• Efes Pilsen
    6.8k
    Radeljic je Peric za siromasne, a s Galesicem nisam nacisto.
    Galesic ima topcinu u nogama, ali u igri ove Rijeke nema toliko rizika. Imao je u ranijim utakmicama kikseva i pokazivao je slabosti, a sad jel ovo trenutni hype ili dokaz da je sazrio ne znam.
  • Orc123
    5k
    da bi kostali puno previse nego sta vrijede a da cak i u ovoj krnjoj nasoj obrani nemaju kaj raditi u prvih 11...mislim da je dosta hnl preplacivanja...
  • SAS1987
    13.3k
    Galesic ima topcinu u nogamaEfes Pilsen

    Mario Lucic kazes? :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    e bravo, dobra usporedba. Galesic je imao kikseva kad se igralo otvorenije. Ja kad gledam Rijeku oni ne pletu puno, nema tu rizika. Sinoc isto, brzi prijenos lopte i ide sut Marica, Pasalica, Selahija, Jankovica, Pjace, obrana rijetko ostaje na izvoli protivniku u tranziciji.
  • nemapredaje
    1.9k


    Više Eddie Bosnar :lol:
  • DiddyGuela
    826
    Jel prati netko Slovacku ligu?

    Pogledao sam Tolica u Slovan B. nedavno i primjetio sam njihovog mladog krilnog igraca. Nino Marcelli, 18 godina, sjajna statistika a i po ovim YT videima izgleda opasno.

    Zna li netko malo dublje situaciju u Slovackoj i za koje novce su oni obicno prodavali svoje top talente u inozemstvo?
  • Banana 2
    380
    Pogledao sam Tolica u Slovan B. nedavno i primjetio sam njihovog mladog krilnog igraca. Nino Marcelli, 18 godina, sjajna statistika a i po ovim YT videima izgleda opasno.DiddyGuela

    @Efes Pilsen mi je jednom prilikom, prije nekih pola godine, spomenuo da mu je Marcelli zanimljiv, on bi mogao znati više o njemu. Cijene bi trebale biti pristupačne.
  • SjevernaStrana
    639
    Najveći transfer u povijesti slovačke lige je 6 milijuna eura, Andraž Šporar iz Slovana u Sporting...
  • DiddyGuela
    826


    Uh, pa to su ozbiljni novci. Ocekivao sam da im je nekakav max transfer 4M. Ok, Sporar je reprezentativac i relativno poznat igrac za razliku od Marcellia.
  • SjevernaStrana
    639
    Da, Šporar je otišao kao treći strijelac Europske lige te sezone uz to i reprezentativac, a sezonu ranije je u prvenstvu dao 29 golova... Po Transfermarktu, Marcelli je 400 tisuća... sigurno da će otići za više, ali daleko od 4M rekao bih...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Osim Ziline niko ne prodaje za velike cifre. Slovanu je uzor Dynamo Kijev, al bez proizvodnje. Najvisi transfer je upravo taj Sporara, al je Sporar te godine ojebo ligu u stilu Eduarda u HNLu, a natrpo je fino u i EL..

    36 nastupa 34 gola u sezoni 18/19 od toga 5 u EL. S obzirom da je u slijedecoj nastavio u istom stilu 12 golova u 11 nastupa uzeo ga je Sporting. E sad, on je tamo otisao kao 25 godisnjak, formiran igrac i to ne u Slovanu.
    Za Marcellija vec kazu da ocekuju povijesni transfer, ali ja ne znam koliko je to realno. Slovacka liga nije bas najrelevantiniji pokazatelj, a od europskih nastupa nema bas nista. Mali je tenk, solidna tehnika i dobra zavrsnica, a mi s njima imamo jos otvoren otkup Tolica. Slovan inace nema bas puno za odstete, u pravilu ih ne placaju. Dok neko ne posalje upit ja ne znam koju cifru traze.

    Pogledajte najrecentnije transfere iz Slovacke lige.. Kapetan Ziline u Serie B posudba s mogucnoscu otkupa, jedan od vecih talenata bek Kovacik na korak do Serie B bio, Como se spominjao, za smijesnu cifru...
  • Banana 2
    380
    Uzeo je Como na kraju Kovacika zimus, ali ostavili su ga na posudbi do kraja sezone.
  • Izet Hajrović
    809
    dobar potencijal, lijeva noga, ugovor do 2025. Zvuči dosta realno, ali s obzirom na to da je riječ o ljevaku, probao bih s njim na desnom krilu, a lijevo da dovedemo dokazanog kapitalca. Desno bi onda imali njega, Špikića, možda i Kaneka ako ga otkupimo ili produžimo posudbu, a ako će baš svi biti katastrofa, to mogu zakrpati i Stojković i Vidović.
  • Izet Hajrović
    809

    Evo našeg dragog Lorenza. Navodno je Lille zainteresiran između ostalih velikih klubova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.