• Neki tip
    18.3k
    Ime Dinamo nije nadmetnuo Mamić, Dinama je bilo i prije tog kriminalca i bit će poslje njega.Navijač Dinama

    Pa tko kaže suprotno? Kakve ovo veze ima s ičim?

    Zvao bi se i Građanski od 1945 da je to režimska drž.dozvolila kao i recimo primjer Zrinjski.Navijač Dinama

    Shvaćaš da tjeraš vodu na moj mlin?

    To što meni , i toj nekolicini ne smeta ime DinamoNavijač Dinama

    A s čime ovo ima veze? Kome smeta ime Dinamo?

    Ajd, zaboravi, počela tekma. Bit će valjda referenduma nekad, glasat će tko kak hoće i to je to. :)
  • Navijač Dinama
    6.8k
    samo sam htio reći da sam ja naučen za Dinamo, ti ako si možda na Građanski ili netko drugi, slobodno taj klub zovite kako hoćete, i akk prizanjete ono od prije 45' neće vas nitko mrzit ili nešto, dapače, i ja tako priznajem.

    Ajd, zaboravi, počela tekma. Bit će valjda referenduma nekad, glasat će tko kak hoće i to je to. :)Neki tip sa Zapada

    Naravno :smile:
  • Neki tip
    18.3k
    samo sam htio reći da sam ja naučen za Dinamo, ti ako si možda na Građanski ili netko drugi, slobodno taj klub zovite kako hoćete, i akk prizanjete ono od prije 45' neće vas nitko mrzit ili nešto, dapače, i ja tako priznajem.Navijač Dinama

    Uf. Pa svi smo ovdje za Dinamo. Odrastao sam uz Dinamo. Neracionalno puno svog vremena trošim na Dinamo. Sobu sinova sam ofarbao "u Dinamo". Ženu pokrivam posteljinom s Dinamovim znakom, di ćeš veće ludosti.. :wink:

    Dakle, nije ni u tragovima poanta u tome da sam ja "za Građanski", a ti eto "za Dinamo".

    Ali ponavljat mi se trenutno ne da. Uživaj(mo) u tekmi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja razumijem one kojima smeta G zbog Daltona itd ali mene osobno to ne smeta dapače meni je to spoj naše duge povijesti od 1911.

    Ali ak bi se pitalo referendumom a odluka bi bila Nkdz ja bi to prihvatio no frks
  • Tom Hanks
    2.4k
    I bez Mamica protiv G
    Samo NKDZ
  • Neki tip
    18.3k
    I bez Mamica protiv G
    Samo NKDZ
    Tom Hanks

    To mi je puno dosljednija pozicija. Neki naprosto u Dinamu ne vide nikakvu poveznicu s Građanskim. Godinom osnutka smatraju 1945. Legitimno.

    Ne slažem se, klupski identitet drugačije vidim (a pravno osnivanje je zadnje bilo negdje 2002. ili tako nešto pa to o formalno-pravnom osnivanju novog kluba 1945. i nije neki argument), ali potpuno razumijem.
  • Mali Zeus
    8.6k
    nk Dinamo Zagreb kao i prije.
  • Dino
    2.1k
    Meni ne smeta to G u prefiksu, al mi smeta kaj je sluzbeno ime kluba Nogometni klub “GNK Dinamo”. Mislim koja je to vrsta debilizma? A druga stvar koja mi je smeta je kaj nema imena grada u naslovu. Dakle, najljepse mi nekak zvuci NKDZ, al i da bude GNK Dinamo Zagreb, bilo bi mi skroz prihvatljivo.
  • Sljeme
    1.5k
    Da se nadovežem na ovu sliku -https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/99057. Cico odgovara na ovo pitanje u knjizi od Nine Škrabe:


    6zfr3u1rpvfq2als.jpg
    p03enebzok2g50rz.jpg
  • Neki tip
    18.3k
    džaba, referendumsko će pitanje u očima mnogih glasiti:

    "Jeste li za naslijeđe samovolje Zdravka Mamića?"

    Razumijem, ali šteta.
  • Sljeme
    1.5k
    Zato jer puno ljudi ne poznaje povijest kluba i misle je to Mamićeva ideja.
  • masacusec
    2.9k
    Mamićeva ideja bila je prekrajanje prošlosti odnosno oktroirana promjena imena i dokazivanje samovolje unutar i oko kluba. Htio je integrirati dva različita vremena, što nikako ne ide!
    Stoga ponavljam, nikakav GNK! Samo NKDZ!
  • Mali dioničar
    13.4k
    Mamićeva idejamasacusec

    Nakon 10 upisa koji ti pokušavaju reći da to NIJE Mamićeva ideja, ti napišeš da je Mamićeva ideja.

    Da li je ideja dobra ili ne, o tome se može raspravljati i raspravlja se. Ali tvrditi da je to mamićeva ideja samo zato jer se on na ideju naslonio je isto kao tvrditi da je Hitrec-Kacian mamićeva ideja jer se i na njega naslonio.

    Dakle, tebi za obavijest ideja o imenu kluba Gradjanski i o prefiksu Dinama GNK NIJE Mamićeva ideja iako ju je Mamić izvršio.

    Mamić je više puta dokazao da mu je bitno uzeti lovu, a jel se klub zove Dinamo, Croatia ili Gradjanski to mu je potpuno svejedno. Baš bi se on zamarao takvim tričarijama.
  • masacusec
    2.9k
    Cjepidlačenje i inzistiranje na sitnicama!
    Mamić je realizator te kretenske ideje, kako god sročeno...
  • Mali dioničar
    13.4k
    te kretenske idejemasacusec

    Aha, zato je u shopu za 1 dan rasprodan dres iz 1911. Jer je ideja kretenska. Hvala na prosvjetljenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.