• jp23
    2.2k
    Sprema transfer u Lazio prema svemu sudeći, zbog čega nije ni bio ni na klupi za vikend za Wolfsburg.
  • xavier
    11.1k
    Po meni fale Elez, Vuška, Čolina i Simić ako mu srede papire, a za pretpoziv Krovinović i Vuković.Mortiis

    Evo ja stvarno ne vjerujem što pišete ovdje. Pozvan je jedan (!) igrač Hajduka i taj realno ima mjesta na popisu. Čovjek bi stekao dojam da je pozvano pola Hajduka.
  • Mortiis
    68
    Evo ja stvarno ne vjerujem što pišete ovdje. Pozvan je jedan (!) igrač Hajduka i taj realno ima mjesta na popisu. Čovjek bi stekao dojam da je pozvano pola Hajduka.xavier

    Pa velim da ih fali još nekoliko. Plus vratarska legenda Lovre.
  • og1986
    2.9k
    Pa vidiš da je lik nov, ili trola ili je tovar.
  • LovroZG
    1.3k
    Livaja i Ivanušec su pozvani za desno krilo kolko vidim jer drugih kandidata nema. Ja bi radije Majera pozvo, al i Livaja igra odlično.

    Za desnog beka se zvalo Juranovicla i Uremovića. Ja bi radije da se umjesto Škorića pozvo još jedan desni bek, a Uremovića ostavilo za stopera. Moglo se komotno Tomečaka zvat.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Volio bih postavu:
    Livi-Sosa,Gvardiol,Caleta-Car Juranovic
    Broz-Kovacic-Modric
    Ivanusec Perisic i Livaja(Kramarić).
  • Neki tip
    19k
    Tko točno? Imaš primjer ili si to tek tako napisao?Carrasco

    Vidjeti pod dinamovim temama.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne razumijem koji je problem pozvati Stanišića i riješiti potencijalnu mogućnost igranja za njemačku, al ajde.

    Što se tiče igrača dinama, ja bi najrađe da nitko nije dobio poziv i da se mogu pripremiti za nastavak sezone.
  • marcio amoroso
    32k
    Koje brdo? Pozvan je Livaja, očekivano.Neki tip sa Zapada

    Ako je tebi očekivano da je Livaja ispred Majera onda ionako nemamo šta raspravljati.
  • Keyser Soze
    8k
    Da Livaja igra za nas i da nije pozvan, pola foruma bi proklinjalo Dalića. Majer je morao unutra, ali Livaja je također zaslužio poziv.
  • Bosna86
    11.6k
    Livaja je također zaslužio poziv.namodi grebza

    Može li mi netko ovaj dio pojasniti? Gdje ga je i kada zaslužio? Igrama protiv Belupa i Gorice? Po tom kriteriju svaki drugi igrač Dinama treba biti pozvan

    S druge strane Majer igra vise od godinu dana puno veći nivo nogometa od ovoga pa opet nije zaslužio :smile:
  • marcio amoroso
    32k
    Majer i Livaja igraju iste pozicije, pozicije ofenzivnog veznog. Majer igra za Dinamo koji je 5 puta vrijedniji od Hajduka i Majer je 4 puta vrijedniji od Livaje.

    Livaja je zabio 2 i pripremio 2 gola ovu sezonu.
    Majer je zabio 5 i pripremio 4 gola.

    Livaja u reprezentaciji, Majer ne.

    Livaja hajdukovac, Majer Dinamovac.

    Forum Dinamov

    Pravda se Livaja.


    O jebem te živote blago nama.

    Pa više su ovdje neki pod utjecajem tovara nego oni sami.
  • xavier
    11.1k
    Majer i Livaja igraju iste pozicijemarcio amoroso

    Livaja sigurno nije pozvan kao ofenzivni vezni nego kao krilo što možeš vidjeti i po tome što se nalazi među "napadačima" zajedno s ostalim krilima.
  • marcio amoroso
    32k

    Može on biti pozvan i kao bek i može ga napisati među golmane. Ja vrlo dobro znam koju poziciju igra, a jasno mi je koju igra i Majer.
  • og1986
    2.9k
    Meni je fascinantno kako je Škorić uspio dobiti poziv. Lik izgleda kao da još nije evoluirao iz kromanjonca, a u obrani sa 30 godina je na razini boljeg juniora Dinama.

    Livaja isto tu da se podmiri tovarski puk i ništa više. Ta medijska hajka kako lik super igra je napuhana do bola. Malo iznadprosječan igrač prosječnog kluba i odmah poziv u repku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.