• NitkoBitan
    12.9k
    Ma kakvo odmaranje protiv Astane. U pitanju je koeficijent a i nisu mali novci za pobjedu. Do 60te minute im uvalit 2-3 komada pa vadit bitne igrace.
  • Rakovica1986
    537
    Ima li kakva nova info kako su rebrica našeg Takura? Volio bi da stisne zube i odigra barem pola sata, dobra je prilika. Što se tiče sastava mislim da moramo izać s najjačom ekipom. Bolje od prvih susreta ne moze, a oni su sigurno nabrijani na drugu šansu..
  • DiddyGuela
    1.1k
    Ja bi volio vidjeti Rukavinu od prve minute.
    Evo mu konkretna prilika u skupini EU natjecanja protiv nejakog protivnika, pa pokazi sta znas.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Koga očekujete na desnom krilu umjesto Špikića?

    Ja mislim da će tamo bit Emreli
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da Emreli gotovo sigurno starta ako špika ne može, lik je prva zamjena konstantno tako da.

    Makar bi isto rado volio vidjeti Kaneka.
  • Blueshadow86
    1k
    Volio bih vidjeti Tibora Halilovića bar nekih 20-30 min ukoliko rezultat bude povoljan, u što ne sumnjam, naravno.
  • doktorbob
    16
    Nemamo druge opcije osim emrelija na zalost...
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kaneko? Menalo? Pa i Vidović može to odigrat ako je baš baš potrebno
  • doktorbob
    16
    Kaneko je ozlijeden i rade bi ga stavio protiv rudesa jer je manje riskantnije, a menala ne racunam kao ozbiljnog igraca, on je u rangu stefulja samo na desnom krilu.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Važno je da vidimo nove stopere. Ako Jakir bude iscrpljivao staklenog Perića tjerajući ga da igra dvije utakmice tjedno i ako opet u prvih 11 osvane Boško (ili Rile na stoperu) bit ću razočaran. Treba u ovoj utakmici dati šansu Sosi/Bernaueru/Perkoviću jer teško da mogu lošije odigrat od Boška.

    Ja sam zagovornik Menala na desnom krilu. Emreli je igrač za kojeg ne postoji pozicija u današnjem nogometu. On nema prodor i prespor je za krilo. Nije učinkovit kada prima loptu uz aut liniju jer je predaleko od gola. A i loše igra obranu za jedno krilo, on nije igrač koji će 50 puta tokom utakmice oršićevski istrčati gore-dolje. Emreliju ne paše u potpunosti niti kada igra kao jedina špica. On bi bio najbolji u nogometu otprije 20 godina kada su igrala dva napadača. Emreli bi bio onaj povučeniji i bilo bi idealno kada bi primao loptu sa desne strane na nekih 20-25 metara od protivničkog gola. U današnjem nogometu Emreli je sve i nije ništa. Protiv Osijeka je igrao i veznjaka i krilo i špicu i svugdje je korektan ali nigdje nije izvrstan.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Da je u rangu Štefulja igrao bi gdje igra i Štefulj.
  • doktorbob
    16
    Pa bio je na izlaznim vratima iz dinama, ali jakir je procijenio da moze biti bitna karika haha
  • hardek
    1.5k
    Ja mislim da će obrana za Astanu biti: Ljubo-Perić-Risto-Moha. Za dalje vjerovatno ovisi o situaciji sa Mihom, da li se na njega računa nakon onog u Osijeku? Za Rudeš očekujem neku kombinaciju sa Perkovićem, Šutalom možda Maxa? Nešto tipa Perković-Šutalo-Max-Ristovski

    Što se Emrelija tiče slažem se. Eventualno neka polušpica u današnjem nogometu
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Znaci nije na razini Štefulja čim je procijenjeno da može biti koristan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.