• marcio amoroso
    31.8k
    Šteta što nikad pa makar na probu ili u Dinamo 2 nije došao Andis Shala, sin od Kujtima. Mali je trpao svugdje po njemačkoj. Istina da su to treće ili četvrte lige ali je vjerojatno nešto pokupio od starog.
  • Maxhelm
    7
    Da baš gledam sad mlađe(kak ih ima stalno na telki) i kak veli Deda ima tu i te kako zanimljivih igrača uopće se ne bojim da bi mogla stati proizvodnja mladih.. I jedino isto kao u prvoj, bekovi nisu ti i to će se očito morati kupovati. Čudno mi da sad i desni bek nam je problem od Vrsaljka, Tomečak nitko... a i(Vrsaljko) je doveden, sad ne znam kad točno...
  • Infinity
    15.1k
    Vrsaljko je dosao s 14 godina, prosao je kadete, juniore, Lokomotivu i onda Dinamo. Mozemo reci da je Dinamo vrhunski pogodio s jako mladim deckom koji je talentiran, te je uz pravilan rad postao odlican nogometas.
  • Maxhelm
    7
    E pa tak sam negdje i mislio (ne volim baš guglat neg onak iz glave), da pogodili i napravili odličnog beka.
    A sad u juniorima igra jedan(neću bubat sad) al mislim da on ipak nije igrač koji je u rangu Vrsaljka , baš još puno posla ima oko njega pogotovo defanzivno, a nisam siguran da će to biti dovoljno za Dinamo.. tak da tu bi mogli biti tanki u budućnosti..
  • deda
    27.3k
    Tomašković?
  • Maxhelm
    7
    Yes, Tomašković a ja sam mislio Tomačić pa nisam htio lupat bez veze...
    Evo kaj drugi misle o malom koji ga duže prate jel je to to, ili ipak je to veliki upitnik? Ne znam naprijed je ok ali baš sam ga gledao na par tekmi još tamo na ljeto i gledam ga sada, mislim da defanzivno ne napreduje i da nije talent kao Sosa, Vrsaljko, David... a sad bumo vidili možda eksplodira i iznenadi...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    sad što gledam tekmu Hrvatska Grčka sve mi se više sviđa Ivanušec, njega bi rado vidio u Dinamu iako imamo već i previše veznjaka ahah (ali to su slatke brige)
  • Eduardo
    17.1k
    Nema dvojbe da će i on biti odličan igrač.
  • deda
    27.3k
    Imam jednu ideju za stopera. Možda je malo luda, ali taj dečko mi se uvijek sviđao. Nije kvalitativno top, nije ni mlad, ali je fighter s duhom koji bi se po meni dobro uklopio u ovaj Bjeličin stroj. A i lega mu je. Mile Škorić.
  • Blaz
    350
    Losija verzija vide, al zato moze popit ko sammir
  • deda
    27.3k
    Eh da nam je Vida. Mogli bi i desni bok pokrit.Činjenica da je teško reći ima li boljih trenutno u Hrvaskoj.
  • Eduardo
    17.1k
    Generacija Dilavera je Mile. Ima još puno dobrog nogometa ispred njega. Slažem se s tobom deda.
  • 000
    941
    Definitivno sam za jos jednog pouzdanog stopera. Sa ovima ne znas na cemu si. Neka me demantiraju u cetvrtak i sacuvaju praznu mrezu :)
    No, isto tako bih da Mile ostane u Osijeku, posto su nam oni jedini dostojni protivnici ove godine u prvenstvu, pa neka utrka bude sto izjednacenija.
    Meni je npr. zao sto se nikako nije moglo napraviti nesto sa Ristovskim. Pruzao je odlicne partije za Rijecane na desnom bocnom, a ne znam kakav mu je sada status u Sportingu.
  • Eduardo
    17.1k
    Standardni RB im je. Odigrao svih 7 ligaških utakmica po 90'.
  • 000
    941
    I mislio sam da ce se probiti tamo. Prosla sezona im je bila turbulentna, navijaci atakirali igrace, neki trazili ispisnice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.