• BluePhone67
    3.3k
    Andraž Šporar, 25 godišnji slovenski centarfor... više manje gdje god igrao trpao ko lud (imao nekih oziljeda, zato nije više igrao u Baslu)
    https://www.transfermarkt.com/andraz-sporar/leistungsdatendetails/spieler/179860/verein/540
    SAS1987

    Mozda ako se ima viska vremena stavit i neki klip o igracu, da odmah mozemo i pogledat igraca u 2 klika.
  • Eduardo
    17.6k
    Jel se on sa Zvezdom povezivao?

    Mozda ako se ima viska vremena stavit i neki klip o igracuBluePhone67

    Nije baš najbolji uradak ali je najnoviji, postavljen prije 2 dana.

  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja bi radije da se vrte priče oko potencijalnih bekova i možda krila, jer smo drugdje i više nego dobro pokriveni za promjenu :D (eventualno bi nam dobro došo još jedan kvalitetan stoper, ali to je ako se slučajno naleti na nešto)
  • Eduardo
    17.6k
    Lupit ću ovo (valjda ostanem živ) ovdje pošto mi je sinoć palo na pamet...

    Mario Balotelli :sweat:

    Navodno je blizu potpisa za Bresciu, povratnika u Serie A. Ima 29.god., slobodan je igrač.

    Pitanje je samo u kakvom je stanju glava trenutno. Ne znam kolika su mu potraživanja ali Balotelli u Dinamu bio bi boom :monkey:
  • nkdz
    829

    Njega fakat ne vidim u Dinamu, pogotovo jer Bjelica traži igrace od kojih se može složiti ekipa, a ne individualce koji nisu toliko takticki odgovorni.

    Lik je ko igrač odličan ali njegova glava je problem i upitna mu je uvijek motivacija i zalaganje na terenu
  • Dudu
    2.6k
    Balotelli se zajebaje i igra preko one stvari u najbitnijim utakmicama sezone, možeš tek zamislit kakvo bi ponašanje imao u HNL utakmicama s Zaprešićem, a i plaća mu je sigurno oko 3 ili više milijuna eura i sigurno ga kasnije nitko ne bi želio otkupit, jer ga nitko ne želi ni kao besplatnog...
  • Slepipap
    26
    Ivan Lepinjica iz Rijeke (u nekoj blizoj buducnosti).
  • Eduardo
    17.6k
    Lik je ko igrač odličan ali njegova glava je problem i upitna mu je uvijek motivacija i zalaganje na terenunkdz

    Znači, nešto kao crni Izet?
  • nkdz
    829

    vec imamo Izeta, nebi još jednog :D
    Pogotovo ne za placu koju bi mislim trazio Balotelli
  • Slepipap
    26
    Mislim da su zadnje informacije da Balonja ide u Bresciu za Milju € godisnje + bonusi vezani za broj nastupa i broj golova.
  • deda
    28k
    Od prvog dana ne podnosim tog balvana
  • xavier
    11.1k
    Balotelli? Stvarno, Eduardo?! :yikes:

    Pa taj je uspio razjebati svaki klub u kojem je bio i na kraju su uvijek najsretniji bilo kad su ga se uspjeli riješiti. Nema on veze s Hajrovićem. Izet samo nije od onih koji osjećaju potrebu davati sve od sebe u svakoj utakmici. Nisu mi takvi baš najdraži, ali neće on uništiti atmosferu, dapače.

    Balotelli, za razliku od njega, izrazito negativno utječe na sve oko...što bi Ameri rekli, "cancer".
  • Dudu
    2.6k
    Bas to, vjerujem da je Izet glavni zabavljac i podize atmosferu u svlacionici, a sto nije na svim utakmicama inspiriran 100% ne znaci da nije profesionalac na treninzima i izvan..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakav Balotelli, to bi bilo pucanje samom sebi u nogu, a srećom za nas je to SF. Od nama bližih igrača koje bih volio vidjeti u Dinamu, recimo zadnji vezni, to je Nejašmić. Kako je to malo moguće, onda Lepinjica ili Žaper.
  • Neki tip
    19.3k
    Nejašmić odskače, a ova dvojica su mi tu negdje s Gjirom.. tak da nema potrebe za njima. Dobro, oni se dokazuju u 1. ligi, ali polako, bude i Gjira brzo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.