• vjeko1701
    5.9k
    Jako velik dobitak, nek se samo nastavi razvijati, mogli bi imati beza za sljedećih 10 godina. Znači sada samo fali napadač xD
  • marcio amoroso
    31.8k
    Kaže Lesički da su Livaja i Sosa nova imena repkesuperhik

    Biuk, Elez i Krovinović ništa?
  • superhik
    10.2k
    kasnije na pritisak :smile:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ovo da Stanišić starta na desnom boku za Bayern, a naši ga misle zvati za U-21 je zbilja za poslati nekoga u Vrapče.
  • Keyser Soze
    8k
    Znaš kak se pričalo, da je Mbappe Hrvat još ne bi debitirao za A repku...
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ovo da Stanišić starta na desnom boku za Bayern, a naši ga misle zvati za U-21 je zbilja za poslati nekoga u Vrapče.Mali dioničar

    Fascinacija naših tom U21 repkom je fenomen.
    Kod nas je moguće da čovjek bude prepuštan u21 repki i onda na velikom natjecanju praktički debitira u prvoj postavi :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam uvjeren da je svakom mladom igraču koji odskače klasom bolje da trenira s Modrićem, Rakitićem, Kovačićem i upija znanje, dobiva korisne savjete, nego da igra svih 90 minuta u timu sa svojim vršnjacima od kojih će pola kasnije igrati u klubu razine Sesveta :D

    Reprezentativnu strategiju provode teški debili, počevši od Dalića koji stalno to zagovara.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Kog briga za rezultat u u21 selekciji?
    Ni najzagriženiji nogometni kibici ne znaju nabrojati 5 zadnjih europskih prvaka u toj "kategoriji".

    Ako je netko u kadru bayerna, on je tu selekciju jednostavno "prerastao" i nema se što dokazivati po U selekcijama, taman imao 16 godina.
  • Jaro
    5.3k
    Ovo da Stanišić starta na desnom boku za Bayern, a naši ga misle zvati za U-21 je zbilja za poslati nekoga u Vrapče.
    definitivno, al da, da su Hrvati, nas napadacki tandem u21 bi bio Mbappe - Haaland...
  • superhik
    10.2k
    Top 10 Hrvata prema SofaScore
    76xh6lt5yiiz0hgh.jpg
  • serbus
    3.4k
    I onda se "jebe mater" Sosi kad sa 24g ne dobije priliku ni debitirati za nas.
    Skinuo bi mu kapu na mudima da je odjebao HNS, ne repku ili zemlju nego taj smrdljivi HNS.
    Svaki mladi Hrvat koji pokazuje i malo talenta odmah u repku pa makar na tu jednu tekmu bolje se zajebat sa dva, tri nego propustiti jednog. Nama na klupi vs Andore sjedi Badelj (slučajno mi pao na pamet,njemu svaka čast ništa protiv njega),ali mi nije jasno da to nije mogao biti neki klinac koji bi dobio poluvrijeme i "zakapariš ga" :) i riješeno.

    Ovako zbog naknadnog plakanja mi je Sosa opet ni sim ni tam. Livaja je po meni zaslužio poziv ima taj potez, vica u igri koji volim bez obzira na glavu.
  • Dudu
    2.6k
    Petković lagano odbačen, čak bez i pretpoziva :D
  • marcio amoroso
    31.8k
    Petko i Majer ne mogu, a brdo ovih specijalaca što ispada od raznih Tobola mogu.
  • Carrasco
    4k
    Dalić popis slaže po komentarima na društvenim mrežama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.