• bbbruxelles
    83
    bio sam osobno najveci zagovornik dolaska i ostanka Jakirovica sve do sada. Ovo je prevrsilo svaku mjeru, buduci da igra nema niti glavu niti rep, a automatizmi i kombinatorika su tesko vidljivi cak i nakon punih pet mjeseci.
  • LaznjakProsineckog
    491
    Meni momcad izgleda toliko ispuhano kod Jakira da to nisu istine, počinjem vjerovati ljudima koji su govorili da je on tipični HNL trener kao Toplak, Zekić i ostala ekipa, puno sam više očekivao. Majstore nemoj ti meni o igračima pričati, imamo daleko najbolji roster još uvijek, uostalom nisi ni trebao dolaziti ako misliš da smo loša ekipa, veliko razočaranje mi je ovaj trener, očekujem hitno novog trenera...LaznjakProsineckog

    Ovo sam napisao prije 2 i pol mjeseca. Tad mi je momčad kod njega djelovala ispuhano, pogotovo Baturina i Vidović. Ulazimo u 2.mjesec 2024. godine i taj čovjek je još uvijek trener. Dobio je pripreme, doveo tog Hoxhu na kojeg svršava (velike želje su mu bile po pričama Hoxha, Pršir, Krizmanić, Banić, Mierez ..), pa njegov domet je najveći Rijeka i to je to. Otkaz, dovedite novog trenera. Stručni stožer mu je smiješan (Salatovic i Ivancic, njihov domet je NK Sesvete), moram mumiju pohvalit pa je barem im uvalio Sandra Perkovića jer je vidio da su ovi lajbeki, inače bi bili još gori. Također zelim napomenuti taj bljesak njegov sa Rijekom: kad je dosao gore nije Rijeka ni mogla, šta god da je napravio bio bi uspjeh, gore nije moglo, došao u idealnom trenutku za trenera Rijeke, naši idioti u upravi su popušili spiku i doveli tog trubadura za trenera. Žao mi je što sam se ikad iz rasprava na zoni povlačio kad su me njegovi botovi napali da je on top trener, treba pripreme, prijelazni rok.. marš iz Dinama!
  • miro
    3.2k
    Lesi, elokventan si, upućen si u sve nogometne stvari 10 puta više nego bilo tko od nas.

    Ali majstore, kako mi te drago čitat u ovim pasivno-agresivnim posljednjim trzajima.
    Kad god sam u kurcu oko događanja u i oko kluba, samo pričitam kaj ti imaš za reć.
    I samo mi ovakvi tvoji upisi daju nadu kako napokon izranjamo iz tog oceana korupcije, nepotizma, negativne selekcije i seljačije

    Jedva čekam da udahnemo taj zrak, ma koliko bio hladan i neugodan

    PS - kaje sviralo za prvi ples, pretpostavljam nekaj od Šabana?
  • Guinness
    2k
    No, treba se naoružati strpljenjem jer uskoro dolaze na štih “vjesnici demokracije” sa svojom listom. Doduše, odustali su od načela “jedan član - jedan glas” pa pristali na neki hibridni model koji im ne daje ništa drugo osim prava da “jamraju” na Skupštini i Izvršnom odboru. No, I tu su limitirani… Recimo, na onoj zadnjoj Skupštini nismo čuli da su se predstavnici navijača uključili u raspravu oko financijske situacije kluba kada je Mladen Vedriš potegao to pitanje. A trebali su. To se od njih očekuje. Da budu korektivni faktor… Ovako slutimo kako će biti “sjaši Kurta da uzjaši Murta”. Besmisleno, nesvrhovito, uzaludnoMali Zeus

    Tko je to napisao?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Je li se moze prestati prenositi bilo sta napisano od tog go...? Hvala!
  • Vrdjuka
    46
    Upisite u Youtube Dinamo Lokomotiva 1-4 i izjava M. Cvitanovica. I sad usporedba s izjavom Jakirovica…
  • Infinity
    15.3k
    Senatori su dali potporu(Ademi,Mišić,Ristovski i Petković) tko zna koji put,još da mu na terenu daju,ekipa nema ništa što treba da ima,trener je trebao davno biti bivši,spominje se 9 DEVET pobjeda do Hajduka,a Bože tebi hvala,hajdemo i to vidjeti.
    Dobro jutro sa željom od 9 tih pobjeda do Poljuda!
    Očekivao sam 10 pobjeda jer nam 9 bez desete ne znači ništa .
    Nisam počeo navijati za Dinamo jer je prvi ,11 godina sam i sam čekao da budemo prvaci (1982.-1993.),ne očekuje nitko da smo uvijek prvi,najbolji,ali s proračunom koji imamo ,da očekujem u ovoj ligi da smo prvi i da se borimo do zadnjeg kola za titulu i da igramo dobar nogomet.
    plavi72

