• Kujtim Shalla
    2k
    Preplanuli Ivan krstanovic :lol: zezam pokupili ga iz Arsenala
  • Kujtim Shalla
    2k
    kasni Malo za mnom ,prepiska lagana pa onda Malo preuredio
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Radije bi doveo Matkovića nego Šotičeka. Matković nedavno napunio 18 godina, ima 191cm, jak tehnički, brz i dobre fizikalije. Otkupiti ugovor i poslati na posudbu kod Čabraje jednu sezonu na kaljenje.
  • Zagi
    4.9k
    Canjuga i Krivak su pickovi iz Lokse. Šotiček kod nas nema gdje igrati.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Prije nego ikoga dovedemo trebamo 15 igrača staviti na "transfer listu" :lol:
  • Nolifer
    6.5k


    Kaj kažeš na pick Matković i Matanović?
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    nisam gledao Matanovića pa ne mogu reći
  • Sajla
    3.2k
    Matković danas na HTV u Stadionu: ovaj stadion velebni, atmosfera, atmosfera, još malo atmosfere, žao mi je što ju nisam doživio, stadion, podrška, atmosfera.
    istina je da je Šapit uređivao izvještaj s te utakmice pa ne znamo je li mali još kaj rekao, ali ovo mi je malo previše i da moram pogađati rekao bih da je njihov.
  • deda
    27.6k
    Je, tovar.
  • SjevernaStrana
    639
    Moglo bi biti nešto od njega budući da nije prošao probu dolje prije par godina...
  • Banana 2
    380
    I dalje mislim da nam Ivanović profilno najviše odgovara od mladih napadača. Njegovo neumoljivo napadanje dubine je idealan kontrast za Petkovića. Nema boljeg trenutka za dovesti ga nego sada kada je opcija C u Rijeci. Mali bi sigurno želio transfer, a Jakir ga je u Rijeku i doveo.
  • miro
    3.1k
    Meni se ne dopada, čini mi se igrački ograničen, jednodimenzionalan. Nema dribling, glava dolje i za loptom. Ima brzinu, ali često se zabija na jednu stranu i trči do golaut linije, pa vraća loptu. Iskreno, ne vidim neku klasu :meh:
  • Banana 2
    380
    Mislim da ima puno bolji dribling od Miereza. Ivanovićeva najveća boljka je trenutno slaba realizacija. Treba biti staloženiji.

    Trebamo biti načisto što očekujemo od te druge špice, a to pored Petkovića mora biti netko tko nam daje brzinu i dubinu.
  • Orc123
    5k
    Smisla bi jedino imalo vratiti Frigana za pola onog kaj su ovi platili za njega nakon kaj ispadnu iz lige...naravno i Mierez....od mladih igraca imamo dovoljno u svojem dvoristu...ako uspijemo zadrzati Vidovica na posudbi ili smanjimo cijenu, Zivkovic, Gurlica, Mikic, Soldo, Caic, Sucic, Baturina, Stojkovic, Kacavenda, Vrbancic, pa i Bulat, Koscevic, mozda i Rukavina ako se sabere.,..koj k... Bi svoje manje cijenili od tuđeg....trosili lovu za klince koji bi zatvarali mjesta nasim klincima a jedina je razlika sto je u Dinamu teze dobit priliku nego npr. U Osijeku ili Loxi....sta da spiskamo cijeli budzet na klince i onda cemo se opet cuditi kako dovodimo nekoga iz vana sumnjive kvalitete a placamo ga kikiriki. Dovesti par provjerenih igraca koji su igrali europu i u jakim ligama i nadopuniti kostur koji imamo, a to sve skupa cemo zaciniti sa svojom mladosti koju vec imamo u klubu..cemu gomilanje a svega ih nekoliko moze igrati u Europskom Dinamu kakvog zelimo. Istina Matkovic je zanimljiv ali kolko sam i ja cuo on simpatizira jako Hajduk, em bi Osijek valjda izvjesio 4-5 milja za njega cijenu....za loxine igrace tvrdim da nisu nista bolji od nasih mladih ali je razlika sto si loxa moze dozvoliti da ih gura stalno jer nemaju nikakav rezultatski imperativ. Realno lakse je dovesti talentiranog klinca iz npr. slovacke, Poljske, Slovenije, Svedske nego iz Hrvatske...kod nas odigras 5 dobrih utakmica, zabijes koji gol i ako se dinamo pocne raspitivati odmah hop, cijena 3+ milje eura! Bolesno...treba prestati biti krava muzara u Hnl i kupovat samo ako dobijemo realnu cijenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.