• Patak
    2.2k
    Moraju gurati sulude agende svojih gospodara, ej, 200 milijuna kredita za "dekarbonizaciju", tak da će naša djeca plaćati ludilo ovog bolesnog doba. Ne znam kako se gradnja stadiona uklapa u tu njihovu bolesnu agendu dekarbonizacije, kakav je "karbonski otisak" stadiona, zna li netko? Rekao bi velik, troše ogromne količine energije, pa onda ljudi kad nepotrebno dolaze na taj stadion, koliko samo ostave karbonskog otiska s autom, javnim prijevozom, pa deranjem na stadionu, kad su doma i gledaju TV onda sigurno manje troše co2. A i sama gradnja će ostaviti jedan ogroman "otisak". Ja bi rekao da je agendi bolje manje stadiona, a ne više. A također, stadioni se ne uklapaju ni u15 minutni grad ni u "nerast" koliko se meni čini. Jedino ako će biti u duginim bojama, onda bi im se bar tako uklopio u agendu. Vidjeti ćemo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne daj se Patak, samo jako! :strong:

    tinfoilhatday-3.jpg
  • jedan u nizu
    5.7k

    Joj daj ne seri, pitao sam odakle info jer nisam znao dal je proracun uopce vani, pretpostavljao sam da su same novinarska nagadanja o buducim projektima. Pogotovo jer mi se cinilo iz postova ovdje da je netko napisao da je stavljen projekt Kranjce u novi proracun, dok se o konkretnim brojkama nije spomenulo.
    Ne znam kako ti iz recenice "odakle info da je predvidemo samo 3m" ti zakljucis da se ja izrugujem sa necim.
    I vec sam pisao da sam optimist i da vjerujem da je ova vlast napravila vise za dinamo nego bilo koja dobsad (najvise zbog pritiska na upravu o novom maksimiru), ali i da ostajem skeptican dok ne krenu prve lopate, i dok se ne krenu postavljati sjedalice.

    Na prethodni post da, zajebancija na ljude koji misle da je ova vlast jednaka kao prethodna po pitanju dinama i stadiona. I na to sam se vec osvrnuo, kako ja, tako i neki drugi clanovi foruma.
    Dok je moj komentar "hmm zanimljivo" u znaku razocaranja jer sam optimistično vjerovao da ce biti veca sredstva za slj godinu. Ali opet cu ponoviti, i 3m za papirologiju je dobar znak da se ide u rijesavanje necega, a nazalost dok god zivimo u RH, na sva obecanja i zadane rokove moramo dodati koju godinu da se to ostvari.
  • The Undertaker
    3.9k
    Glavni i izvedbeni projekt vrijede 400 000 eur i ponude su već zaprimljene. O kakvoj još papirologiji pričamo?
    Ako se misli početi gradnja, 3 mil. eur je ništa. To je eventualno dovoljno za čišćenje prostora i rušenje postojećih tribina. Uz veliko ako.
  • pencilneck
    635
    3 milijuna eura je taman da se postavi zaštitna ograda oko gradilišta. Prave nas budalama po x-ti put.
  • mali M
    3.3k
    BaNdiToS je NapRAvIo ViŠe, Ovo sU SaMO pReDiZbOrNi TrIkOvIjedan u nizu
    Jel? Ajde drži se ti meni... Nemoj glumit da ne znamo šta znači ovako pisanje, to je žešče izrugivanje i pravljenje debilima ljudi koji su tako nešto izrekli... Ne izmotavaj se sad ko klinac
  • jedan u nizu
    5.7k

    Na prethodni post da, zajebancija na ljude koji misle da je ova vlast jednaka kao prethodna po pitanju dinama i stadionajedan u nizu

    da, i sam sam to rekao, taj post je bila zajebancija. Ali moje pitanje da li postoji neki info, nije bila zajebancija, sprdnja i ne znam sta, a na to si insinuirao, da ja sa pitanjem odakle info za brojke, da ismijavam tu informaciju koju je netko napisao.
  • The Undertaker
    3.9k
    Trenutno nisu napravili ništa. To vidi svatko tko prolazi Maksimirskom.
  • Dautbegović1
    92
    Svetina kao izvršni direktor HNSa najavljuje stadion u Kranjčevićevoj, a oni za svoj "famozni" kamp tek u idućoj godini se nadaju riješiti papirologiju,radovi kad na ....., a stadioni ni tada
  • Jaro
    5.4k
    u tim najavam, "ponose se Opus arenom" :lol: :lol: :lol:
    Da je do HNSa, drzave, lokalne samouprave - tamo bi i dalje bilo stanište močvarnih ptica...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Svetina kao izvršni direktor HNSa najavljuje stadion u Kranjčevićevoj, a oni za svoj "famozni" kamp tek u idućoj godini se nadaju riješiti papirologiju,radovi kad na ....., a stadioni ni tadaDautbegović1

    Never forget.
    164761.jpg
  • Armagedon13
    958

    Koliko je kamena temeljca postavljeno možeš pol tribine sagradit
  • austrijanac
    2.6k

    Najvise je u stvari napravila firma koja je proizvela ovaj natpis nogometni centar.
  • Armagedon13
    958
    Gradonačelnik na skupu HUPa najavio gradnju stadiona u Kranjčevićevoj i njegov završetak u proljeće 2025
    Vrijednost projekta 23M
    U proračunu za 2024 za taj projekt predviđeno 3M
    Opet ku....
  • Papastrumf
    9.4k

    Zato sto se nadaju lovi od Bobana odnosno UEFE.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.