    Cim cujem to 'senatori' odmah znam da je to za k. Nebitno o kome se radi, kojem sportu ili cemu. Senator, najgluplji termin medju hrvatskim novinarima i citacima istih ikad. Moj sud. Nakon rijeci senator prestajem da citam i dajem ocjenu nula.
  • BBBaranja
    1.9k

    Mene senator podsjeti na bolno iskustvo za moj novčanik u jednom automat klubu :lol:
  • badjibadara
    1.7k
    Gard, muda, znanje, iskustvo:


    Sergej Jakirović održao im je lekciju u srijedu prije treninga. Hoće li tu otjecati na njih pokazat će vrijeme. Prevladavali su stavovi da su igrači glavni krivci za grozne igre.

    (otjecati je original iz članka SN)

    Prije samo OSAM dana:

    Gledat ćemo puno intenzivniji Dinamo, s puno više ritma. S puno bržim protokom lopte, resposjedom, Dinamo tako mora igrati. Jer, što utakmica ide dalje, može biti više nervoze ili da tražiš gol u drugom poluvremenu, što se nekad i događa. Ali da nam bude intencija da što prije postignemo pogodak. Sve što smo uspjeli napraviti ovih 22-23 treninga i utakmicama, naglasak je bio upravo na tome.
  • LaznjakProsineckog
    491
    Klopp napušta Liverpool na kraju sezone, evo šanse za Jakirevića da se dokaže :)
  • mlinchica
    1.1k
    Napravimo switch, Klopp za Klopa
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Fantastično :roll:

    SN o sudbini trenerčine na klupi:
    "Vratimo se na pritisak koji će na Drosini imati Jakirović i Dinamo. I budimo skroz iskreni. Ako trener i igrači taj pritisak ne mogu izdržati, onda jednostavno - nisu za Dinamo. I točka. Ako nisu u stanju pobijediti predzadnju momčad HNL-a u svojoj, po svemu, utakmici sezone, onda neka zadnji ugasi svjetlo. A zadnji bi mogao biti baš Sergej Jakirović. Imao je veliki kredit, nije ga se diralo, iako su, recimo, njegovi prethodnici bili gurani niz maksimirske stepenice za mnogo manje kikseve i za mnogo manje poraza. Sad više nema kredita, zadnju ratu “otplatio” je protiv Lokosa, ako ne dobije Istru, moguće jest da novi mu neće biti odobren.

    Doduše, iz naših izvora saznajemo da to i ne treba biti točno, da bi Jakirović mogao preživjeti i ako ne pobijedi Puljane!? Uprava na čelu s Vlatkom Peras mogla bi opet biti benevolentna, milostiva kao što je to bilo u utorak. Makar bi riskirala da joj se spočitava nesposobnost, nekompetentnost... Dobila bi i možda mnogo žestokih kritika i možda nešto neprijatelja u Izvršnom odboru koji, da ne zaboravimo, imenuje i razrješava tu istu Upravu. U maksimirskoj loži u utorak su neki članovi Izvršnog odbora već u poluvremenu puštali glasove “Jakirovića treba smijeniti u stanci između dva poluvremena.

    Razgovarali su igrači međusobno, rekli su si puno toga u lice, bilo je i jako povišenih tonova i, vjerujte, žestokih rasprava. Možda je upravo to i trebalo plavoj svlačionici. Možda je trebalo svojevrsno buđenje, pa makar i s teškom verbalnom artiljerijom. Ti isti igrači su stali iza trenera nakon šokantnog poraza od Lokomotive, kapetan Arijan Ademi kazao je predsjednici Uprave Vlatki Peras da je svlačionica skroz uz Jakirovića, da u to uopće ne treba sumnjati. Možda je i to prevagnulo u odluci da se trener ne pošalje u povijest nakon tog šokantnog utorka. A možda će prevagnuti i ako se iz Pule Modri ne vrate kao pobjednici. Makar će oni bliski Maksimiru kazati da je Jakirović preživio i da bi mogao preživjeti i Drosinu u slučaju neuspjeha. Ti tvrde da je to zbog “alimentacije” i činjenice da u plavom domu ne znaju koga postaviti umjesto njega.

    Jer u ovom trenutku u Dinamu, osim pomoćnika Sandra Perkovića, zapravo i ne postoji trener koji bi barem na nekoliko utakmica mogao preuzeti momčad. Nekad su to bili Zoran Mamić, Damir Krznar, Željko Kopić... Unutarnji resursi su ishlapili. A nema se ideje tko bi mogao doći izvana. "
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.