• NitkoBitan
    12.3k
    Kaj fakat mislite da ce uvest obvezu nosenja maski na otvorenom? To je samo prijedlog (igrokaz) Šoštara koji ce Nacionalni stozer odbit i ispast glas razuma... to sto rezimski mediji "ispipavaju" teren anketama je prica za sebe.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ja bi pitao šostara jel moram imati masku dok mi striptizeta pleše u krilu? :cool:
  • NORTE
    9.3k
    Kod njega(Pittsburg) uopce nema Astra Zenice nego Moderna i Pfizerüber alles

    Dobro jutro Hrvatska.
  • Crusades1986
    9.8k
    Pa dobro, Šostar i elementarna logika su od davnih dana posvađani. Ovo je samo zadovoljavanje erotskih želja "novinara" da se maskice moraju nosit dok šećeš po ulici s ciljem dobivanja pokojeg glasa na lokalnim izborima.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Živo me zanima ko ce kontrolirat 8.4 ljude oko stadiona u kaficima nose li maske, i rade li kafici do 22:00 ili ce prenosit i drugo poluvrijeme. I jedva cekam covid-redara koji upada u kafic i govori svima da stave maske dok Orsic udara kontru
  • xavier
    11.1k
    Živo me zanima ko ce kontrolirat 8.4 ljude oko stadionaNitkoBitan

    Šostar zapravo nije uopće sport naveo kao iznimku...ispada da bi i igrači trebali imati maske (osim ako naravno imaju pse ili kavu uz sebe) :rofl:
  • über alles
    1.5k


    Naravno da daju prvo svom trzistu, samo kazem kolko je EU nikakva da nitko nije uspio razvit legitimo cijepivo,a oni imaju dvoje solidne opcije.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    što je sa vozačima WRC-a koji će uskoro imati utrku u zagrebu, hoće li oni u autima morati imati masku pa kacigu?
  • db-izbjeglica
    12.9k


    zapravo 3, imaju i ono johnson&johnson koje se daje samo jedna doza.
  • čovjekjogurt
    60
    Mislim da cjepiva ima samo se premalo ljudi želi cijepiti pa sada idu iscrpljivati i ucjenjivati skeptične građane kako bi se njihov otpor slomio i kako bi rekli "ma cijepit ću se bilo čim samo da ovaj teror više prestane". E sad zašto je vladajućim političarima toliko stalo da se raja cijepi to ne znam ali sam siguran da im zdravlje građana nije glavni motiv. Šta li je u cjepivu, kako će djelovati ovo genetsko cjepivo i kako će završiti taj eksperiment ostaje nam za vidjeti. Mislim da će teoretičari zavjere još jednom ispasti u pravu.
  • čovjekjogurt
    60
    A ovo za maske na otvorenom- neka samo rokaju što represivnije. Možda onda na prosvjede dođe više ljudi i možda onda građanima neće roštilj, igranje plej stajšna i gledanje serija na netflixu bit važnije od borbe za slobodu.

    Naprijed Božinoviću!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ja znam dosta starijih ljudi (60+) koji su se prijavili za cijepljenje i još nisu došli na red.
    to ne ide u prilog teoriji o nedostatku ljudi koji se žele cijepiti.
  • xavier
    11.1k
    Puno ljudi se želi cijepiti i čeka se još uvijek dosta dugo. Druga je stvar što se dio ljudi tih ljudi koji se žele cijepiti, ne želi cijepiti Astra Zenecom.
  • Neki tip
    19.4k
    Moji roditelji imaju 63, odnosno 64 godine. Prijavili se prije 2 mjeseca. Nisu još došli na red.

    Možda onih koji bi se cijepili nema 70% za koliko kažu da je poželjno, ali sasvim sigurno ima više od cca 8% koliko se stanovništva dosad cijepilo.

    Problem je očito u manjku cjepiva, a ne kandidata.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Stariji od 50-60 nisu njima problem, iako mislim da i u toj dobnoj skupini sigurno ima minimalno 30% ljudi koji se nece cjepit. Sta ce oni sa mlađima od 50? Kako uvjerit ljude koji realno nisu ugroženi od virusa da se cijepe (iako i cijepljeni mogu prenosit virus)? Do 30-40% procijepljenosti (odrasle populacije) se ide bez problema u svakoj državi (umirovljenici+javni sektor), a dalje iskljucivo ucjenama i diskriminacijom. U Srbiji recimo zovu ljude iz inozemstva jer cjepivima istice rok (nema dovoljno zainteresiranih Srba), u VB se zabranjuju putovanja i cjepiva predstavlja kao jedini izlaz (40% procijepljenosti), u Španjolskoj obavezne maske na otvorenom apsolutno u svakoj situaciji osim ak plivaš u moru, u Irskoj dopušteno kretanje u radijusu 5km od kuce... gdje ovo sve vodi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.