• Eduardo
    16.8k
    Znam da smo puni krilnih igrača, posebno na lijevoj strani, ali zapeo mi jedan za oko. Ne znam koliko je uopće realno da mi iz PAOKa dovedemo tako mladog igrača, posebno jer je tamo stigao početkom ove sezone. Inače, radi se o mladom Brazilcu - 20.god., koji može pokriti sve tri pozicije u napadu, ali je primarno lijevo krilo. Zove se Leo Jaba. Eto, samo da ostavim pisani trag jer mi se čini kao jedan jako, jako zanimljiv igrač i veliki potencijal. A nismo dugo ni doveli nekog mladog Brazilca čiji bi napredak i razvoj pratili sa posebnim zanimanjem :smirk:
  • 000
    941
    Gorica za Belog trazi 3 mil. ojrica :snicker:
  • xavier
    11k
    Ako Rijeka smatra da Heber vrijedi 7 milijuna, a Gorica traži za Atiemwena 3, onda je jasno tko je tu "value for money" :smile:
  • 000
    941
    :wink: Misko ce mu sam svezati rozu masnicu, stavit ga na ledja pod stijenama Kantride i pjesice nositi do okretista Savski most. Za 10x manju cifru od trazene :cool:
  • xavier
    11k
    Dobro, neće baš za 10 puta manji iznos, ali naravno da ne misli da stvarno može dobiti toliko zato njega. On je trgovac i ovo je pumpanje cijene. No već sam napisao da nam Heber po meni ne treba.

    Dva dobra beka bi bila jackpot...
  • 000
    941
    Karikiram, jel... Karikira Misko jos i vise. Za sve ostalo se slazem. Heber je drag decko, Dinamu nepotreban. Jedan bek, lijevi, je pod muss. Ali jedan koji bi mogao uskociti odmah u prvu postavu. Dva bi bila jackpot. Stojan se popravlja, ali crne minute su stalno tu negdje. Ona dva driblinga i gubljenje lopte kontra Trnave u opasnoj zoni... Uh.
  • Maxhelm
    7
    Može i Loksa za svoje Kastratije, Uzinije,Karačiće... isto tražiti 7 milja onda, em su mlađi, em su reprezentativci, em će još napredovati i nisu stalno ozljeđeni... Može on tražiti koliko hoće ak dobije 2-3 milje može biti sretan (ne znam koliko godina ima al mislim da je prek 25... ne da mi se guglat)... Tak da potražnja-ponuda to može biti dosta mil. razlike...i Beli neće dobiti toliko tj Gorica... Dobro veli Bjelica da su naši klubovi malo poletjeli....
    Pa koliko onda Dinamovi igrači vrijede... po toj logici Livaković (drugi na svijetu) 15 milja, Gojak(reprezentativac) 15 milja... jebote Olmo(reprezentativac) kaj ispod 40m ništa.. nema ni razgovora... Ono wtf... malo svi luduju ...a realno je da ode u Rangerse za750k- 1milion...(npr Beli)
  • Eduardo
    16.8k
    Mislim da je Beli nešto vrijedniji igrač od 1M€, čak i u Gorici. Da je u Dinamu već vidim naslove da ispod 10M€ nećemo razgovarati. Naravno, Gorica nije u poziciji Dinama kod pregovaranja s drugim klubovima, ali kakvi se levati prodaju za puno veće novce grijeh bi bio prodati Belog za 1M€.

    Da se vratim na Brazilce... Hélio Júnio Nunes de Castro - 25.04.2000. - São Paulo FC
    Ofenzivni vezni, lijevo krilo... Brz, odličan dribling i još bolja ljevica. Sinoć debitirao za São Paulo i zabio golčinu odmah. TRANSFERMARKT PROFIL vjerujem da je već zapisan kod mnogih klubova i skauta.
  • xavier
    11k
    mislim da u toj "računici" malo previše vrednuješ reprezentaciju. Svaki igrač je pojedinac. Ima onih koji igraju za reprezentacije i nisu dobri, a ima odličnih koji ne igraju.

