• Georg Koch
    3.6k
    Koji sastav predvidjate? Mislim da ce biti dosta rotacija, nedjelja Rudes - kakav je god treba ga pobijediti, pa kup kroz tjedan sa rotacijama, pa tovarija dolje. Bit ce svasta jos tu...
  • Blue Austrian
    337
    Ako se Jakirovic drzi svojih rijeci onda bi trebala biti neka rotacija.
  • PlavacZRima
    273
    Misliš ima razlike između klubova koji igraju u pretkolima. Podjela ide nekako ovako na jednu stranu Svemogući Hajduk, a na drugu tamo neki Dinamo,Osijek i Rijeka. Tesko ce me neko uvjeriti da je slucajnost da su prenosili sve europske utakmice jogurta a 0 ostalih naših klubova. Da je bilo volje našlo bi se i način da se prenosi neka tekma Dinama. (Placam maxTV tako da njihova odluka ne utjece na mene,al znam puno starijih ljudi koji bi voljeli pogledat tu i tamo nes osim tovara na Tv-u. Mom Dedi je vec smjesno kako svaki put njih prenose,a kaze : "Kaj su to uopce hrvati,sve same kmice igraju",i uvijek se smije jer su svaki put sve losiji :lol: )
  • OsamŠest
    2.6k

    U tom smjeru je moje prcanje i išlo, al kolega se ne da :smile:
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja ću samo reći da su dinamova prava kupljena puno ranije na max sportu.. a očito hajduka nitko nije htio pa se šapit isprsio..

    u ovo vrijeme kad imaš sve kanale na dva klika, boli me tuki di je dinamo..
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja baš mislim da Hajduk nije htio prodati svoja prava Maxsportu jer se unaprijed dogovorio sa Šapitom. Kad bi vidili cijene koje su dogovorene ili bile u igri onda bi bili pametniji. Znajući kako radi HRT, ne bih se začudio da je cijena za otkup Hajduka veća od one koju je nudio Maxsport.
  • PlavacZRima
    273
    Meni uopce nije jasno kako HRT kao javna televizija ima reklame a naplacuje se od građana,to mi ne pojmlvo neovisno dal je reklama za kaufland,konzum,normabel ili traktore. Al me baš jako smeta ona reklama za Tommy i hajduk. Il zastupas sve il nikog.
  • vjeko1701
    5.9k
    HRT je uvijek imao reklame, samo za razliku od ostalih, one su između programa ali ne i tokom. To je razlika javne i privatne televizije. Također, većinu utakmica koje sam gledao tamo su između poluvremena imali one informativne blokove o hrvatskim sportašima a ne tri iste reklame za kladionice i one maloumne reklame optike Ande.
  • hardek
    1.4k
    Ne vjerujem da će biti velikih rošada jer nam je ovo najbitnija utakmica u skupini. Treba otvoriti s 3 boda a onda rotacije raditi protiv Rudeša. Očekujem isti sastav kao protiv Slavena eventualno Risto umjesto Šutala i Moha desno.

    Inače ovo su po meni najgore utakmice, dobili smo ih 2 puta prije mjesec dana relativno lako, pa sada treba paziti da ne upišemo 3 boda prije nego utakmica počne. Treba ući jako u utakmicu i riješiti je što prije.
  • DiddyGuela
    950
    Jako me zanima u kojoj ce postavi Astana izaci.
    Imaju tesku poziciju u prvenstvu, na -6 su iza Ordabasy a igraju protiv njih odmah iza tekme u ZG. Znaci njima je ta tekma must win! Ne bi se iznenadio da vidim 3-4 nova igraca u njihovih prvih 11. Isto tako ocekujem 2-3 nova imena kod nas. Kako god, pobjeda za uvjerjivi start nove EU kampanje.
  • Mali Zeus
    9.7k
    HRT je uvijek imao reklame, samo za razliku od ostalih, one su između programa ali ne i tokom. To je razlika javne i privatne televizije. Također, većinu utakmica koje sam gledao tamo su između poluvremena imali one informativne blokove o hrvatskim sportašima a ne tri iste reklame za kladionice i one maloumne reklame optike Ande.vjeko1701

    Zadnjih par godina su i oni počeli s reklamama usred filmova. Al kakvi god bili i dalje su svemir za komercijalne televizije koje ti puknu izvlačenje lota ili vijesti usred filma, da ne govorim o reklamnim blokovima od brat bratu 10 minuta.
  • Nino Bule
    11.5k

    Jos putuju 4000km, ovo u cetvrtak je bas must win utakmica, startat sa svime najjacim sto imamo, nakon toga ide balkani gosti i viktorija doma, otvara nam se raspored za 9 bodova iz 3 utakmice i da onda plovimo lagano.
  • IceMan
    1.5k


    Pa normalno kad 90% dalmoša je zaposleno u HRT-u..
  • The Undertaker
    4.1k
    Da Dinamo zakupi reklamu na HRTu emitirali bi je. Pa neće nitko odbiti lovu za reklamu. Nemojte biti paranoični. Drugo je ovo sa prijenosom utakmice. Nikoga ne prenose osim Hajduka. Čak mi nije toliko problem za Dinamo jer smo dovoljno bili u prijenosima koliko je nepravedno prema Osijeku i Rijeci.
  • Orc123
    5.1k
    Na kojoj areni ce biti nas peijenos?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.