• Zagi
    4.9k
    Trebamo biti načisto što očekujemo od te druge špice, a to pored Petkovića mora biti netko tko nam daje brzinu i dubinu.Banana 2
    Toni Majić?
  • Banana 2
    380
    Ja želim jednog malog iz Švedske. Napisat ću uskoro poduži post sa svim imenima koja želim ovog ljeta vidjeti u Dinamu.
  • Banana 2
    380
    Toni Majić?Zagi

    Od naših bi to bio Košćević. Taj mali je brz kao metak. Šteta da nemamo komotniju situaciju da ga probamo. Volio bih Majića i njega sljedeće sezone vidjeti na posudbama ako ima zainteresiranih.
  • Zagi
    4.9k
    O Košćeviću smo već nadaleko i naširoko.
    Majić mi je prošle sezone bio jako interesantan.
    Brz , jak , odličan dribler.
  • Banana 2
    380

    Majić mi je ugrubo više Petkov fazon. Mislim da mu je Petko i najdraži igrač.
  • Zagi
    4.9k
    Hmm vidiš, nikad ne bih rekao.
    Ćutuk isto interesantan ali njega sam stvarno premalo gledao. Riješio Benficu nedavno.
  • Banana 2
    380

    Želim mu od srca sve najbolje, samo ga molim da prestane s onim besramnim furanjem na Ronalda. :lol:
  • Zagi
    4.9k
    Siuuuuuuuu?
    A djeca k'o djeca...

    Kad smo već kod te generacije. Leganes u četvrtfinalu, pa opet Benfica i onda vjerojatno revanš sa Sportingom u finalu.
    Taj nam trofej bježi, ovo je ta sezona.

    No dobro, malo smo otplovili od teme...

    On topic: Canjuga kao buduće rješenje desnog krila. Ne još ovog ljeta ali idućeg.
  • Infinity
    15.2k
    Smisla bi jedino imalo vratiti Frigana za pola onog kaj su ovi platili za njega nakon kaj ispadnu iz ligeOrc123

    Osigurali su opstanak.
  • Captain America
    13.3k
    Nema dribling, glava dolje i za loptom. Ima brzinu, ali često se zabija na jednu stranu i trči do golaut linije, pa vraća loptu.miro

    Kolega, priča se o Ivanoviću, a ne o Hoxhi :wink:
  • blue heart 72
    1.3k
    bio kod njih i na probi pa ga nisu uzeli
  • mali M
    3.3k
    Graž je dobro rekao, mi prvo trebamo riješiti se valjda 15 igrača koji tu nemaju šta raditi. Klinaca imamo dovoljno svojih, stvarno bi se bilo glupo dalje nakrcavati. Treba stvarno Marić i ekipa dobro vagnuti kako posložiti ove zrele i senatore. Kome se zahvaliti, koga zadržati, a koga dovesti. Glupo je sastavljati momčad od čistih klinaca ili od 10 stranaca i golman. Ivanović je i meni zanimljiv, ali kako kaže @Banana 2 idealan za Petka, a što ako Petko ode, on je specifičan igrač sa specifičnim sposobnostima.. Ako njega nema, onda nam je to bačen novac, opet krcanje sa igračima sa kojima neznamo kako bi igrali. Još uvijek mi je tu problem trener, nije mi pokazao niti da ima hrabrosti, niti da razvija mlade, niti da je sposoban dignuti neke igrače. Fakat će Marić imat posla ko žuti. Vjerujem da već i radi.
  • Kujtim Shalla
    2k
    pa ako idu na brzanca koji napadac prostor ja bi radujem frigana koji je barem meni Puno bolji i kopletniji igrac. Nije dobio pravu priliku u belgiju iz ko zna koji razloga i nisam unotra pa ne znam koje su tu sheme bile jer taj transfer je cudan od prvog Dana. Cijena mu je rapidno pala ,a ivankovic nije jeftiji od njega. Miško je goci kad smo mi u pitanju
  • Kujtim Shalla
    2k
    @Infinityvec si napisao sve za frigana,sorry tek sad vidio :pray:
  • Banana 2
    380

    Mislim da je Ivanović dosta brži i fizički moćniji od Frigana. Frigan u zadnje vrijeme puno više igra u Belgiji, ali nisam ih baš pratio jer je Bayram ozlijeđen, a on mi je kod njih zanimljiv igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.