Onda bolje da je ostavio Kulena. Taj kad ne glumi Petkovica onda pritisce, ima fizionomiju, nesto tehnike i iskustvo.
    Topic nema nista, a moralo ga se i nagovarat da potpise ugovor, smijesno.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    malo se pretjeruje oko topića...da, nije odigrao baš najbolje ovo što mu se pružilo u zadnjih par kola prvenstva i jučer. međutim, to je klinac... treba mu dati priliku kroz ovu polusezonu, čak i istrpiti neke stvari pa onda donijeti konačan sud.
  • Mulec86
    389
    Veliki problem je to kaj fale adekvatne zamjene , generalno za svakog ko uđe van prvih 11 ne možeš 100% garantirat da može vratit barem pola kvalitete koju pruža startni igrač na njegovom mjestu. Dinamu je klupa i prvih 11 nebo i zemlja.Daleko od tog da tu nema kvalitetnih igrača ,ali ...
    Širina i samo širina trebaju nam transferi da dobimo to nešto pogotovo u vezi i napadu.
  • Juznjak
    3k

Problem je što je on dobio već dosta prilika a neki ostali od kojih se očekivalo i puno više nego od njega nisu dobili priliku. I definitivno postoje puno bolje situacije od utakmice protiv Hajduka za dat nekom priliku. On je jučer dobio pola sata skoro, previše je to, pogotovo kad znamo da ne tako davno nije ništa pokazao protiv istog protivnika kad je dobio priliku od prve minute.
  • NORTE
    9.3k
    Baturina je takav izbrušeni talent da sad vrijedi fiksnih 30 milijuna eura u jednoj rati odmah.
    Kad sjedne 30m na račun tek tada može ić iz dinama.
    A i to tek za godinu-dvije kad se uguramo u novu LP.

Plus bonusi naravno.
    Kakvi Modrići, Pjace i Gvardioli...
    Martin mora biti rekordni transfer! Kakva igra.
    Baturina je najveći talent na svojoj poziciji možda i na cijelom svijetu.

Igrač prevage, razbija sredinu protivnika i stvara prilike x puta u utakmici.
    Iz ničega stvara sve.

Imate 130 milijuna za Ricea? Ok, onda imate i 30 za Baturinu.
  • Eduardo
    17.6k
    dečko je u 10 nastupa dobio nešto više od tristotinjak minuta. Stavi tu brojku u kontekst minuta x utakmica = 3 i pol cijele tekme. To je za klinca od 19 godina 'dosta prilika'? Dečko je dao 20 golova u juniorskom prvenstvu i bio prvi strijelac lige s tim da je 9 utakmica na kraju sezone proveo u prvoj momčadi. Da nije priključen prvoj momčadi bio bi plač na forumu. Ok, možda on nije taj i završi kao flop, ali dajte stanite na loptu. Možda nije razina Baturine, Olma i Joška, ali zaslužuje šansu.
  • Juznjak
    3k

Nisam mislio “dosta prilika” u kontekstu da mu ne treba više dat priliku nego da do sad ničim nije zaslužio pola sata protiv Hajduka u utakmici za trofej. Ne možeš reć da si ti u 60. minuti razmišljao da bi trebalo Topiću dat priliku (opet) kroz par minuta. Vidili smo što je Hajduk od Vuškovića napravio kad mu je davao prilike u utakmicama koje nisu za mlade nedokazane igrače.
  • Eduardo
    17.6k
    Ne možeš reć da si ti u 60. minuti razmišljao da bi trebalo Topiću dat priliku (opet) kroz par minuta.Juznjak

Nisam, ali želim vjerovati da Bišćan zna šta radi i zašto to radi. Još sam u fazi da mu ovakve odluke neću propitkivati.
  • NORTE
    9.3k
    U vezi Bišćana na superkupu

Možda i jedine dvije-tri ozbiljnije prilike Hajduk nam je stvorio iz visokih ubacivanja prema petercu. Dakle bez nekog velikog razvoja igre u gol prilike!

S druge strane izgleda da je Bišćan svim igračima zabranio visoka ubacivanja u 16-erac (osim kornera), nisam siguran jesmo li uopće imali koje iz igre, zato ovo i pišem.

Imali smo i dva slobodna udarca po sredini na 28 metara od gola protivnika. Oba skroz usrana bez visokog ubacivanja u 16m.
    Petko puca slobodnjak, a Ljubo šalje prema sredini.

Nadam se da se to neće ponavljati u idućim tekmama.
  • Zagi
    5.1k
    Petko ti nije u šesnestercu , krilo ti je niski Ivanušec, nema ni Ademija kojem je to bio forte.
    Na koga bi ti ubacivao?

Ako imaš u momčadi Mišića, Baturinu, Ivanušeca i Petka , naravno da će ti strategija biti izigravanje obrane kroz pasove.
    Meni je to logično.
  • NORTE
    9.3k
    Ostavit ću link ovdje, moderatori ako žele neka prebace post.
    Djevojka oboljela od leukemije pa na liječenju u Zagrebu ludo zavoljela dinamo.
  • bluepower86
    822
    Okanite se mladog Topica,bolje prokomentirajte promasaje Spikica u svakoj bitnijoj utakmici 2-3 zicera promasi,Menalo isto tako.Dva igraca koja nisu za Dinamo.Lp
  • scooniepenn
    1.9k

Nisam stigao prije iznijeti neke svoje dojmove nakon utakmice pa evo da iskoristim priliku. Do izmjene Petko Topic imali smo sve pod kontrolom i bili dosta bolji protivnik. Tu su dominantne figure bili Petko, Mali Dikod i Mis, ostali su to vise ili manje pratili, uz sad vec standardno nedorecenog Spiku i iznenadjujuce vrlo dobrog Bulata (nadam se da je to naznaka budjenja i njegovog dizanja za razine koj su se od njega ocekivale). No, uvodjenje Topica, kasnije Menala dovele su do naseg pada. Iskreno stvarno mi nije jasno sto Beli vidi u Topicu. Ekipa i ja smo bas komentirali kako se on ne zna niti postaviti u skoku. Ide duga lopta i umjesto da stane bocno, zauzme poziciju on stoji ledjima prema Ferru i ovaj ga svaki put mini pogurancem izbaci iz pozicije. Ne znam u kojem paralelnom svemiru nece Emreli i Drma dati vise od njega. Nije da nam je klupa skriveno bogatstvo, ali minimum koji ocekujem je da se uvode najbolji. Drago mi je za Kaneka, racunam da ce vrlo brzo zacementirati svoju poziciju na desnom krilu, a nadam se i daljnjem jacanju ekipe i ostanku Petka, Luke i Joze.