• flexXy
    1.9k

    Jel vise itko vjeruje hdz-ovim stozerasima? Iskreno mi se cini realnija ova druga brojka gdje je 2 doze primilo samo 90k ljudi. Sto se svih ovih cjepiva tice, jedino se trenutno cini da je Pfizerovo cjepivo ucinkovito jer jer Izrael sa 12000 zarazenih pred kraj prvog mjeseca pao na 500 nakon sto se procijepilo preko 50% stanovnistva.
  • Neki tip
    19.3k
    netko laže u cijeloj priči i kako je uopće moći potrošiti više doza nego što je cijepljenih osoba? :sweat:db-izbjeglica

    Zafrkavaš se ili? Pa zar nije logično da si utrošio više doza nego što si cijepio osoba ako si dio cijepljenih cijepio 2x? :brow:
  • Baneki
    726
    Ima li koja stranka koja se javno zalaže za potpuno ukidanje mjere nošenja maski pod bilo kakvim izgovorom?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    je, štima, zabrijao sam. :sweat:
  • Infinity
    15.2k
    jel se može gdje pronaći točan podatak koliko ljudi u hrvatskoj je do sada cijepljeno?db-izbjeglica

    Ne znam koliko su tocni, al ja pratim OVDJE. Hrvatska je blizu pola milijuna doza, a tek je 2.1% stanovnistva primilo dvije doze.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Pa mislim da bas direktno nema. Ali recimo Grmoja nije nosio masku u Otvorenom na HRTu, nitko na Skorinim skupovima u Zagrebu nije imao masku. Prerpostavljam da se nitko ne usudi direktno rec jer bi bio etiketiran od medija i izgubio glasove starijih izmanipuliranih ljudi...
  • db-izbjeglica
    12.8k


    ovim tempom, iz sranja ćemo izaći za negdje 2-3 godine.
  • über alles
    1.5k
    Pricam sa frendom koji radi u Americi oni vec na veliko cijepe sve,a ne samo ugrozene(dobio je oba dvije ture). Kod njega(Pittsburg) uopce nema Astra Zenice nego Moderna i Pfizer i nema nikakvih prica o nestasici.

    Nevjerojatno koliko je Europa postala jadna i slaba.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    pa ono, ako se ne varam, obje tvrtke su američke.
    logično da će prvo opskrbiti svoje domicilno tržište.

    nisam upućen u proizvodnju cjepiva, niti koliko je to kompleksno, al što su svi ostali laboratoriji na svijetu nesposobni da im se ne može PRODATI pravo na proizvodnju. znači ne dati, nego prodati?
  • xavier
    11.1k
    Meni je ovo Šosterovo vrh.

    "Nema izuzetaka. Do sada je bilo nošenje maski ako se ne može držati razmak. Sada je svugdje na otvorenom prostoru, ova mjera vrijedi za sve", pojasnio je Šostar.

    "I oni, kad piju kavu, mogu maknuti masku, a onda je odmah moraju vratiti na lice", pojasnio je Šostar.

    I onda još Capak na to kaže da se to naravno neće odnositi na one koji primjerice idu sami prošetati psa.

    Znači ne smiješ šetati bez maske, ali je smiješ skinuti na terasi dok piješ kavu ili ako ideš samo prošetati psa...koja je logika?
  • Nino Bule
    11.5k
    Nema sanse da je cjepljeno 600k ljudi pogotovo s dvije doze. Ameri jos nisu na 30ak% procjepljenje populacije.
  • xavier
    11.1k


    U tom članku piše:

    "Kazala je i da je u Hrvatsku do sada stiglo o 328.000, a u ožujku treba stići 426.000 doza."

    I onda:

    "U Hrvatskoj je s dvije doze cijepljeno 600.000 ljudi, a s jednom dozom 106.000 građana."

    Prilično je jasno da računica ne drži vodu.
  • Dudu
    2.6k
    Vlada RH > Nadrealisti
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ključno je imati psa, onda možeš što god hoćeš.
    izašao sam prošetati psa - sve je dopušteno.
  • Nino Bule
    11.5k
    Trenutno smo najnetransparentnija drzava po pitanju broja cjepljenih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.