• Mr Anderson
    5.4k
    Nije previše rekao u intervjuu. Osim ako u tiskanom izdanju nema više od ovog.
  • masacusec
    3.1k
    Šimić i Bišćan su najveća pojačanja Dinama u zadnjih 15 godina!
  • blue heart 72
    1.4k
    Po meni solidan intervju Darija, moglo je možda biti malo opširnije, ali skroz ok. I sada dalje na posao, i ne treba se više javljati kaj se transfera tiče, koliko god piskarala bombardirala javnost
  • Papastrumf
    9.9k

    To cemo tek vidjeti. Nek to i dokazu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nije previše rekao u intervjuu. Osim ako u tiskanom izdanju nema više od ovog.Mr Anderson

    Ako ništa obratio se javnosti i pokazao da je živ. :D
  • mali M
    3.5k
    pa i rekao je na kraju ono što svi ovdje i govorimo, bolje da šute i rade nego da su svaki dan u novinama, a ništa ne rade! Vjerujem da im je sad zahtjevno jer treba sve sad staviti na noge i na zdrave temelje, ali nažalost ovo je Dinamo, morat će u hodu dosta toga, pa tako i davati povremeno intervjue i održat presice.. meni je okej da su on i Livi izašli malo u medije da smire ovaj kaos pretpostavki
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne trebaju članovi Uprave biti svaki dan u medijima ali oni ne odrađuju ni osnovne stvari. Na kraju krajeva, nisu se ozbiljno ni predstavili. Ja se uopće ne čudim što onda novinari lupetaju kojekakve gluposti.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kak se kaže, sljedeća dva tjedna su ključna.
    Dobiti dva puta tovare nije samo stvar trofeja, prestiža i dobrog ulaska u sezonu. Ključno je da bi njima zadali dodatne frustracije i unijeli im nemir.
    Što se tiče prve tekme kvalifikacija, tko god nam od ovih mikimausa došao to moramo proći rutinski. Podrazumijeva se pobjeda u prvoj na domaćem terenu.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Koje to osnovne stvari ne rade? Ti znaš da ne rade?
  • mali M
    3.5k

    al vidiš Under, tu se razlikujemo. Pa nisu oni Mamić da trebaju posebno predstavljanje. Dao je brat intervju kad je došao i to je to. Šta bi ti više od toga htio? Kad već tako pišeš moram priznat da nisam svojevremeno vidio ni veliko predstavljanje niti Amre niti one druge.. Pa ko je to radio osim Mamića, da radi senzaciju od svake podrapane cipele koja zakorači u Dinamo.. od igrača do backofficea...
  • The Undertaker
    4.1k
    Da, znam da ne rade. Vidim, nisam slijep. Govorim o medijskom nastupu. Zar nisu osnove osnova da novi članovi Uprave predstave sebe i svoja zaduženja na nekoj konferenciji za tisak. Prekosutra počinje sezona a nitko ništa, ni o Statutu, ni o dresovima, ni o stanju u klubu (osim Šimića danas), ni o ulaznicama, ni o novim ljudima u OŠ. Što se onda čude da novinari lupetaju? Pa bolje komunicira Gradska čistoća sa korisnicima nego klub. A nije da možeš birati tko će ti odvoziti smeće.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Predstavljeni su novi članovi u medijima kad su došli na pozicije i rečeno je koji je njihov djelokrug rada. Što se trebaju posebno predstavljati ko neke zvijezde? Pisalo je i za nove trenere u školi u pojedinim kategorijama i za Marića kao novog voditelja. Sve je rečeno i napisano o svemu, tko prati klub i koga zanima, zna sve. Ne trebaju biti stalno u medijima. Jedino za dresove nije bilo ništa. Ti si jedan od onih koje svaka sitnica smeta i svako malo se trudiš to naglasiti.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ti si jedan od onih koje svaka sitnica smeta i svako malo se trudiš to naglasiti.Mr Anderson

    I to tek od "promjene vlasti" ga smeta...
  • The Undertaker
    4.1k
    I najveći slijepci i apologeti kluba priznaju da nam je komunikacija u medijima jadna da jadnija ne može biti. Ali eto, mene smeta...
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mr Anderson Da, znam da ne rade. Vidim, nisam slijep. Govorim o medijskom nastupu. Zar nisu osnove osnova da novi članovi Uprave predstave sebe i svoja zaduženja na nekoj konferenciji za tisak. Prekosutra počinje sezona a nitko ništa, ni o Statutu, ni o dresovima, ni o stanju u klubu (osim Šimića danas), ni o ulaznicama, ni o novim ljudima u OŠ. Što se onda čude da novinari lupetaju? Pa bolje komunicira Gradska čistoća sa korisnicima nego klub. A nije da možeš birati tko će ti odvoziti smeće.The Undertaker

    https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-predstavio-clanove-nove-uprave-uz-darija-simica-i-vlatku-peras-dva-su-nova-imena-1666993

    Trebali bi što, o svakoj stavci imati redovite presice ili medijska priopćenja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.