• Jaro
    5.7k
    Ma nakon svega danas, Yakir mi uopce nije problem...
  • Noel
    4k

    Ne nego oni koji su ga doveli u Svetinju.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Možemo li znati koji su argumenti presudili da se ostavi Jakirovića na klupi
    Izgubio je od Baljkanija, nakon par mjeseci, priprema i prijelaznog roka je uspio izgubiti 3-0 od Lokomotive...koji su sportski argumenti na njegovoj strani?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    euri brate, koji će bit argumenti jbt
  • Jurki
    8.8k
    Možemo li znati koji su argumenti presudili da se ostavi Jakirovića na klupiSan Lorenzo

    Ne zele isplatiti odstetu i ne znaju koga dovesti. Jer kravetina se ne kuzi u nogomet. Zna da ce zajebat jer je nesposobna a tad se vise nece moci skrivati iza trenera.
  • Klenx
    4.1k
    Najpametniji Šimićev potez je što se maknuo i ostavio ova tri idiota na vjetrometini da se ne mogu sakriti iza nekoga.
  • mali M
    3.5k
    al kad se sjetim da je ekipa složno za sve poteze krivila Šimića... Evo ljudi ovako izgleda kad čimpanzi daš volan u ruke i pustiš ju da vozi... Briga me što bilo tko misli, cijelo vrijeme po navljam svoju mantru a to je da se Bišćana i Šimića nije smjelo pustiti nikada. Nikada... Na šta smo spali Bože moj... Nadam se zbilja da će biti pameti na izborima i sve ih odreda smjeniti.
  • plavi72
    720
    Senatori su dali potporu(Ademi,Mišić,Ristovski i Petković) tko zna koji put,još da mu na terenu daju,ekipa nema ništa što treba da ima,trener je trebao davno biti bivši,spominje se 9 DEVET pobjeda do Hajduka,a Bože tebi hvala,hajdemo i to vidjeti.
    Dobro jutro sa željom od 9 tih pobjeda do Poljuda!
    Očekivao sam 10 pobjeda jer nam 9 bez desete ne znači ništa .
    Nisam počeo navijati za Dinamo jer je prvi ,11 godina sam i sam čekao da budemo prvaci (1982.-1993.),ne očekuje nitko da smo uvijek prvi,najbolji,ali s proračunom koji imamo ,da očekujem u ovoj ligi da smo prvi i da se borimo do zadnjeg kola za titulu i da igramo dobar nogomet.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Senatori su dali potporu(Ademi,Mišić,Ristovski i Petković) tko zna koji put,još da mu na terenu dajuplavi72

    Ova četvorica su bili možda i najlošiji na terenu. Obzirom na igru bio sam uvjeren da ga buše i da je bivši do jutra, na kraju mu daju podršku. Ne znam, ništa mi nije jasno, dva dana nisam ništa napisao jer se nema što pametno napisati, niti mi se čita hrpa ničega koja se sigurno ispisala od utakmice.
    Mislim da u upravi nema nikog da presiječe, niti tko zna niti može. Prvenstvo je vjerojatno izgubljeno, možda najbolje već sad napraviti rez i pripremu za sljedeću. Ove barem da kup probamo osvojiti.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Samo odgađanje agonije.
  • Krizy
    36.6k
    Čekamo Lesija s člankom kako su teške noge nakon prve utakmice i da ću uskoro sve sjesti na svoje mjesto.Krizy

    Malo kasni, ali vrijedilo je čekati.
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ako-je-jakir-jedini-problem-dinama-onda-dinamo-problema-nema/124618
  • Jurki
    8.8k
    bitno da Vlatkicu nije spomenuo niti u tragovima. Smece novinarsko
  • superhik
    10.4k
    Znači osoba koja je u prosjeku do sad u utakmicama imala 1.9 bodova po utakmici bi do kraja sezone trebala osvajati 3.0 bodova po utakmici kako bi ostala na klupi i spasila klub od:

    • Gubljenja prvenstva
    • Isplate otpremnine
    • Teške financijske situacije zbog manje novca u blagajni zbog gubljenja prvenstva i upitnog nastupa u Europi
    • Smanjeni prihod od ulaznica i shop-a zbog rezultatske blamaže
    • Smanjen prihoda od članarina zbog rezultatske blamaže

    Šanse za to su kolike?
    Kaže ChatGPT 1,12%
  • Mali Zeus
    9.8k
    No, treba se naoružati strpljenjem jer uskoro dolaze na štih “vjesnici demokracije” sa svojom listom. Doduše, odustali su od načela “jedan član - jedan glas” pa pristali na neki hibridni model koji im ne daje ništa drugo osim prava da “jamraju” na Skupštini i Izvršnom odboru. No, I tu su limitirani… Recimo, na onoj zadnjoj Skupštini nismo čuli da su se predstavnici navijača uključili u raspravu oko financijske situacije kluba kada je Mladen Vedriš potegao to pitanje. A trebali su. To se od njih očekuje. Da budu korektivni faktor… Ovako slutimo kako će biti “sjaši Kurta da uzjaši Murta”. Besmisleno, nesvrhovito, uzaludno…

    Smrad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.