• flexXy
    1.9k
    Meni je popis ok. Jedino bih tu Stanisica ubacio jer nemamo beka al dobro.
  • Neki tip
    19.1k
    Petka bi pola ljudi ovdje izbacilo na klupu ili tribinu Dinama, ali pozvalo u reprezentaciju.

    Zanimljivo.

    brdo ovih specijalaca što ispada od raznih Tobola mogu.marcio amoroso

    Koje brdo? Pozvan je Livaja, očekivano. I pozvan je Ivušić (ako pod Tobole ubrojimo i CSKA) posve opravdano u odnosu na Kalinića. Pa svi smo to tupili, da je bolji od Kalinića i da zaslužuje poziv.

    Koga bi izbacio iz veze da upadne Majer? Ja, eventualno, Moru. Ali to zato što rusku ligu ne pratim, nemam pojma kakav je tamo.
  • Neki tip
    19.1k
    Zbilja ne vidim koja pm sad ne valja s ovim popisom.

    Najbolje da pozove sve dinamovce i rupe gdje nam igraju stranci popuni dinamovcima koji su vani.
  • Dudu
    2.6k
    Mene na svakoj listi objavljenoj u zadnjih par godina bode u oči ime Mile Škorića. Čovjek koji ima 30 godina i Osijek mu je plafon karijere, a tu su Erlić, Stanišić koji bi mogli i trebali biti stožerni igrači u roku 2-3 godine..
  • Neki tip
    19.1k
    Mene na svakoj listi objavljenoj u zadnjih par godina bode ime Mile Škorića. Čovjek koji ima 30 godina i Osijek mu je plafon karijere.Dudu

    Oko toga se slažem, ne razumijem što on donosi reprezentaciji, ali on je već standardna anomalija popisa. Ako se tako može reći.
  • Eduardo
    17.3k
    Meni isto popis ok. Nemam zamjerke, osim tog malog iz Bayerna. Ako se već odlučio za Hrvatsku onda neka bude s A vrstom.
  • xyz
    840
    Meni je dobro da nema Petka - da prođe jedan ciklus mini priprema i da bude za Europu spreman. Da je bar i Ivanušeca i Oršića diletant preskočio
  • Dudu
    2.6k
    Ja osobno bih krenuo u smjenu generacija u obrani, postupno rješavanje Vide i Lovrena, možda prvo jednog, pa onda i drugog. Ustoličiti par Gvardiol, Ćaleta-Car kao temelj obrane, uz bekove Sosa i Juranović, a u roku pola godine, ako ovaj bude igrao u Bayernu, bez dileme i Stanišić za Juranovića..

    Foteljaški gledajući, iako shvaćam koliko bi to riskantno bilo za izbornika.
  • Mališan
    1.7k
    Na popisu nema ni Brekala i Vrsaljka
  • Baneki
    717
    Možda Brekalo sprema neki transfer pa je zamolio da ga se izostavi, ne znam koji bi drugi razlog bio.
  • miro
    3.1k
    . Čolaka zvat prije Petkovića je kriminal, evo samo toliko, pa makar ovaj zabio 100 golova
  • BBB Mataa998
    1.2k

    A mora se pozvati netko iz druge momčadi lige, i tu realno dolazi u obzir samo Ivušić ili kapetan Škorić. Ne donosi ništa ali eto svi zadovoljni i to je to. Po meni su Sučić i Stanišić morali dobiti poziv, i ne jednoj od utakmica da zaigraju par minuta i rijesen problem
  • Carrasco
    4k
    Petka bi pola ljudi ovdje izbacilo na klupu ili tribinu Dinama, ali pozvalo u reprezentaciju.

    Zanimljivo.
    Neki tip sa Zapada

    Tko točno? Imaš primjer ili si to tek tako napisao?
  • über alles
    1.5k
    Rijetko dobar popis.
  • Mortiis
    68
    Po meni fale Elez, Vuška, Čolina i Simić ako mu srede papire, a za pretpoziv Krovinović i Vuković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.