• db-izbjeglica
    12.6k
    al su se zato lupala na 1000 drugih gluposti.
    ok - koliko znam trebao je ići nekakav pomični krov - nećemo to napraviti, ne treba nam, skupo je.
    kapacitet je trebao biti 60 000, neće biti toliki, smanjit ćemo, itd...
    ostaviti propadanju nešto na što je već ulupan popriličan novac je ekstremno glupo.

    stadion je već mogao biti i otplaćen, a ovako još nije ni započelo rješavanje tog problema.
  • flexXy
    1.9k
    Projekti stadiona
    Evo cak je i klub na stranicama stavio neke rendere koji su se vrtili, u meduvremenu ih je bilo jos par ali ih nisu stavili.
  • über alles
    1.4k
    Ko predlozi Plavi Vulkan kao opciju ima moj glas na izborima.
  • Mali dioničar
    14k
    Plavi Vulkanüber alles

    Na Kajzerici ili u Maksimiru?
  • Zambatine škude
    2k
    Znam da je Photoshop samo ne znam odražava li ta slika onu ideju s kraja devedesetih ili ne?Baneki

    Ovo je internet zajebancija iz vremena kad je na stadionu bilo 500,600 ljudi na HNL tekmama, nakon obnove. Ako se ne varam, originalno je slika protiv Reala.
  • xavier
    11.1k
    Naravno da je zajebancija. Tu je sjever samo "prekopiran" na jug što nikad nije bio plan. Originalni plan je ovo što je @Neki tip sa Zapada stavio. Jug je trebao ostati polukružan, teren je trebao biti spušten ispod razine zemlje, a sve tribine su trebale dobiti donje etaže koje bi išle do terena. Planiran je bio pomični krov...a od svega toga smo dobili samo novi sjever i zapad gore (obje nikad dovršene) te ostali bez stajaćih tribina i krova na zapadu koji je skinut.
  • Baneki
    717
    Mirko Novosel koji je tada bio direktor u klubu je negdje rekao da im je falilo mjesec dana i 10 milijuna EUR da spuste teren, naprave te donje tribine do terena i stave u funkciju poslovne prostore na sjeveru.
  • xavier
    11.1k


    To je bilo više karikirano nego realno, a da su teren i spustili, što bi točno dobili? Donje etaže i dalje ne bi bile izgrađene, a teren bi bio još dalje od postojećih tribina nego što je sad.

    Što se tiče famoznih poslovnih prostora u koje je po tadašnjim pričama trebao doći HT, kasnije se ispostavilo da baš i nema navale na taj prostor, dapače. Jednostavno firme nisu bile baš oduševljenje idejom preseljenja poslovnih prostora na navijačku tribinu nogometnog stadiona.
  • SAS1987
    13.3k
    Mirko Novosel koji je tada bio direktor u klubu je negdje rekao da im je falilo mjesec dana i 10 milijuna EUR da spuste teren, naprave te donje tribine do terena i stave u funkciju poslovne prostore na sjeveru.Baneki

    Mislim da sam negdje pročitao sličnu izjavu ali u kontekstu da im je trebalo "mjesec dana da završe transformator" i puste poslovne prostore na sjeveru u funkciju. Za mjesec dana nema nikakve šanse da spustiš teren i napraviš tribine za 15k oko terena :grin:
  • Baneki
    717
    Da, izgleda da sam pomiješao tko je što rekao tih dana. I po člancima sa kronologijom događaja i intervjuima se priče razlikuju od članka do članka, mah...
  • über alles
    1.4k
    Kajzerica,treba se drzat tradicije.
  • NORTE
    9k
    Na terenima ispod juga može se izgraditi stadion iz Budimpešte. I prometno bi bio idealna pozicija.
    ta4bsgqkmajqife0.png
  • The Undertaker
    4k
    Imaš gomilu gradskih službi koje su u najmu. Zadnje je bilo da će tamo useliti Zagrebački sportski savez ali onda nema pinke od iznajmljivača.
  • xavier
    11.1k


    To je zadnje, ali govorimo o vremenu prije 20 godina kad se o tome pisalo kao da firme stoje u redu za platiti velik novac kako bi preselile urede u sjevernu tribinu maksimirskog stadiona.
  • The Undertaker
    4k
    Tad se računalo da će dobiti poziv od predsjednika i ponudu koju ne mogu odbiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.