• sport
    2.3k
    Mišić igra tako da nam ne donosi ništa,neke njegove reakcije i trka su veteranske.Perković i dalje na klupi,a Perke i Ljubo na lijevoj strani mila majko u fazi obrane.I slažem se što je netko napisao da Vidović i Baturina moraju igrati bliže jedan drugome.I za kraj osporavani Špikić je TV u boji za mnoge u dinamovom dresu i to je pokazatelj "jačine" ove ekipe
  • Riot
    1.7k
    Jel možda Ljubičić negdje javno govorio o ovome što igra lijevog beka i je li spominjao odgovara li mu to itd.. jer nejasno mi je kako se čini da doslovno svatko vidi kako tu ne treba igrat osim svakog trenera koji je dosad vodio, znači nije sve tu tako crno bijelo
  • Mihaljević
    8.1k
    Ljubo mi je jedan od dražih igrača jer pokazuje uvijek karakter i volju, al ovo danas nije ni na razini amateraSvi na Sjever

    Nikad u životu ga neću kritizirati kad igra na beku. Za to jedino može bit kriv Čačić-Beli-Jakir.
  • M94
    502
    Tu jedino Baturina moze nekog proc 1na1, a i kad prođe jednostavno ne uspije poentirati, bilo gol ili asist s obzirom da nije u formi. Ocajan je kadar, igre po krilima uopce nema.
    Nije da se nije najavljivalo sto ce se desiti kad se sve rasproda.
    Cestitke grobarima kluba, svoje su napravili.
  • kinfa95
    488
    Ljubicic ako ne igra beka, moze sjedit na klupi
  • boem
    309
    Ma nama treba Ljubičić u vezi kako god, donosi energiju koje sad nema.
  • Ivdzo11
    3k
    Kad nemamo ta jebena krila... Probati 4-4-2... Ili 3-5-2... Nesto mijenjati probati...
  • Orc123
    5.1k
    Pa jel moraju svi biti u prvih 11? Pa za zavrsiti utakmicu trebas 15-16 igraca!
  • Nolifer
    6.7k


    Jakiiirreeee, pali suu, imamo ih. 442 vjeruj mi :lol:
  • Jurki
    8.7k
    Tolko sam raspižđen i lud kaj bi napisal svasta za 3 godine bana.
    JEBI SE MIRKO, JEBI SE KURVO VLATKA, jebite se svi vi kurvini sinovi kojima je vaš vlastiti žep bitniji od Dinama.
    Jebem vam svima grob u koji bute legli.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Najveca greška ove cijele polusezone ce biti smjena Biscana, to je danas svima jasno i njegovi vapaji za pojačanjima.

    Naše kritike prema njemu sto ne koristi više igraca su se pokazale u zadnjih par poraza i blamaža zasto ih nije koristio.

    Ovo je bušenje kluba na najvecoj razini, vruć sam, al ovo sve vodi prema jednom "miran prosvjed pod Zapadom".

    Mamicevo Antolićevsko nasljeđje je bolesno,zapušteno,nekadrovirano,nestručno,đeparsko ,egoistično.

    Mi od Bjelice lutamo ko guske u magli a imali smo pet reprezentativaca do ovog ljeta i od te neprirodno nekorektne smjene plaćamo ceh uz par bljeskova kao Chelsea zahvaljujuci pet reprezentativaca.
  • serbus
    3.6k
    Iskreno mi je drago da sjetilo Ultrasa, sve što kvari ugled Plenkiju, Kustiću i ostaloj njonjo bandi koja se boji svoje sjene pa se neće založiti za svoje građane vani ili ostave narodu 500 karti a podobnima sve ostalo treba ih pikat gdje ih najviše svrbi.

    Pa ti majstore kreni bahato da zatvaraš ljude a masa težih stvari ide uvjetno... Kao i obično ove godine samo tribina pet plus.... I ta tribina je glas društva pa neka se čuje...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ljudi nagulim iz jebene Danske na tekmu i oni mi pruže ovakvu igru. Bukvalno Bolimeonastvar igra. Jakir je imao veliku podršku u meni ali danas, ma svaka izmjena užas. Ovo jednostavno nije to. Nemamo igru, a na žalost ni bodove ne osvajamo pa ni na guzove. Ovako jako teško osvojimo prvenstvo. Danas boysi vrijedili što smo sin i ja bili tu na stadionu. Svaka im čast
  • boem
    309
    Ova formacija nam nikako ne odgovara trenutnom kadru, pogotovo jer se Japanca ne koristi, a Špikića nije bilo, a i svejedno mi kvalitetom on nije taj. Ja bi totalno ispremiješao sustav, bez krila, ostavio bi bokove Ljubičiću i Moharamiju s manje defanzivnih obaveza, Vidović i Baturina u duetu s dobrim zaleđem u vidu Bulata i Mišića, naprijed Petković s kojim mogu dobro kombinirati.

    Ne znam kako bi to izgledalo u praksi, što vi mislite?


    ...........................Petković

    ..................Vidović...........Baturina

    Ljubičić.......Bulat........Mišić.......Moharrami

    .............Perić....Ristovski....Bernauer

    ...........................Nevistić
  • bbb medimurje
    2.9k
    Navodno 5012 gledatelja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.