• miro
    3.1k
    Može se dogoditi to o čemu pričaš, ali samo s novim izbornikom, ovako će to bit muka od sad pa sve do završetka SP u Kataru (ako se plasiramo)
  • xavier
    11.1k
    Nije bilo sloge, zajedništva, onog duha iz 2018, nit će ga ikad više bitbbbjura

    I u godinama nakon 1998. se činilo da je to bilo to i da nikad više nećemo imati takvu reprezentaciju pa je reprezentacija 2008. opet izgledala jako dobro nakon čega je opet došlo do malog pada. No 2018. smo došli do drugog mjesta na svijetu...i sad se opet čini da sve skupa ne ide u dobrom smjeru.

    No sve će opet doći na svoje. Da moram pogađati, kladio bih se na 2028. :cool:
  • Eduardo
    17.3k
    slažem se i jedan sam od onih koji zazivaju promjenu na klupi.
  • marcio amoroso
    32k
    Dalić je za mene bivši jer nema ni rezultat, ni igru, ni atmosferu.deda

    Upravo ovo je sve. Jednostavno ne postoji ništa pozitivno što bi ga zadržalo na mjestu izbornika. Igra je katastrofalna, rezultat je čak ok s obzirom na igru unatoč blamažama u ligi nacija a atmosfera je očigledno jadna.

    Ne znam šta on može napraviti da to okrene. Jedino što on ima je ta medalja iz Rusije, ali po tome može i Suba na gol ili Mandžo u napad. I još jednom za sve one koji će sad skočiti da se zaboravlja uspjeh u Rusiji. Ne, ne zaboravlja se, zahvalni smo mu na Rusiji, ali od Rusije su prošle 3 godine i moramo gledati naprijed.
  • Nolifer
    6.5k
    Mogu samo lupit lajkove i ništa ne za dodati. Jer sve ste točno rekli, @Pop corn, @xavier, @deda :clap:
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da Dalića u repki drži još samo Luka Modrić i, eventualno, Perišić. Da oni okrenu palac dolje ili se oproste, otišao bi i Dalić, milom ili silom.
  • Dudu
    2.6k
    Njegov odgovor na pitanje ostaje li izbornik je da mora popričati s Lukom :D
  • markoli
    1.6k
    Iskreno po meni je to i ok ako će razgovor ići u smjeru da mu Luka kaže ima li podršku svlačionice ili nema.
  • Nolifer
    6.5k
    Po čemu to tako sigurno tvrdiš?Eduardo

    Takav mi je osjećaj. Repku pratim godinama.. Daj Bože da budem u krivu. I bilo bi mi drago da me pratio krivi osjećaj.. Sad smo kao guske u magli i iz te magle trebamo izaći...
  • Neki tip
    19k
    Repku pratim godinama..bbbjura

    Da ju pratiš od stoljeća 7., to ne bi učinilo zaključak o "nikad više" valjanim, odnosno logičnim. :wink:
  • Nolifer
    6.5k


    filozof nisam. ali sve ćemo vidjeti. uostalom, na njima je red da se pokažu i da igraju taj nogomet kak treba
  • superhik
    10.2k
    Uz nadolazeći festival demokracije, Kustić, onaj kojem je, uz neke još grijehe iz prošlosti, Mamić financirao političku kampanju u Novalji i onaj koji se sa Gazdom nalazio po Hercegovini jedini je kandidat za predsjednika HNS-a.
    Uz to, tereti ga se za izazivanje teške prometne nesreće prije par mjeseci kad se s Tomislavom Madžarom, nosačem Kolindine torbice, vraćao iz Vukovara u Vinkovce.
    Ali HNS je po dobrom običaju opet išao jebati zakon, pa tako "čl. 27. st. 5. zakona o Udrugama navodi da udruga (što HNS je) ne smije u pravnom prometu postupati po izmjenama statuta dok nisu upisane u registar udruga. Tako da IO HNS-a nije smio izabrati Kustića dok se izmjene statuta ne uvedu u registar (što bi trajalo bar par tjedana), a oni su ga imenovali odmah nakon što su izglasali izmjene." (preneseno s nogometplus.net)
  • The Undertaker
    4k
    Pa tek je kandidat. Još nije izabran.
  • deda
    27.6k
    Ja mogu jedino reći što čujem od lokalaca za Kustića. A te riječi su toliko ružne da nisu za javnost. Prema njima je Šuker vrhunski čovjek za Marijana.
  • superhik
    10.2k
    ovaj dio o zakonu se odnosi na imenovanje kao kandidata, a ne kao predsjednika. Znači već je sama njegova kandidatura protuzakonita.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.