• Praskaton
    1.8k
    Nisam rekao da ocekujem to jer sam svjestan tko nas vodi al nije ovo od jucer.Ako je bio blizu otkaza ne vidim kako mu ova utakmica danas pomaže u ostanku
  • Krizy
    36.6k
    Raketna taktika za sljedeću utakmicu
  • Guinness
    2k
    Nakon klinca od 19 godina, tipkanja na mobitel dok se razbija svlačionica, dobrih vila koje su nas nosile do pobjede, dvojbe/ne znanja smije li kazniti igrače došli smo do novog - lošeg terena kao glavnog razloga zašto nismo zabili više golova. Istri, u Puli. U utakmici di smo stvorili ravno jednu (1) priliku.

    Idemo dalje, jedva čekam Goricu idući vikend. Nadam se da bi Vidović mogao u prvu, čisto zato da ne moram ažurirati popis novih alibija.
  • hardek
    1.5k
    Najveći kredit od svih trenera u povijesti dobio je onaj koji igra anti-dinamovski nogomet i nema pojma o ičemu osim nabij, trči, pucaj.

    Prvi sam za to da Baturina ne treba igrat svaku utakmicu 90 minuta kada igramo četvrtak-subota. Ali stvarno ne vidim ni jedan benefit njegovog ostavljaja na klupi danas.

    Umjesto da probamo varijantu sa Vidovićem i Baturinom kao dvije 8-ice, njih dvojica su zajedno dobili 30-tak minuta. Stvarno mi je nevjerovatno da je prošlo toliko vremena a da se ta varijanta nije probala...

    Od silnih nelogičnosti, još samo čekam da se Perić oporavi pa njega stavi na lijevog beka umjesto Perkovića
  • Gringo
    29
    Nadam se lošim rezultatima Union Berlina...i Bjelice na kormilu Dinama za 5-6 kola
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    tada bi moglo biti pre kasno, najkasnije do uzvratne protiv betisa
  • Dinaminjo
    514
    Ideja za transparent

    Posto obraz Jakir?
    Sitnica, 500.000 eura..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ideja za transparent

    Posto obraz Jakir?
    Sitnica, 500.000 eura..
    Dinaminjo

    U nijednom trenutku tribina nije nagovijestila da bi ovo napravila nit nam prilici iskreno da idemo protiv svojih da tako kazem, osim zvizduka protiv Lokomotive koji su opravdani a tek jucer se vidjelo da ce imati podrsku kolikogod tesko bilo
  • xavier
    11.1k
    Najveći kredit od svih trenera u povijesti dobio je onaj koji igra anti-dinamovski nogomethardek

    Više puta sam napisao svoj stav o Jakiroviću koji na žalost na više polja nije uspio ispuniti ono šta želim od trenera Dinama, ali zanima me ova tvoja zamjerka. Kakav je to točno "dinamovski nogomet"?
  • Noel
    4k

    Suveren i šampionski! A ne jalov i kukavički di se treseš i vičeš sudcu sviraj kraj di ti se cijela tribina smije. Dinamovski=šampionski.
  • xavier
    11.1k
    Dinamovski=šampionskiNoel

    Kako sam napisao, ja smatram da Jakirović ne može biti trener Dinama, ali što znači "šampionski"? To baš i nije način igre...
  • badjibadara
    1.7k
    ali što znači "šampionski"?xavier

    Antijakirevicevski :cool:
  • Laugreano
    1.3k
    Nadam se da se zajebavas.
  • hardek
    1.5k
    Moje neko viđenje je da Dinamo treba igrati kao većina dominantnih ekipa u ostalim ligama. Progresija igre od obrane do napada, posjed lopte ali ne jalovi. Visoki presing(iako to nije baš moguće sa Petkovićem kao prvim napadačem), reposjed po izgubljenoj lopti, fluidnost u smislu promjena pozicija tokom utakmice.

    Mi ne možemo igrati na način kao što trenutno igramo, niti imamo roster za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.