• Patak
    2.2k
    Meni se ni jedan igrač Dinama ne gadi, to je razlika. A i o Špiki imam pozitivno mišljenje, danas sam ga baš napisao.
  • Krizy
    36.4k
    @doktorbob Smanji taj agresivni pristup, tek si počeo pisati tu. S takvim stavom se nećeš dugo zadržati.
  • doktorbob
    16
    Moj stav je problematican? Zasto? Zato sto ne zelim vise nikada gledati menala u dinamu jer smatram da nije kapacitet? U redu onda!
  • doktorbob
    16
    Pohvalno. Ja eto isto smatram da je spikic odlican igrac za rotaciju i zadnjih pola sata.
  • Kepec
    4.8k
    Doktore nemoj se ljutit. Ekipu je samo zainteresirala objava iz vedra neba o lošoj igri Menala. Je pljuvalo ga se, kako njega tako i Špikića i Marina itd. Čudno je jedino da se pričalo o prijenosu i onda odjednom Menalo i loša igra.
    Samo pozitivno kompa.
  • vjeko1701
    5.9k
    E to mi nije jasno zašto ne postoji opcija da recimo do 10% domaćih utakmica do 24 prije utakmice ne možeš prebaciti na drugu osobu preko neta.

    Ili da postoje neke "obiteljske" godišnje, koje su nekih 10ak posto skuplje, al recimo, mogu se registrirati do 3 osobe na nju pa svako ide kako može.
  • sport
    2.3k
    Ne znam koliko forumaša je glasalo ali 36% ne ide na utakmicu a istovremeno očekuju pune tribine i drugima dijele lekcije o slaboj posjeti.Nemojte mi replicirati odjavljujem se.
  • IceMan
    1.5k
    A neznam..

    Možda bi bilo dobro da za promjenu malo i podržimo dečke koji nose naš dres a ne da stalno i dežurno pljujemo po svemu i svačemu.

    Meni je Špika okej, da postoji bolji - postoji, ali opet, znao je on zabijat i odigrat solidne role. Malo je u silaznoj putanji sto se tiče forme al jbg, imamo zato širi kadar pa nije ni on pretplačen na prvih 11.

    Menalo, okej, nekome se sviđa nekome ne, ali sjetimo se par bitnih golova, lani Ludogorets, pa Lokokotiva (prva Bišćanova pobjeda)… isto ne mogu reći da je truba totalna, al kao što je neko napisao- radi, šuti i ne komplicira a bome tu i tam nešto i pokaže s obzirom na minutažu.

    Da se razumijemo i ja bi volio na krilima imat Comana i Mbappea al moramo biti realni..

    U ovom trenutku to je naš kadar, najbolje što smo skupili i ajmo podržat dečke.

    (P.S. a prvi ćete kad ih vidite zacukavat ih za dres)..
  • IceMan
    1.5k
    I da, da se mene osobno pita:

    4-4-2
    ———-Neva——————
    Moha-Berna-Sosa-Bogdan
    —-Halilovic———-Bulat
    Vidovic————-Menalo
    Drmic——Emreli—-
  • Blueshadow86
    963
    Nadam se da Jakirović neće ni sličnu postavu ubaciti kao ovu. Šta je ovo, pobogu? Što jači sastav koji ima na raspolaganju neka igra. Bitno je prvu utakmicu krenuti s pobjedom i onda pomalo... ovisno o razvoju situacije kasnije u grupi mijenjati, rotirati i slično.
  • IceMan
    1.5k
    Pa rekao je da će rotirat i da mu je bitniji HNL.

    Kad će im dat priliku i odmoriti glavne aseve ako ne ovdje?


    I sastav uopće nije slab.
  • deda
    28k
    Rezon je igrati sa slabijom momčadi protiv slabije momčadi. Vjerujem da su Rudeš i Ponikve slabiji od Astane.
  • Juznjak
    3k

    Nek ih odmara od 55. minute na 3-0. Ne bi ni ja volio vidit ovaj sastav koji si napisao.
  • Blueshadow86
    963
    Bit će prilike, pomalo, imaš 6 utakmica u grupi. Krenuti s najjačim sastavom, pobijediti, uzeti 3 boda, stvoriti zalihu bodova dalje i onda rotiraj zadnje 2, 3 utakmice koliko hoćeš.
  • IceMan
    1.5k
    A vidjet ćemo što će izvest i kako će izgledat.


    Nadam se da će bar jednog ako ne oba nova stopera isprobat jer ovo je kriminal kaj su igrali zadnjih utkamica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.