• i more je plavo
    891
    Jako je puno lutanja, Baturina vise ni nezna koju poziciju igra, svaku tekmu druga spica, Emreli danas odlazil na krilo kad je usao da bude spica, Ljubo nije bek, neznam zakaj Perkovic nije igrao.
    Vidi se na igracima ogromna frustracija, masu rukama, gestikuliraju jedan prema drugom.
    Bulat je danas igrao svoje mjesto i bio najbolji nas igrac.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    bulat je cijeku sezonu, uz normalno petkovića, dinamov najbolji igrač.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Futsal terapija iduci tjedan
  • boem
    309
    Vidovića ste izvadili u poluvremenu?
    Nisam bio zadovoljan njegovom energijom. Stalno je bio u prvoj ili drugoj brzini i to nije bilo dobro. Zato sam ga izvadio.
  • Jura
    210
    Sa smjenom Bišćana dobili smo veliko ništa. Vrijeme je da Vlatka, Mirko i ostala ekipa koja je tu godinama držala ljestve kriminalcu napokon više ode iz kluba. Izabrati nove ljude jer ovo ne izgleda obećavajuće.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Vidovića ste izvadili u poluvremenu?
    Nisam bio zadovoljan njegovom energijom. Stalno je bio u prvoj ili drugoj brzini i to nije bilo dobro. Zato sam ga izvadio
    boem

    i tako apsolutno svaku utakmicu... a mali je i u prvom poluvremenu kreirao par dobrih šansi i jednom bio u mat poziciji koju je netko upropastio sebičnošću...
  • Dinaminjo
    511
    Vidovic i Baturina moraju igrat jedan blizu drugome
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ocito ni Jakir nije tajIstokKa96

    Znalo se da Jakir nije taj prije nego je uopće došao na klupu ali na svaku malu kritiku tog samodopadnog klauna se napadalo iz svih oružja. Klaun koji je ispao s Mariborom od amatera iz Sjeverne Irske, klaun koji na klupi Rijeke nakon što se klub rješio skoro svog Palikućinog škarta nije uspio pobjediti niti Dinamo niti Osijek niti jednom, Hajduk samo jednom, klaun koji je jedine uspjehe imao u Zrinjskom, u ligi u kojoj je dovoljno da jedna momčad ima poluprofesionalne uvjete i tri solidna igrača razine Varaždina i već je kandidat za naslov te u Gorici gdje je bio potpuno izostavljen od ikakvog pritiska rezultata. Inače taj isti Zrinjski je Rendulić za razliku od “profe” Jakira uveo u Europu, profa je ispao škaricama u zadnjoj minuti od Slovana, u utakmici u kojoj se ziheraški povukao nakon što je Slovan dobio crveni u 118. minuti i čekao kraj.

    Nebitno kakav je kadar, od trenera kojem su puna usta bila taktičkih rješenja, igrača, odnosa i priča o uspjehu po raznim podcastima, intervjuima nismo dobili ništa osim jalove igre, konfuzije, igrača na potpuno krivim pozicijama i bizarnih izmjena te opasnosti svaki put kad protivnik prođe polovicu terena.
  • zagr
    505
    neva out zagi in
  • Bosskovitz
    7.5k
    Jebemti, ovo je baš loše. Ozbiljno underperformanje. Mozemo reci kaj god o bilo kojem igracu, ali pojedinacna kvaliteta ovih igraca je prevelika da bismo gubili ovakve utakmice. Zadnje 4 tekme objektivno smo ne bolja nego osjetno nadmocnija momcad od tri protivnik, a s cetvrtim smo u najgorem slucaju al pari - umjesto tri pobjede i jednog poraza, mi imamo tri poraza i jednu pobjedu.

    Nisam pametan sto napraviti, nisam htio da Jakirovic ide nakon Ballkanija jer se kiks uvijek moze dogoditi, a nesreca je kad ti se to dogodi jos nakon derbija, ali ovo sad je previse. Ovo trener moze prezivjeti samo ako postoje neki jaki objektivni razlozi zbog kojih nismo mogli bolje i(li) vidis da ima viziju i radi dobro ali bas nema srece. Bojim se da ni jedno ovdje nije istina.
  • Orc123
    5.1k
    ja mislim da nece otici jer se sada Uprava skriva iza njega! Ukoliko i on ode, motali bi i oni a njima bas fotelje su lijepe i drage! Nekako im se tesko odreci toga!
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ja bih napomenuo još nešto...mišić igra jako loše, iz utakmice u utakmicu, a on bi trebao biti jedna od glavnih pokretačkih karika.

    ja bi ga malo sjeo na klupu i probao sa halilovićem...gore od ovog jednostavno ne može!
    što lošije se može dogoditi?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ljubo mi je jedan od dražih igrača jer pokazuje uvijek karakter i volju, al ovo danas nije ni na razini amatera,izgubljen, pasivan,naprijed uvijek krivi tajming, iza oba gola njegova,sad mu je i govor tijela loš kao da sam hoce poručiti da ne može vise to igrati.

    I kad dodje u solidnu situaciju rješenja su mu loša nit povratna nit oštar ubačaj ,uvijek neka mlaka lopta u bunar.

    Dečka ce uništiti mentalno i igrački a kao vezni je vrlo dobar igrač i krajnje je vrijeme da netko to presječe pa makar junior igrao.
  • Fanboy
    2.2k
    Bulat i Mišić bez obzira na tehnički dio su prespori u pokretanju akcija, kažem jedino Baturina radi razliku u kretnjama i probijanju linija. Dobili smo slično kao u reprezentaciji gdje je veza bila troma, a nemaš krila i napad koji može realizirati.

    Petković je pola ove momčadi i to malo kažem. On je centralna figura koja razigrava, zabija i navlači na sebe dva igrača te otvara prostor ostalima. Bez njega smo oslabljeni drastično...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.