• Ludovic IX
    5.5k
    Peric po meni nije spor. Možda imam selektivno pamćenje ali se ne sjećam da je njega netko pretrcao i na taj način stvorio priliku.

    Ja se samo sjećam da je mnogo puta klizecim starom sprij3cio opasnost. On će meni uvijek biti bolji stoper od b.sutala . bolji i od b.sutala prije ozljede.

    Izgleda krakato i smiješno ponekad ali daje uvijek bar malo više nego što objektivno može. A bilo je razdoblja kad j3 bio na razini reprezentacije.
  • Dudu24
    146

    Koliko znam, ozlijedio se u prijateljskoj protiv Gorice neki dan. Mjesec dana pauze ako se ne varam.
    Mislim da će mu Jakir dat priliku
  • Juznjak
    3k
    Mjesec dana pauze ako se ne varam.Dudu24

    Mislim da ovo nigdje nije spomenuto. Jakir je samo rekao da Kaneku smeta malo taj udarac koji je primio pa zbog toga nije konkurirao protiv Belupa. Ne zvuči mi to kao da je toliko ozbiljno da treba pauzirat mjesec dana.
  • Nino Bule
    11.5k
    Peric po meni nije spor.Ludovic IX

    Nije spor ali lose brani veliki prostor, procjene i postavljanje mu je tu slabije a nema brzinu da to nadoknadi, s boskom to je vec dva takva i moze biti veliki problem
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nije Perić spor, ali mu je startna brzina loša. To je u nogometu puno bitnije da si brz na 5-6 metara, a ne na 20-30.
  • Droljo
    5.1k
    Nije spor ali lose brani veliki prostor, procjene i postavljanje mu je tu slabije a nema brzinu da to nadoknadi, s boskom to je vec dva takva i moze biti veliki problemNino Bule

    Ovo kao da si vidu opisao dok je bio kod nas. Svdki gol u lp ga je lopta preletila ili mu je pobjegao igrač
  • Ludovic IX
    5.5k
    iz online SN-a, novinar intervjuira Stjepana Lončara iz Astane:

    "Pobjednik skupine osigurat će prolaz, ali i tri najbolje drugoplasirane momčadi mogu dalje. Vidite li Astanu među njima?"

    jel sam ja lud pa ne kuzim o čemu ovaj ili je ovaj novinar pijan došao na intervju?
  • Zagi
    5.1k
    Ako nisu mijenjali propozicije, roknul je koju jutarnju lozu previše.
    Prošle godine je svih 8 drugoplasiranih prošlo u playoff rundu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda ove godine 3 najbolje idu odmah?
  • deda
    28k
    Ma sve je isto ove godine još. Drugoplasirani razigravaju s trećim iz EL za mjesta u osmini finala.
  • Ludovic IX
    5.5k
    a sljedeće, prvih 8 direktno u 1/8 a od 9-24 razigravaju za preostala mjesta u osmini finala.. isto kao i u ostalim euro kupovima

    samo će se tamo za razliku od CL i EL igrati samo 6 kola. što mi malo premalo da bi bila poštena tablica. jebiga, bit će kog poseru najslabiji klubovi da igraju protiv njih, ti će dobro proć a neki će se nasukat u tih par utakmica.
  • OsamŠest
    2.6k
    Kakvo je stanje oko prijenosa? Jesu se smilovali sa HRTa?
  • Ludovic IX
    5.5k
    kakav HRT. Arena ima prava na sve eurokupove. HRT na LP srijedom
  • OsamŠest
    2.6k
    Namjerno pitam zbog prijenosa tovara s PAOKom..
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pretkola su jedno a skupine drugo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.