• Str1nger Bell
    702
    Utakmica tovara i Rijeke jos jednom pokazuje neznanje i kukavičluk naseg trenerskog maga. Rijeka sa solidnih 15-20min. zabila 3 gola.
  • Endeavour
    419

    Pa tako Dinamo i pokušava igrati. Posjed nam je oko 65%-35%. Ako hoćemo posjed onda nema direktne igre, već okolo, polako dok se nešto ne otvori. Visoki presing pokušavamo, ali teško sa Petkom, Mišićem i Bulatom u prvih 11.

    Ja sam više za Realov stil, direktan-okomit prema golu, često sa 40-50% posjeda. Uvijek prime gol makar igali protiv Ludbrega... Slično kao i mi, samo imaju malo bolji napad.


    Ali opet dolazimo da nije isto voditi Rijeku i Dinamo. Taj seljačina Sopić bi u Dinamu bio još gori od Sergeja.
  • miro
    3.2k
    Utakmica Hajduka i Rijeke, a bome i sve naše nam pokazuju koliko je HNL u biti loš. Grci koji su debeli 2.razred europskog nogometa su za klasu bolji
  • mali M
    3.5k
    nam pokazuju koliko je HNL u biti loš.miro

    Imaš Arenu i SK slobodno šaltaj po daljinskom i počni pratiti one koji zadovoljavaju tvoju potrebu za dve klase boljim nogometom :vomit:
  • miro
    3.2k
    Kaj ti je, nije ti dobro? Konstatirao sam samo koliko je HNL loš u usporedbi s ostatkom Europe
  • Ban
    698

    Sve je to u par deka. Osobno mislim da je HNL kvalitetniji od grčke lige.
  • miro
    3.2k
    Ma nije nažalost, pogledaj rezultate u Europi i međusobne omjere, jednostavno je jača liga
  • dZg1986
    384
    Nije. Pogledaj rezultate i igrače u tim klubovima, pogotovo koliko se novca vrti. Daleko smo mi od Grčke. Možda je prije bilo blizu, ali kako vrijeme prolazi naša liga je sve lošija
  • Ban
    698

    Hrvatski rezultati u Europi nisu reprezentativni, a nije ni da nas baš melju po koeficijentu. Sve ovo od Turske nadolje do nas je u par deka. Gledao sam neke utakmice grčke lige ove sezone i nema tamo ništa posebno.
  • Ban
    698

    Mislim da je obrnuto. Mislim da su Grci prije bili puno ozbiljniji nego danas.
  • dumitrumitu
    567
    Grci imaju 4 ozbiljna kluba koji su jači od svih naših. Ostatak lige im nije puno bolji od HNL razine
  • Ban
    698

    Cirkus sa AEKom i naša ovosezonska forma na stranu, mislim da je PAOK dolje jedini ozbiljan klub i jedini klub koji bi nam stvarao probleme.
  • dumitrumitu
    567
    PAOK je lijepo igrao kad god sam ih gledao. AEK nas je izbacio prije rasprodaje iako je bilo dosta izjednačeno ali mislim da su sada jači. Ostale nisam baš puno gledao.
  • mali M
    3.5k
    Kaj ti je, nije ti dobromiro

    Ma da malo mi se digla kiselina u žličici, fala na brizi.... :roll:
  • Ban
    698

    PAOK ima pedigre, oni su baš klub koji igra nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.