• miro
    3.2k
    Mislim da je tu problem kapaciteta cijelog stadiona, tako da će biti vjerojatno isti/sličan kavez kao na Pampasu
  • pencilneck
    649
    Što je s onom pričom da papiri za Kranjčevićevu nisu riješeni po pitanju okolnih zemljišta?
  • mali M
    3.5k
    ma sve je ful zamotano u celofan.. bilo bi mi drago da za sve budu transparentni i govore kako stvari stoje, a ne da se vrte po novinama i kuloarima neke zakulisne priče.. bilo je toga sa okolnim zemljištima, ali vidjet ćemo.. Nadamo se da sve ide po planu i da ćemo uskoro gledati novi stadion.. užasan sam skeptik da će napraviti išta, ali ludilo u glavi i srcu da gledam Dinamo na poštenom stadionu je jače i nadam se do ibera...
  • jedan u nizu
    6.1k
    po nekima, iznad sjevera nije rascisceno,
    dok po drugima te parcele niti ne ulaze u novi stadion jer ce tribine biti relativno male i uske, te kad se makne velodrom, bit ce blize terenu, pa ni nema potrebe da se ide iza.

    Nadam se da je ovo drugo u pitanju i da ide dalje bez imovinskih problema
  • Time
    532

    Boysi ce na istok ?
  • jedan u nizu
    6.1k

    sjever Kranjce ce biti premali za BBB (cca 2000 mjesta)
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ozbiljno pitanje , imamo li mi ikakvu garanciju da će se na Kranjči gostima dat 5%?DrawTube

    Nemamo garanciju, ali ne vidim koja bi bila alternativa kad se već gradi novi stadion, sigurno će primijeniti pravilnike na njega i napraviti kavez prema kapacitetu. Nikome nije u interesu da se ikome daje više od onoga što zaslužuje.

    Na Maksimiru je to specifično jer ti možeš sigurno dati cijelu tribinu bez da gradiš ikakav kavez - Jug je daleko od Zapada a još se njih stisne na sredinu pa prema istoku, ne treba ti mreža jer jedva da itko može išta dobaciti do terena, ne treba ti kavez jer ne možeš skočiti s tribine do terena ili nešto slično. S druge strane, u Kranjči ćeš morati imati kavez jer je tribina svega par metara iza gola na razini terena ili max 2 metra visine, što znači da moraš osigurati gostujući sektor. Dapače, s obzirom da je izvjesno da će Boysi na Istok dok će većina Zapada biti pod godišnjim ulaznicama, očekujem kavez točno na sredini iza gola jer će onda za utakmice visokog rizika tampon zona biti ostatak tribine lijevo i desno, a za vrijeme utakmica manjeg rizika će se moći normalno prodavati ulaznice.
  • nemapredaje
    2k


    Za prave taman

    edit: računaj da bi hrpa ljudi koja je sada na sjeveru išla na istok da je funkcionalan
  • Dautbegović1
    92
    Arhitektonski fakultet uložio žalbu
  • NORTE
    9.3k
    Na koji način misle odabrati izvođača ako su dvije istovjetne ponude?
  • LaznjakProsineckog
    457
    Po zakonu se uzima ona koja je najkvalitetnija, ne nužno najjeftinija, koliko znam..
  • Dautbegović1
    92
    Ponude su bodovane razlika u jednom bodu u korist Osječke firme
  • Klenx
    4.1k
    Na koji način misle odabrati izvođača ako su dvije istovjetne ponude?NORTE

    Obično je cijena samo dio bodovanja (recimo od 100 mogućih 80 ili 90), ostali bodovi se ovisno o projektu daju na neke druge stvari npr.jamstveni rok, reference tvrtke o izvršenim radovima, reference nominiranih inženjera itd.

    Ako dvije ponude i na tome imaju isti broj bodova, onda pobjeđuje ponuda koja je prije predana.
  • obelix
    85
    Mogli su raditi i stadion bez sve 4 tribine (dvije ili 3). Nepotrebno je gurati 10+ tisuca stadion u prakticki centru grada di je sve zbijeno i koji ce Dinamo koristiti max 2 sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.