• hardek
    1.5k
    Prosječnom nogometnom treneru treba par treninga i 1-2 utakmice da osjeti ekipu i skuzi ko mu treba/odgovara a tko ne i da dobije neku viziju kako da mu ekipa igra.
    Umjesto toga "Profa" tjera igrače da igraju na "njegov" način iako na taj način ističe njihove mane a zanemaruje njihove vrline. Jednostavno selekcija igrača u Dinamu je trenutno takva da je velika većina igrača tehnički superiorna za HNL, ali fizički ne toliko dominantna. Bez obzira na to Jakir želi da igramo kao rakete, odnosno u visokom intenzitetu i direktniji nogomet koji više odgovara tehnički slabijim ekipama. Dinamu treba trener koji je sposoban graditi igru na način da imamo posjed lopte i kroz tehničku superiornost sa nižim tempom stvaramo šanse. Ovako mi igramo direktno, a kada izgubimo loptu smo u lošoj situaciji za obraniti kontru jer igrači stoje visoko i dosta igrača nema niti navike niti motorike to ispratiti.
    Osim toga, izbor prvih 11 i izmjena tokom utakmice je kriminalan.
  • jedan u nizu
    6.5k

    znam, zato i kazem, prvi put ti se javaljaju takva misljenja jer ti se toliko zgadi trener da je to strasno.
    Nisam navijao protiv dinama ni u vrijeme Mamica, Canjuige ili bilo kojeg drugog trenera.
    Necu ni sad, da se razumijemo, ali cim dodes do toga da pomisljas kako bi bio sretan ako bi to znacio otkaz treneru, znas da je jako lose.

    Naravno da cu se do utakmice resetirat od negativnih emocija i da cu po 100-ti put ove sezone vjerovati treneru da moze povest ekipu u pobjedu i grist nokte do kraja tekme ako bude cupavo. I ako budemo gubili 2-0 kao sad vjerovat cu u preokret do kraja.
    A onda cu opet ili biti iznerviran jos vise. Ili cu biti iznerviran jer smo iscupali pobjedu a igrali kriminalno, ili cu biti malo sretniji jer smo konacno dobro igrali i u strahu do sljedece tekme.
  • Mali dioničar
    14.7k
    a drugi mjesec nam je ponovo paklen, cak 7 utakmica u nesto vise od 20 dana:
    4.2. Gorica (doma)
    10.2. Lokomotiva (u gostima)
    15.2.Real Betis(u gostima)
    18.2.Varazdin(doma)
    22.2.Real Betis(doma)
    25.2.Rijeka(doma)
    28.2.Gorica(doma)
    dinamozivivjecno

    Kaj je tu pakleno?

    Protiv Betisa se ne očekuje ništa osim neblamiranja, ostalo su utakmice protiv liliputanaca u odnosu na Dinamo i ok Rijeka.

    Igra se dvaput protiv Gorice. Nisam primijetio da je Gorica kupovala igrače ili ih za 100.000 eura vraćala s posudbe.

    Lokomotiva kojoj smo platili 100.000 eura za svojeg igrača da bi nam drugi bivši igrač penzioner zabio 3 gola, od toga 2 dok je stoper kojeg smo povukli kao pojačanje bio u igri.

    Varaždin kome smo uzeli najboljeg strijelca.

    Rijeka kojoj smo uzeli trenera plativši im odštetu 250.000 eura za njega.

    Pa to bi trebao biti walk in the park za Profu.

    Možda da platimo Profi skauting Rijeke? Da ih dobro prouči.
  • 1986-Pl
    167
    Sudeći po 24 sata Jakir ostaje trener
  • Ivdzo11
    3.1k
    Ostaje do Pule sigurno, a kakogod danas užasan dan, em nismo potpisali Brekala, em Jakir nije dobio otkaz
  • rioda
    3.1k
    Sad će zvati Brekala da ga trener ipak želi? :rofl:
  • mlinchica
    1.2k
    Evo, jednostavno objašnjeno sve, bez puno filozofije, pogođeno, u potpunosti se slažem.
    Npr. Od početka se vidjelo da jedino kaj on želi je preslikat igru Rijeke na Dinamo, bez da uopće uzima u obzir profile igrača.
    I sinoć je mislim ponovo rekao da on od prvog dana traži da oni pucaju izvana. 20+ udaraca, s 3 ili 4 u okvir, sve one paljbe na mjesec.. a jedini koji je nekaj i mogao pogoditi je na klupi. Izjava da želi radničku momčad..
    Totalno pogubljen, uništava Baturinu, Vidovića, Mišića, Petka psihički i onda dobiješ ono sinoć. I onda dobiješ ovakvu polusezonu.
    S obzirom na njegove populističke izjave i floskule, nisam sigurna jeli u stanju i kvalitetno iskomunicirati kaj želi i kako da igraju.
    Meni je to sve u stilu “udri, trči, pucaj, hračni, opsuj” pa ispočetka.
    Znam da su ljudi ljuti na igrače, ja nisam. On ih je sve skupa doveo do toga. Svi znamo kakav je Petko i kao takvog ga voliš ili ne voliš, nema između.
    I sad bi još kažnjavao igrače… :roll:
  • Praskaton
    1.9k
    bas si to mislim.Kakav dan danas a i jucer.Izgubio sam par godina zivota,užas.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Auuuu kako nas pošpricaše na kraju dana. Ovo je šlag na tortu i sve, znači sve teorije o logici, racionalnom trošenju novca, racionalnom razmišljanju, razlogu što zajebaše brekala, sve te fore padaju u vodu. Jer nemamo ni za wc papir, a kamoli platit brekalu milju i više. Em dosta jakir em ne dodje breks.E jebem vam mater ja
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Ne mogu vjerovati da opsovah ovako. Prihvatam sve
  • Jurki
    9.2k
    Ne mogu vjerovati da opsovah ovakoKujtim Shalla