    Naravno da im igranje za reprezentaciju pomogne da se čuje za njih. Međutim, kod nas je jako precijenjeno koliko to "donosi" na cijeni.
  • Infinity
    14.9k
    Kad spominjete Belog i reprezentaciju. Prvo da kazem da me se prilicno dojmio u zadnjih par kola, a nakon onog gola protiv Hajduka definitivno tog covjeka zelim vidjeti u dresu Dinama. Mislim da bi si mozda otvorio i vrata reprezentacije prelaskom u Dinamo i dobrim partijama u Europi. Dinamo na sredini terena ne treba pojacanja, ima dovoljno jakih igraca, ali mislim da bi Beli digao kvalitet ekipi. Ne bi to bio igrac koji ce samo ponuditi sirinu, mislim jednostavno da bi mogao donositi prevagu u nekim utakmicama.
  • 000
    941
    Mislim da je Beli nešto vrijedniji igrač od 1M€, čak i u Gorici.Eduardo

    Prije par mjeseci mogao si ga dovesti za 50-100.000Eur, i tada ga je trebalo zakapariti.
    Nakon toga su rekli da mu nakon svake utakmice cijena raste za 100.000Eur. Par dobrih nastupa, i Lokomotiva nudi 200.000, sto Goricani odbijaju sa smijeskom.
    U HNL okvirima bi ga dali za 500-600.000, ali izgleda da pucaju na velikane iz Glasgowa i 2-3x vecu lovu.
    Osijek ga je npr imao skoro for free, ali im nije bio zanimljiv.

    0000014996_986_370_cut.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Upravo traje prepirka Vulića i Branca. Vulić je jučer izjavio da je Beli prije godinu dana nuđen njima, a nisu ga uzeli. Danas ga Branco demantira i kaže da Beli nikada nije bio ponuđen Hajduku, pa je očito da ga nikada nisu mogli ni odbiti.

    Što se mene tiče, ako budemo imali priliku uzeti ga ne bi trebali puno razmišljati ako potraživanja Gorice budu u nekim realnim okvirima.
  • Eduardo
    16.8k
    Jakirović o Belom:

    “Ne volim hvaliti pojedince jer je naša najveća snaga momčadski duh, ali činjenica jest da Beli radi neviđenu razliku. Ja mislim da ni Dinamo nema takvog igrača, ljudi jednostavno nisu svjesni koliko je on dobar igrač. Bojim se jer je lako moguće da bez njega ostanemo na zimu jer nam on strašno puno znači. No već radimo na eventualnim zamjenama, ali prodat ćemo ga jedino za pravi iznos koji bi klubu značio dvije ili tri godine mirnog života”, kaže Jakirović
  • Infinity
    14.9k
    2-3 godine mirnog zivota? Nalazim podatak da je budzet Gorice 8-10 milijuna kuna. Ne znam koliko je to tocno, djeluje mi cak malo. Al ako je to istina to onda znaci da bi Belog dali za dva do tri puta vecu cifru ili za negdje oko tri milijuna eura. Ima 22 godine, dao bi se sigurno kasnije dobro prodati i u Dinamu bi mogli procijeniti. Tri milijuna ne bi trebala biti puno za vrhunsko pojacanje. Rog je place pet, ali je Rog bio puno mladji. Ne bih znao dati sud o njemu i toj cifri. Strucnjaci neka procijene i neka ne pogrijese. Sigurno da je tri milijuna za njega realnije nego sedam za Hebera.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ma tih 7 miliona za Hebera je čista izmišljotina. Ne znam, gledao sam Goricu par puta i Atiemwen je dobar ali vala takva igračina kakvim ga se predstavlja baš i nije. X puta je izgubio loptu bzvz. Ne kažem da nam nebi dobro došao ali izjava Jakirovića di kaže da ni DINAMO nema takvog igrača je smiješna. Jedan Olmo, Gavran ili Ademi su uz dužno poštovanje doktori nauka prema Belom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.