• NitkoBitan
    11.7k
    Ovo bi moglo mozda ic i u nepopularna misljenja... Micanjem Mamica i njegovog utjecaja trebao bi se maknut i prefiks G iz GNK. Koliko znam to ubacivanje G je bila njegova ideja i navijacima nije bas sjela (pogotovo BBBima koji taj G nikad nisu ni koristili). Po meni bi to bio neki pocetak priblizavanja kluba navijacima. Novim generacijama navijaca je mozda taj GNK normalan, ali meni je izrazito iritantan, cak sam vidio par salova GNK na sjeveru.
  • miro
    3.1k
    Meni se sviđa ta asocijacija na Građanski
  • deda
    27.5k
    Teške su to odluke. O tome bi trebalo odlučiti članstvo. Osobno sam protiv micanja prefiksa.
  • masacusec
    3k
    Bojim se da ništa od toga, ali ja bih volio da se već sutra makne taj G!
    Samo NKDZ!
  • Mali dioničar
    14k
    Micanjem Mamica i njegovog utjecaja trebao bi se maknut i prefiks G iz GNK. Koliko znam to ubacivanje G je bila njegova ideja iNitkoBitan

    1.000 puta smo ovdje argumentirali da nije njegova ideja nego je ideja iz 2001. dok je on razmišljao o igračima svoje agencije koji igraju u Dinamu, a netko drugi je iskoristio Cicu Kranjčara za pisanje promemorije. Uz dužno poštovanje meni omiljenog Cice, čisto sumnjam da se sam toga sjetio.

    mhjlx3phzhsoimod.jpeg

    Micanje G iz prefiksa kluba je legitimno razmišljanje kao i razmišljanje da Dinamo nije nasljednik Gradjanskog. Ja osobno isto volim i Gradjanski i Dinamo pa mi je to irelevantno i osobno mi je nebitno da li klub ima prefiks G, bitan je duh kluba.

    Ali ovo je još jedan od primjera koliko je Mamić zaspinao javnost pa se eto on tako sjetio Gradjanskog. Ovo “to je bila njegova ideja” mi je toliko nevjerojatno da to uopće netko može pomisliti. Ponavljam, njegova ideja je uvijek bila koliko zaraditi na trgovini igračima i to za sebe, a ne za Dinamo. A da li će se klub zvati Dinamo, Croatija, Gradjanski ili Jugoslavija njemu svejedno.
  • plavi67
    920
    kad se sjetim samo tko je to uveo i u kojem razdoblju, dovoljno da mi zgadi to slovo g u prefiksu za uvijek i da ga nikad neću prihvatiti niti koristiti!
  • Papastrumf
    9.4k
    To je sigurno jedna od stvari o kojoj bi trebalo odlucivati cjelokupno clanstvo kluba.

    Ovako velike odluke nikada pojedinac ne smije donositi i nadamo se da nikada vise i nece.
  • NORTE
    9k
    maknut i prefiks G iz GNKNitkoBitan
    Imamo i temu baš o tome, prebacite slobodno.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/585/dinamo-kao-gra%C4%91anski-ili-ipak-ne
  • nkdz1945
    55
    Kada bi došlo do situacije u kojoj se može organizirat članski referendum za ime kluba kaj mislite da bi trebalo biti u ponudi? Npr. da su ovo ponuđeni odgovori:

    (a) nk dinamo
    (b) gnk dinamo
    (c) 1. hšk / hšk građanski

    mislite li da bi to bilo dovoljno il bi ipak trebalo povećati broj opcija?
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja bi ostavio samo opcije a i b, ostalo samo rasipa glasove i niti moze dobiti niti bi trebalo radikalno mjenjat ime kluba
  • Oluja
    3.6k
    Koliko god mi se ne sviđa gnk iz razloga sto znamo tko ga je smislio i nikako da se naviknem na to g ja bih ipak glasao za to jer time dobivamo jasnu poveznicu s Građanskim, a i ne bi bilo nametnuto nego izglasano od članova.
  • Mali dioničar
    14k
    ne sviđa gnk iz razloga sto znamo tko ga je smislioOluja


    Tko ga je smislio?
  • superhik
    10.2k
    Ako nećemo cijeniti ostavštinu Građanskog osim na dane obljetnice nikakvo slovo neće imati značenje
  • Oluja
    3.6k
    ma dobro, krivo sam se izrazio ali mislim da je jasno sto sam htio reci.
  • agramZ
    2.3k
    prefiks G mi je u rangu sa popularnim H(NK)-om. ili zvijezdice iznad grba. sve su to kompleksi kao i slavljenje 111. godina dinama. umjesto da se slavi 111. godina gradjanskog i 77. godina dinama ide se u cisto falsificiranje povijesti. ipak nije isto biti osnovan 1911. ili 1945. godine..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.