• BluePhone67
    3.2k
    Mozda je i smrsavio nesto u Kini od rize :nerd:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ohandzu sam bio gledao par puta dok je igrao za Sesvete, rasturao je tad. Bio sam siguran da će u Dinamo. Ko backup bi bio OK, ali sumnjam da bi on pristao na to.
  • Papastrumf
    9.4k
    Meni je Ohandza jako dobar igrac, ali buduci da se prica da je imao milju i 200 u kini, sumnjam da bi dinamo dao i pola od toga za 3. spicu.
    Inace, volio bi da dodje i zbog tovara :)
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ostat će on tamo. Sumnjam da bi mu netko u Europi dao takvu plaću s obzirom na koljena. A i ono, nikad nisi siguran koliko stvarno ima godina
  • BluePhone67
    3.2k
    Ohandzu sam bio gledao par puta dok je igrao za Sesvete, rasturao je tad. Bio sam siguran da će u Dinamo. Ko backup bi bio OK, ali sumnjam da bi on pristao na to.Mr Anderson

    Ohandza je bio Dinamov igrac, al se znalo da nije spreman za prvu ekipu jer je bilo boljih..

    https://www.transfermarkt.com/franck-ohandza/profil/spieler/184921
  • 000
    941
    Problem je bio lijecnicki koji nije mogao proci. Da je zdrav i u formi, bio bi Walter Payton i u mnogo jacim ligama od HNL-a.
  • xavier
    11.1k
    uvijek ima neka kvaka. Da je zdrav i formi ne bi vjerojatno nikad igrao u Sesvetama i u Hajduku.
  • Mr Anderson
    5.3k

    To sam zaboravio da je ustvari bio na posudbi u Sesvetama.
  • 000
    941
    Neke menadjerske igrice, vjerojatno ni on sam ne zna kako se nasao u Sesvetama.
    Kad smo kod Sesveta, ima jos jedan zanimljiv tamnoputi igrac, takticki totalno zapusten, ali ima iskru, potez u igri. Mozda za drugu ekipu trenutno, ali valjalo bi ga drzati na oku.

    Iz Saraj'va mi se svidio Mujagic, obrambeni igrac, mozda bi @Infinity mogao reci malo vise, nisam ga bas puno pratio. Mlad, ali djeluje dosta dobro na terenu.
    Edit. Kasno, vidim da je otisao u Belgiju.
  • Beowulf112
    301
    20 nastupa 18 golova i 11 asistencija.Uuu jbt.Cak i ako je to kineska 2.liga to zvuci super.Zakaparit ga umjesto budimira!!
  • Infinity
    15.2k
    Iz Saraj'va mi se svidio Mujagic, obrambeni igrac, mozda bi Infinity mogao reci malo vise, nisam ga bas puno pratio. Mlad, ali djeluje dosta dobro na terenu.
    Edit. Kasno, vidim da je otisao u Belgiju.
    Cavalera

    Mislis na Mujakica? Nisam nesto pratio Sarajevo ove sezone pa ne bih znao bas reci kakav je igrac. Znam samo da je standardan.

    Gledam Mujagic, kontam koji Mujagic, Mujagic je igrao napadaca u Zelji. Tog malog sam gledao vise puta u omladincima TOSK-a, kako je on obecavao, da sam skaut odveo bih ga u Dinamo prije 5-6 godina. Danas neiskoristeni talent koji je u zadnju godinu dana promjenio 3-4 kluba i od potencijala za reprezentaciju dosao do toga da se vrati u maticnog nizeligasa s 21-22 godine na ledjima kada je trebao nositi barem tog Zelju svojim golovima, ako ne i neki veci klub vani.
  • 000
    941
    Bice da je Mujakic, 'ko bi ih sve popamtio. Dobar je potencijal.

    https://www.transfermarkt.com/nihad-mujakic/profil/spieler/380919

    Da, to je taj sto si ga naveo. Ne znam onog drugog.
  • Kwedi
    3.8k
    Da otvorim Pandorinu kutiju dolaskom Andrića... :grimace:

    Ako Andrić prođe bez neke halabuke, hoće li se klinci iz Srbije početi skautirati danas-sutra?

    Znam da je četnik svojedobno pričao kako je Ljajić(makar mali je musliman) bio blizu potpisa ko klinac za Dinamo
  • BluePhone67
    3.2k
    To je onaj koji nije htio pjevat himnu Srbije kod Mihajlovica pa su ga potjerali tada ? Za Ljalica mislim, a sto se tice klinaca sve je moguce, cak ce prije proci ispod radara i aklimatizirat na sredinu ako dodje sto ranije, a i mi cemo vjerojatno to lakse prihvatit jer je klinac vec tu par godina.. :grimace:
  • Infinity
    15.2k
    Ljajic je promaja u glavi i tog lika ne bih pozelio u Dinamu samo iz tog razloga.

    Bio je Maksimovic opcija, pisalo se nesto. Odlican mladi igrac za kojeg bi mi bilo drago da je dosao, iako danas vidimo da imamo sjajne igrace na toj poziciji pa ne treba zaliti za njim.

    Ne vidim razlog da se ne dovede poneki talntirani klinac iz Srbije. To je veliki bazen s talentima, a lakse ce s 15-16 doci netko iz Subotice nego da se ganja neki Olmo iz Spanjolske.

    Dinamo je ispred igraca, vjera, nacionalnosti i Dinamo treba gledati svoju korist na sve moguce legalne nacine. Ispustit ces igraca samo zato jer je Srbin, a sutra bi ti mozda donio polufinale EL? Treba bit sebican pa radije zeljeti neuspjeh bez njih nego uspjeh s njima. To mi smrdi na ono tovarsko 'bolje drugi s bilima nego prvi s crnima' ili kako je vec bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.