• jedan u nizu
    6.5k
    Ja se nadam da je onda barem dobio nekakav ultimatum. Da i samo jedan izgubljeni bod do Uskrsa znaci otkaz. Sve, ali bas sve moraju biti pobjede, osim Betisa. Ali da u sljedecih 9 utakmica mora imati 27 bodova, i da 25 bodova znaci momentalno otkaz.
    Da on u sljedecih 9 utakmica skupi 7 pobjeda i 2 remija to je gubitak prvenstva.

    Po prvi put se dvoumim da li da navijam za pobjedu u Puli ili ne. Cak bi navijao za poraz ili x, da sam siguran da ce ova uprava njemu dati otkaz nakon toga. Ovako nisam siguran ni da sljedece dvije tekme izgubimo da li bi on dobio otkaz.

    Potpisao bi 0 ili 1 bod u puli i novog trenera u nedjelju, puno prije nego ovo mucenje i 7-2-0 u sljedecih 9 utakmica
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    a drugi mjesec nam je ponovo paklen, cak 7 utakmica u nesto vise od 20 dana:
    4.2. Gorica (doma)
    10.2. Lokomotiva (u gostima)
    15.2.Real Betis(u gostima)
    18.2.Varazdin(doma)
    22.2.Real Betis(doma)
    25.2.Rijeka(doma)
    28.2.Gorica(doma)

    Ako ove utakmice Jakirovic prezivi a pitanje je trenutno hoce li Istru uopce docekati, banajte me na godinu dana. U ovom trenutku ne vidim nacin kako mozemo i jednu od ovih 7 utakmica dobit.
  • Bosskovitz
    7.9k
    E da, ovo sam zaboravio: postoji li itko tko je shvatio što je pisac htio reći onom rečenicom ne znam možemo li igrače kazniti jer će se javiti sve žive udruge? Koji je to vrag bio, ako ne potpuno odsustvo od stvarnosti, čista deluzija?
  • Brusa
    851
    ja mislim da je to bio kao neki pokušaj šale.
    Malo ono da se razbije mučna atmosfera
  • Juznjak
    3.2k
    Koliko jadan moraš bit da ne daš ostavku u klubu za koji kao navijaš i u kojem te 99,99% ljudi ne želi više vidit. Baš me zanima je li ga imalo sram kad vidi što se događa i što čini. Bar da zbog te djece koja su u klubu bude gospodin, kaže da je Dinamo za njega prevelik i ode. Vrh mu je karijere bila Rijeka.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    On bi davno bio bivši ali bagra nema više centa i nemogu ga otpustiti. Iako se brukamo i nikad gori. Rudeša na sreću odbijamo, pušimo od lokse koja je izgledala Ko REAL naspram nas. Od euforije, pozitivne nervoze prije tekme jučer ovakvih 24 sata, za nepovjerovsti. Još ovo sa Breksom. Kad pomisliš da nemoze gore, oni nas razuvjere i još više stisnu gas
  • IceMan
    1.6k
    Ako su se zaista igrači posuli pepelom i branili pred upravom trenera, onda treba potjerati 15 igrača jer ovo nije dostojno Dinama ni kvalitetom ni pristupom.
  • NitkoBitan
    13k
    Nek mu oni od svoje place isplate otpremninu!
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ja ne mogu vjerovati da je ovaj čovjek još uvijek trener dinama!

    Nakon svih pljuski koje je priuštio klubu svojom nesposobnošću, oni i dalje stoje iza njega.

    Dinamo nikad nije tolerirao ovakve katastrofalne rezultate.
  • Probirštift
    286


    Pjesma za Jakira i onu kurvu kaj ga brani
  • Mali dioničar
    14.7k
    pisac htio reći onom rečenicom ne znam možemo li igrače kazniti jer će se javiti sve žive udruge?Bosskovitz

    To je bio jedan od čuvenih jakirizama.

    U HNL-u ima učinak 9-3-3 što generalno i nije katastrofa, ali nije niti učinak za naslov.

    Na nivou sezone to je 72 boda što nije dovoljno za naslov skoro pa nikad. Pogotovo sa distribucijom poraza i neriješenog protiv Hajduka.

    Njega “ne zanima što Hajduk radi jer je siguran da će Dinamo biti prvak”. Kao što rekoh, jednom u 10 godina se i sa ovakvim učinkom može biti prvi, ali svakako te treba zanimati što Hajduk radi jer kad je Rijeka bila prva 2016/2017 Dinamo je imao 86 bodova - daleko iznad Jakirovićevog standarda pa je bio drugi.

    https://www.index.hr/amp/sport/clanak/jakirovic-za-index-ne-zanima-me-sto-hajduk-radi-bit-cemo-prvaci/2530391.aspx

    Pa u istom intervjuu “neće biti katastrofa ako Dinamo ne bude prvi.”

    Hoće li biti katastrofa za Dinamo ako ne osvoji titulu?

    Ja gledam da ćemo mi biti prvaci. Svjestan sam koliko će to biti zahtjevno, ali prevagnut će na našu stranu. Da bi se to dogodilo, moramo pobjeđivati u kontinuitetu. Ne razmišljam da nećemo biti prvaci. Iskreno, nije mi to još palo na pamet.

    Ali, i da ne budemo, neće to biti katastrofa. Nogomet se igrao i prije, igrat će se poslije, a Dinamo je svašta preživio u zadnjih dvadesetak godina. Ja sam pozitivan otkad sam u ovom poslu i tako će biti i dalje.“

    Jednostavno on nije Profa nego Kataprofa.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Cim vidis ovo kaj kaze da nece bit katastrofa ak ne budemo prvaci mozes zakljucit da i on sam potajno ne vjeruje da mozemo postat prvaci.
  • IceMan
    1.6k
    Zapravo, kad malo razmislim, normalno i prirodno je da igrači brane njega.

    Jer nedaj Bože jednom Petku tamo neki Vaha, s čeličnom rukom. Kakvi roleri, kakvo bolikurčenje po terenu… kakvo mangupisanje?

    I naravno, ne samo Petku.


    Ovako, lagano, plačica ide, šef ne gnjavi a tamo neki navijači, ma boli me k. do 6 mjeseca ću izdržat.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    e ovo je najbolji komentar buraz
  • BornaPŽ1986
    1k
    Po prvi put se dvoumim da li da navijam za pobjedu u Puli ili ne. Cak bi navijao za poraz ili x, da sam siguran da ce ova uprava njemu dati otkaz nakon toga.jedan u nizu

    Nemoj se ljutit ali ako si navijac za svoj klub nikad ne mozes navijat da izgubi. Pobijedili ili ne pobijedili, trener moze ostat jos na poziciji 2 dana pa i 2 mjeseca, sta ces navijat 2 mjeseca da gubimo? Nebitno, ali ne mozes ovakav stav imati kakvagod situacija bila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.