    Nije to nista kaj sam ja danas sve ispsoval tj od jucer..ovo tvoje je kamilica.
    Al sve i jednu psovku je zasluzil i trener a jos vise ta debilna uprava.
    Ubili mi volju za bilocime u zivotu.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    JEBITE SI MATER SKUPA SVI TAMO U UPRAVI I VI I JAKIROVIC!!!

    odjavljujem se sa zone dok ne procitam vijest da ova prevara vise nije trener.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    hvala brate, evo šlag na tortu sad, nikad više nisam proveo vremena na telefonu i instagramu. Supruga pomislila da je varam. Čovječe ostaje na klupi. Nisu još sigurni jel titula i dalje moguća. Kad se i teoretska šansa izgubi onda ga možda promijene. Bože pomozi nam. Kao gledam rukomet a neznam ni rezultat, vidim poluvrijeme valjda. U pm
  • LaznjakProsineckog
    511
    Ja sam iz stare zagrebačke obitelji, a svi vi koji ste iz takvih obitelji znate da su one prožete izvjesnom količinom stereotipa prema doseljenicima iz BiH, prvenstveno Hercegovine. Ipak, iz nekog mog iskustva, vrlo često su Hercegovci bili oni koji su držali do nekih džentlmenskih vrijednosti poput držanja nekoga za riječ i toga da kad nekom stisneš ruku, to je kao da si potpisao ugovor.

    Ne mogu pronaći riječi kojima bih opisao svoje razočaranje činjenicom da Jakirović jučer poslije utakmice nije barem ponudio, ako ne i dao ostavku. Znam da mu je novac mio, kome nije, i da bi time izgubio otpremninu, ali od nekoga tko je i u privatnom životu Dinamovac, to je trebao biti minumum minimuma. Nikada se niti jednom treneru u Dinamu nije dalo toliko kredita koliko se dalo njemu, nikada se nikog nije toliko čekalo. Čovjek je rekao dajte mi jedne pripreme i jedan prijelazni rok, dobio je pripreme i prijelazni rok, a nakon njih - ovo jučer je izgledalo još gore nego kad je tek došao. Kako možeš imati obraz debljine džona na zimskoj čizmi da nakon te izjave i nakon kaj si dobio kaj si htio - izgubiš doma 3:0 od sedme momčadi lige, ispadneš iz zone u kojoj hoćemo li biti prvaci ovisi samo o našoj igri i umjesto da skrušeno ponudiš ostavku jer si iznevjerio povjerenje, ti govoriš o nekom kažnjavanju igrača koje nije moguće jer će se dići neke udruge? Dići će se udruge? Koji ti je k?

    Fuj. Nije ovo čak ni pitanje je li on zaslužio otkaz od strane Uprave ili nije, on je ostavku trebao podnijeti pa makar ju Uprava odbila. Pa makar i sto posto vjerovao da će osvojiti prvenstvo, izjaviti mislim da mogu ovo izvući, ali osjećam odgovornost da ponudim svoj mandat na raspolaganje. To je moralna, karakterna i ljudska obveza, ne pravna. Trenera ima svakakvih, pa i dobri treneri imaju loših epizoda, ali jučer je Jakirović pokazao da je nula od čovjeka. A kad si nula od čovjeka, kad ne znaš držati riječ, preuzeti odgovornost za svoje postupke, kad izgubiš moralni i etički kompas u životu i to zbog novčanog iznosa kojeg ćeš sigurno zaraditi u narednih godinu dana... evo sram me za njega, jer on srama očito nema
    Bosskovitz

    Samo kopiram od kolege sa zone da se opet pročita, a novinari koji čitaju zonu nek isto pročitaju, mogu i Jakiru pokazati slobodno. Bravo, odlično sve napisano.
  • Jurki
    9.2k
    Kao gledam rukomet a neznam ni rezultat, vidim poluvrijeme valjda. U pmKujtim Shalla

    Ma zaboravio opce da je tekma danas. Je zalosno jebiga al tak je.
    Zdere nas Dinamo i to zesce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.