• San Lorenzo
    11.7k
    Utakmica danas je bitnija od one u petak, makar i nju cemo dobitemilperska

    Meni nije, superkup je utakmica za prestiž, idući tjedan igramo za bodove i šansu da ih odmah zakucamo na -3, a s obzirom na njihov raspored, tj. Osijek i Rijeku, ta bi se razlika mogla i podebljati.
  • Eduardo
    17.6k
    Ja bih uvijek uzeo Superkup prije nego prvo kolo prvenstva. Trofej je trofej i gušt ga je uzeti u direktnom okršaju s najvećim rivalom. U prvenstvu imaš još 35 šansi za ispraviti eventualni kiks na samom startu.
  • NORTE
    9.3k
    odmah u startu maznut trofej oko kojeg bi kasnije njihovi mitomani bajke pricaliemilperska
    Naravno da bi pričali, ne samo kasnije nego istog trena.

    Sama najava njihovih navijača za ovu utakmicu također dovoljno govori koliko je njima superkup važan.

    Kad na to nadodaš da je njihov predsjednik izjavio da nakon prošlog superkupa noćima nije mogao spavati i da su si pravednici upisali osvajanje jednog superkupa koji nije ni odigran sve je jasno.

    U zadnjih 18 godina osvojili su 4 trofeja, a dinamo 32!
    Mislim da je i više nego jasno o kakvim kompleksima je tu riječ.

    Danas plava vojska vodi svoj dinamo po novi trofej.
  • Li d1986
    82
    Zasto biramo? Svaku utakmicu trebamo dobit, osim u slucaju kad s njima igramo jer njih tteba gazit
  • NORTE
    9.3k
    Gotovo sam siguran da voda iz slavina u wc-ima tribine sjever dolje nije ispravna za piće.
    Ne znam jel ovi iz Uefe to uopće provjeravaju.

    Odgovorni u klubu bi trebali iznad svake slavine postaviti A4 obavijesti o tome ako nije ispravna za piti i otvoriti 2-3 dodatna improvizirana štanda za prodaju vode ljeti, dofurat flaširane od 1,5 L (ili od 7 litara) i prodavati vodu u čašama.

    Jedan je štand za pića i to su gužve a drugi masovno piju tu vodu iz wc-a.

    Moguće da isto vrijedi i za sjever gore i zapad gore, ali to ne bih znao.
  • Jaro
    5.6k
    Gotovo sam siguran da voda iz slavina u wc-ima tribine sjever dolje nije ispravna za piće.
    Ne znam jel ovi iz Uefe to uopće provjeravaju.
    NORTE

    Voda u pola Europe sa slavina (opcenito, ne samo na stadionima) nije za pice, zas bi to UEFA provjeravala?
  • NORTE
    9.3k
    Da, ali kod nas uglavnom je i većina nas doma pije vodu iz slavina. Ok, Uefu to nije briga, ali dinamo bi ljeti trebao organizirati još štandova za tribinu s 4 tisuće ljudi.
  • BBBaranja
    1.9k


    A baš je bila dobra jučer :grin:
  • SAS1987
    13.5k
    Gotovo sam siguran da voda iz slavina u wc-ima tribine sjeverNORTE

    WC na sjeveru nije ni za pišanje a ti bi tamo pio vodu :lol:
  • xavier
    11.1k
    @NORTE

    A u čemu misliš da je problem? Voda je iz istog vodovoda iz kojeg je piju i svi stanovnici u okolici, a isto tako, većina kuća i zgrada u blizini stadiona je starija od sjeverne tribine i ima starije cijevi. Jedino što smo ovdje imali malo duže pauzu u kombinaciji s velikim vrućinama pa je moguće da je imala malo "ustajali" okus dok nije protekla dovoljna količina kroz cijevi.
  • BBBaranja
    1.9k
    Upalo mi je u oko pri predstavljanju igrača na semaforu da Perković nema svoju sliku,dečko je tu pola godine,takve stvari bi se trebali rješiti..također bez slike Max,Sučić i Topić
  • Armagedon13
    958
    Malo mi Igor vuče na AČ sa izmjenama .Kasni,a i ono sa Topićem,meni taj dečko nema baš ništa da možeš reći "bit će igrač"
  • San Lorenzo
    11.7k
    Topić može biti solidna zamjena za Japanca, neznam što se pokušava dobiti s njim kao centarforom...mislim, znam, ali očito da ne funkcionira.
  • Droljo
    5.1k
    Igor bi od topića radio novog mandžukića. Ne znam baš. Ali bumo videli...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.