• Jaro
    5.4k
    i za igrace, a bome i za trenera treba netko sposoban u upravi, ne tajnice, ne HDZ klaunovi koji fulaju stadion protivnika...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    upravo to. Doveli smo puno potencijala, radije da smo iskrcali lovu na 2-3 provjerena igraca, pa makar fulali sa jednim pokrili bi 2 pozicije a jedna nek se krpa. Ovako ne gra nitko osim Vidovica a i on je izgleda na stoperici.

    Trebali smo rebuilding momcadi ostaviti za iduce ljeto a ovu sezonu ici all in, samo treba imati 2 grama u glavi za shvatiti neke stvari
  • Muka
    344
    Jakir se previše traži po meni. Ni on više sam ne zna što će, a alarmantno ej kako ne zna prepoznati situaciju i reagirati. Pa dobar dio utakmice se Ademi vuče i ne prati ostale koji idu u kontranapad, vidi se da nema fizičke snage i kasno reagira s njim bez obzira što je dao gol. Ima tu igrača koji znaju igarti. Bulat me se dojmio s energijom i kod njega se vidi napredak. Baturinu niko ne prati u napadu itd. Bekovi ne znaju nabaciti. Tu oni ozbiljno moraju sa sobom popričati.
  • Mali dioničar
    14k
    za drugi gol Gorice duga lopta Banića, Perić gubi duel sa Jurićem u zraku,nakon toga šeprtljavo i na zemlji da bi se na kraju totalno pogubio i napustio svoju poziciju otišavši u nepoznato.sport

    ???

    Drugi gol Gorice je direktna asistencija Marka Solde (igrač Dinama na posudbi u Gorici - ima Ugovor s Dinamom do 2027) za Jurića.
  • DiddyGuela
    820


    Bekovi? Realno jedini nas bek je Moha. Ristovski ocito vise nema fizickih kapaciteta za bekovsku poziciju. Ja se stvarno ne sjecam kada je on zadnji puta pretrcao suparnika i ubacio upotrebljivu loptu. Na drugoj strani nemamo sta ni komentirati. Ljubo veznjak, Mauro stoper.

    I tu dolazimo do problema ovog Dinama. Mi jedino sto mozemo je kruziti loptom, drzati dugi posjed i nadat se nekoj individualnoj pogresci protivnika. Danas niti jedan ozbiljan klub ne igra bez para brzih bekova i krila. Pogledaj nas roster - Moha,Spikic. I to je to. Oni su jedini profilom bek i krilo. Svi ostali su priuceni veznjaci ili stoperi koji igraju bekove/krila.

    Tu nazalost ne pomazu nikakvi razgovori, bacanja na glavu, lupanje sakom od stol... ova momcad je vrlo lose selektirana i trenutno igramo nogomet na nasem maksimumu. Mi smo jednostavno igracki tj. profilno limitirani na stil igre od prije 20ak godina.

    Imamo isti problem kao repka na zadnjem okupljanju protiv Turske i Walesa.
  • sport
    2.3k
    koji kurac ti gledaš,naući se gledati utakmicu i analizirati istu.Boli me kuki na asistenciji Solde koji je naš igrač pa mi pišeš do kad ima ugovor kao da ja to neznam.Soldo je igrač Gorice i ja analiziram reakcije igrača Dinama pa si ti pogledaj snimku,zamrzni sliku u 90:52 min utakmice kad Banić ispucava loptu,pa 90:55 kad Perić u skoku gubi duel sa Jurićem,pa nakon spuštanja lopte od Ljubičića Perić posrće u duelu sa Jurićem,pa opet Ljubičić dodaje loptu Soldi.I onda se usredotoći na Perića i gledaj njegove reakcije i postavljanje.Za igrače Gorice me nije briga kad analiziram igrače Dinama nakon utakmice,protivnički igrači me interesiraju prije odigrane utakmice kako bi objasnio panjevima kako se treba postaviti na terenu.
  • Mali dioničar
    14k
    koji kurac ti gledaš,naući se gledati utakmicu i analizirati istusport

    Oprostite gospodine De Zerbi, nisam vas prepoznao.

    Vidim nije se bilo na hrvatskom kad se učilo ć i č.

    protivnički igrači me interesiraju prije odigrane utakmice kako bi objasnio panjevima kako se treba postaviti na terenu.sport

    Isto tako lijepo se obraćaš igračima Dinama koji su pobjedjivali Atalantu i Chelsea nazivajući ih panjevima pa pretpostavljam da si ti Sergio Ramos za njih.
  • sport
    2.3k
    "De Zerbi" je radio sa igračima i trenerima koje vi ovdje često spominjete.
  • Mali dioničar
    14k
    "De Zerbi" je radio sa igračima i trenerima koje vi ovdje često spominjete.sport

    Pa imaš temu Taktike na Zoni.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/483/taktički-kutak

    Zakaj ne pišeš tamo?

    Siguran sam da bismo svi puno naučili čitajući tvoje analize.
  • sport
    2.3k
    Igrači su pokvarljiva roba koja te cijeni samo kad mu govoriš da je najbolji,najljepši itd. ali ponekad dođe trenutak kad je potrebno nekima reći da su panjevi kako bi se spustili na zemlju.Da treba im i dalje davati podršku ali neznam za što.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Koliko smo raspali također govori dovoljno i pljuvanje po Misicu ( djelomicno zasluzeno ) a ne znam koga bi gurnuo umjesto njega... dobro pa je futsal ovaj tjedan
  • austrijanac
    2.6k
    "De Zerbi" je radio sa igračima i trenerima koje vi ovdje često spominjete.sport

    To sigurno nije neko mjerilo, pogotovo kad se pogleda "bazen" hrvatskih trenera i ljudi u sportu.
  • DiddyGuela
    820


    A sad ga i ti stvarno seres. Imamo repku koja je godinama (bila) u vrhu svijeta. Sta mislis da su mlade "Modrice" trenirali vanzemaljci. Nogomet ti nije samo seniorski, postoje i mladi uzrasti, skola nogometa i treneri koji tamo rade.
  • austrijanac
    2.6k


    Ja govorim za seniorski, a u mladim uzrastima, mimo jacih klubova, situacija je jos gora.
  • Krizy
    35.3k
    radiosport

    To dosta govori.
    Analitičaru, prestani psovati moderatoru i gledati druge s visoka.
    Ako si tako stručan radi svoj posao, a ne se tu bahatiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.