• marcio amoroso
    31.8k
    Za nas je i render napredak, tako da....
  • Papastrumf
    9.3k

    U subotu u 10:00 se pripremi. Stize novi :wink:
  • Eduardo
    17.1k
    [NOVI STADION] U trenucima kada naši igrači pišu nova vječna poglavlja slavnog Dinama, po prvi put predstavljamo ideju i viziju kako mislimo da bi trebao izgledati naš dom! Na temelju materijala napravljenih od strane kluba, a usklađenih sa standardima UEFA-e, vizualni izgled stadiona u Maksimiru napravio je poznati zagrebački arhitekt g. Otto Barić, sa svojim partnerima iz specijalizirane tvrtke Polymachine koji su ideju i viziju pretočili u ove fotografije. Novi Dinamov stadion uključuje:
    ➡️ 34 000 natkrivenih mjesta
    ➡️ 3000 VVIP mjesta
    ➡️ vrhunski hospitality
    ➡️ medijski centar
    ➡️ osiguran smještaj za gledatelje s invaliditetom
    i još mnogo toga. Dinamov dom kakav Dinamo zaslužuje investicija je vrijedna oko 60 milijuna eura, a realizirati se može u roku 3 godine. Želimo sudjelovati u izgradnji novog stadiona zajedno sa strateškim partnerom u projektu – Gradom Zagrebom. Pozivamo sve navijačice i navijače Dinama da podrže našu težnju za pokretanjem aktivnosti koja će kroz arhitektonski natječaj, odabir idejnog rješenja i izradu projekta, omogućavanje prihvatljivog modela financiranja i naposljetku izgradnju modernog Dinamova doma, zasigurno podići klub na višu razinu i učiniti ga još boljim, na ponos hrvatskog nogometa! Zagreb, Dinamo i svi njegovi navijači to su zaslužili…

    dqf1kojb18sxbnn8.jpg
    riu5v5sw0d88mxhw.jpg
    7r2a7389ccii4hs7.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    Haha bas su se potrudili sa projektnim detajlima, financijskim planom itd :lol: Pa to je u rangu naših komentara na Zoni kada netko nesto nacrta i malo filozofira oko stadiona, samo sto izgleda puno bolje :lol:
  • NORTE
    8.9k
    3 etaže? Jebe se njima za BBB.
  • Infinity
    15.1k
    Meni se svidja :grin:
  • SAS1987
    13.2k
    A sto se tice stadiona.. od vani mi izgleda vrhunski ali tribine izgledaju nefunkcionalne. Ako nista drugo, sjever mora biti tribina na jedan kat. Bbb su najveca snaga ovog kluba i moraju imati veliki kop.

    Naravno da se to nece izgraditi jer neka sanse da se napravi takav stadion za 60 milji :grin: Ja sam se malo "bojao" da su vise razradili plan i da ce srediti koncesiju prije izbora.. nakon izbora je ova uprava izgleda nece dobiti :rofl:
  • miro
    3.1k
    lijepo, ali prefensi za moj ukus. Ovo je ko baby Allianz arena i nema teorije da to kaje na slikama dođe samo 60 milja eura
  • JJ44
    23
    3 etaže, meh...
  • Infinity
    15.1k
    Meni iznutra lici na Santiaga :grin:
  • SAS1987
    13.2k
    Meni iznutra lici na SantiagaInfinity

    Odakle ti slike iznutra? :grin:
  • Eduardo
    17.1k
    Ovako u grubo što je objavljeno i što se vidi sviđaju mi se tri stvari;
    • rok od 3 godine za realizaciju
    • cijena
    • vanjski izgled :ok:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni se sviđa sve. Baš sve.
  • Eduardo
    17.1k
    Ako nista drugo, sjever mora biti tribina na jedan kat.SAS1987

    Koliki kapacitet bi po tebi trebala imati ta tribina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.