroa1clb8.jpg
    Da vam bude lakše...
  • Eduardo
    17.2k
    jel trebamo mise početi uplaćivati da apsolutno nekompetentan čovjek konačno dobije otkaz s klupe dinama?db-izbjeglica

    Ajmo uplatiti, čisto iz zajebancije. :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Realno, pošten remi, čim je više išlo kraju, tim smo bili bliže porazu.

    U zadnjem kolu nam od svih mogućih kombinacija jedino ne odgovara jedna, poraz nas i Rapida. Loša trana je to da je statistički to vjerojatno najrealniji ishod. Osobno, zbog one pičkastosti u Beču, ja bi radije da Genk ode dalje (ako biram Genk ili Rapid) a mi da smo prolaz izborimo u Londonu.

    Za razliku od nekih, utješna nagrada konferencijske lige meni nije kraj svijeta ali se može smatrati podbačajem. Ajde, sretan sam da živim u doba kada je prezimljavanje u europskom natjecanju, pa makar i treće podbačaj ali realno je. Kraj svijeta nije. Nakon poštenih priprema, uz jaču struku na klupi i čišćenja/ojačavanja kadra, moglo bi se tu probat ići po finale

    Iste sekunde potpisujem treće mjesto u grupi ako bi to značilo dolazak Keka i finale KL na proljeće.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mislim da su nam apetiti apsolutno nerealni.
    Dinamo ni po čemu osim po ovim dečkima na terenu ne pripada u neku elitu. Kad čovjek pogleda ove 32 momčadi u EL i njihove stadione ili posjete shvati da smo mi tu ustvari jedan uljez.

    Uljez koji je ostavio minimalno 8 momčadi iza sebe, a moguće je da ostavi još 8. Koliko je to realno ne znam, ali je moguće.

    Moramo shvatiti odakle dolazimo, tko nam harači klubom, kakve uvjete i kakvu podršku imamo prije nego za utješnu nagradu proglasimo finale KL.

    Ova momčad i dalje zaslužuje respekt i od mene osobno će ga uvijek imati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa ne igra ni stadion, ni publika...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa zato i kažem da respektiram rezultate ove momčadi. Upravo zato što ne igra stadion i publika nego igrači smo tu gdje jesmo.

    Da igraju stadion i publika nebi bili ni među 500 klubova u Europi.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa toj momčadi i skupu igrača je itekako mjestu u europa ligi.
    problem je u apsolutno nestručnom trenerskom kadru, koji je 100% najlošiji u europa ligi, ma šta u europa ligi - u HNL-u. ja bi doslovno trenera dragovoljca prije stavio na klupu nego krznara.
  • Jaro
    5.4k
    Dinamo je u europu krenuo u LP, kao nositelj ispali od faking serifa s uzasom od igre, dakle ne slucajni, zalutali metak, prije toga jedva prosli legiu koja je predzadnja u poljskoj ligi od 18 klubova...
    Ok, EL - utjeha, nositelji, skupina taman - rapid i genk sa svojim problemima i WHU. Zadnje 3 srzone nebi bilo dvojbi za drugo mjesto i borbu za prvo ovdje...
    KL je podbacaj ma kolko nosonja govorio da nije...
    Trener koji na pocetku natjecanja izjavi u takvoj skupini da je trece mjesto cilj, moze bit trener negdje drugdje al za dinamo nije...
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Kek da dobije vodit ovu ekipu čuda bi radija sa njima, a ne igra KL
  • Jaro
    5.4k
    trenutno i onog Toplaka smatram korakom naprijed
  • Infinity
    15.2k
    Prije 1-1 sam mislio da cemo ih nabit. Bili smo puno bolji, jeli smo ih i onda nevidjen pad. Ovo je trenerov gubitak bodova.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Zoki je mag za Krznara
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni nikad nece bit jasne krkijeve zamjene, sta je njemu u glavi tokom utakmice to nitko ne zna
  • Neki tip
    19k
    Pričao sam s dedom na tribini, nakon što su se čuli oni zvižduci na kraju, po čemu to mi nužno moramo biti ispred Rapida, ispred Genka?

    Po kojem to kriteriju?

    Zašto je to samorazumljivo?

    Kvalitetom? Da, i tu stajemo. I to je najvažnije i zato jesmo ispred njih, ali ne razumijem zašto i čemu onda zvižduci? Kako to ova momčad to zaslužuje?

    @deda me pokušao uvjeriti da se fućkalo sucu. Nije, fućkalo se "svemu". Jer to smo mi. Nema nas na tribini, a kad se udostojimo doći, onda fućkamo jer naš dolazak nisu počastili pobjedom.

    I da se odmah i posve razumijemo.. i ja mislim da ova momčad može više da ima boljeg trenera. I ja sam se danas nadao pobjedi. I ja sam razočaran igrom i rezultatom otišao sa stadiona.

    Ali ova momčad, ovi igrači ni danas nisu zaslužili zvižduke. Neki mi vele da je to išlo Krznaru. Je, Orša i Livaković po tonu odmah skuže da ide Krznaru.

    Ono što zaslužuju je da kad izađu na teren svi ušute, a da njih 11 ili 18 odfućka, a ne zaplješće toj najjadnijoj tribini na kugli zemaljskoj. Tribini Zapad Maksimira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.