• Sajla
    3.2k
    Pozicija : Desno kriloMihaljević

    u ovoj kompilaciji je puno više na lijevom krilu, a i igra desnom nogom. 2,5m po TM, ugovor još 3 godine... eh, kad bi Hoxha nešto napravio na EP pa da dođe ponuda i zamijenimo ga s ovim Gruzijcem...
  • Sibirski plavac
    1.2k
    https://www.transfermarkt.com/konstantinos-fortounis/profil/spieler/157539

    Preko 200 nastupa za Olympiakos, preko 50 nastupa za Grčku reprezentaciju,70 nastupa za Kaiserslautern (28 nastupa u bundesligi). Igrao i Ligu prvaka i Europa ligu, sad igra četvrtfinale konferencijske lige. U grupnoj fazi europske lige ove sezone najbolji asistent natjecanja. Najbolji asistent u povijest Olympiakosa. Višestruki osvajač grčke lige, kupa, nekoliko nagrada za najboljeg igrača/strijelca lige, dva puta bio u team of the week u ligi prvaka i jednom u team of the week europa lige. Ugovor mu ističe ovog ljeta.

  • Crni86
    1.1k
    ovo bi bio kapitalac. Pitanje je samo place. Po internetu pise da ima u olympiakosu 780 tisuca funti na godinu.
  • Droljo
    4.8k
    Kakav fortounis? Mi takve igrače prodajemo a ne kupujemo. Petko je sličan tip pa ćemo ga izgubiti 90% na ljeto...
  • Captain America
    13.3k
    Vital Nsimba

    Lijevi bek Bordeauxa, ističe ugovor na ljeto. Mogao bi biti okej opcija za sezonu, dvije.
  • Kujtim Shalla
    2k
    bio bi ko Lina,strasan igrac
  • Banana 2
    380
    Gruzijski nogomet je u teškom usponu, i većina Gruzijskih igrača u Europi u posljednje dvije sezone. Šteta što nisam ranije znao za forum, jer bi predložio Kvarathkseliju :lol: , jer sam još 2019 pratio tekme Lokomitva iz Moskve jer sam volio gledati tekme Čarlija, i još se tad vidjelo da je dečko mrcina, kako on tamo nije uspio samo Bog zna. A evo i još jednog igrača za kojeg sam uvjeren da će postati klasetina u budućnosti, a realno ga možemo dovesti.Mihaljević

    Pa uspio je, ali je otišao nazad u Gruziju po izbijanju rata, a onda ekspresno u Napoli i ostatak je povijest.

    Inače, kaj se Gruzijaca tiče za 2 godine treba dogovorit ovog malog da nam se pridruži kada napuni 18.

  • Kujtim Shalla
    2k
    mozda i 3, mal je jos ,i lagan:lol:
  • Banana 2
    380

    Ma velim to za sredit ga dok još ima 17, da se priključi sa 18, ako se nastavi dobro razvijati. On u naredne 3 godine ni ne može k nama, osim ako ima i europsku putovnicu.
  • Mihaljević
    7.9k
    Pa uspio je kasnije u Rubinu, ali nije u Lokomotivu kad sam ga ja pratio.
  • Banana 2
    380

    Ne znam koliko se to može nazvati neuspjehom. To mu je bila prva sezona u Rusiji kao klincu, a Lokomotiv je velik klub. Nakon toga je prešao u Rubin i postao standardan.
  • Krizy
    35.4k
    Dinko Horkaš bi vjerojatno bio super izbor.
    Uskoro mu istječe na kraju sezone, a lijepo se pokazao u Bugarskoj.
    Veliki Dinamovac, prošao našu školu pa je i to super za UEFA listu za europska natjecanja.

    Ovo je izjavio prošle godine:
    “Vidio sam, pročitao u medijima svoje ime. Naravno da i je zagolicalo maštu jer sam otišao iz Dinama da bi se jednog dana vratio. No, ništa više od toga ne znam. Neka sudbina donese svoje, ja sam spreman na svaki izazov. Znate i sami što za mene znači Dinamo, ne trebam to nikome naglašavati”

    A ovo prije 15 dana:
    "Pratim HNL i naravno da se nadam da će Dinamo biti prvak, kontakti postoje, a nije nimalo nevažno što ću na ljeto imati status slobodnog igrača. Dinamo je za mene uvijek opcija."

    Nadam se da se vraća u Dinamo.
  • Nolifer
    6.5k


    Kad su već neki nedostupni radi love, mislim da bi Horkaš apsolutno bio koristan i u smislu da pomogne klubu vrijedan golman.

    Ako dođe još i Čavlina, onda stvarno bi imali top vratare, Nevistić, Čavlina i Horkaš i tako to radi jedan ozbiljan klub, koji želi napravit rezultat.

    :up:
  • Lynx17
    2.6k
    LUKA MODRIC
  • Blueshadow86
    856
    Kakvo je vaše mišljenje o stoperima Rijeke, Niki Galešiću i Stjepanu Radeljiću?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.