• Jurki
    8.5k
    respect za male ali velike Podravce..lepo osvjezenje na Hrvatskoj navijackoj sceni. Voli svoje postuj tuđe..svaka čast :clap:
  • Mrvica
    3.2k

    Definitivno dečkima kapa dolje i nek im je sa srećom u bodrenju svog kluba. I također treba pohvalit klub za jako lijepu gestu :heart:
  • Fanboy
    2.1k
    Da budem iskren, meni je žao pustit bilo kojeg od igrača koji su danas sudjelovali na ljeto u neki drugi klub...Od Šutala do Livija koji se iskazao u ono malo potrebnih situacija.
    Baturina ima šanse jednog dana ponovno donijeti Zlatnu loptu u Hrvatsku, ima još puno pred sobom rada, no ima takav talent, pregled igre i razumijevanje da se to rijetko viđa, čak i kod nas koji smo izbacili najbolji vezni red Svijeta. Dečko da je neke jače nacije bi već imao cifru od 100 milja i bio na svim naslovnicama.
    No, to je i sreća jer onda nebi mogao igrati u Dinamu, a ovako možemo uživati u njegovim predstavama.
  • deda
    27.6k
    Moramo postati malo bahatiji u tim prodajama. Martin jednostavno ne moze ići ispod 30 milja i tocka.
  • Jurki
    8.5k
    toj djeci je nuznost napisati par rijeci jer je njihov Belupo dozivel tezak poraz.. a oni na povratku doma pjevaju i navijaju ko da su osvojili ligu prvaka. Bravo klinci.
  • Fanboy
    2.1k
    Moramo postati malo bahatiji u tim prodajama. Martin jednostavno ne moze ići ispod 30 milja i tocka.deda

    Zašto misliš da će igrač koji će nas iduće godine odvesti na proljeće u Ligi Prvaka otići ispod 30 milja ?! :cool:
  • deda
    27.6k
    Iz straha što smo igrača koji nas je godinama vodio u proljeća prodali za 6 m, a sada bismo tu istu lovu trebali dati za igrače koji još Europska natjecanja skoro nisu ni okusili
  • Nolifer
    6.5k


    Baš tako da, drago mi je da konačno možemo okolinu komentirati, a ne proljevati žuć na katastrofalnu igru naših...

    Ali brijem da Štuke takvo gostoprimstvo neće imat dole, ipak smo mi gospoda....
  • DrawTube
    2.8k
    prije je moguć scenarij 2, Hajduk i slaven sve plate te svi mediji u RH nabace kolektivnu drkicu kako je Hajduk pomogao štukama i kako podržava nove skupine
  • Nolifer
    6.5k


    ma oni mogu samo lajat na mjesec... Nemaju oni tih para
  • DrawTube
    2.8k
    Dobro sad šala sa strane ali vidjet ćeš što ti kažem, Hajduk će ugostiti štuke, objaviti to i oni j fanpagevi, te će do kraja dana to otići u medije i postati senzacija na foru "Samo Split ovo može!!" "BRAVO HAJDUČE"
  • Nolifer
    6.5k


    Znas kak se kaze, prva se pamti....
  • blue heart 72
    1.3k
    Ja baš guštam u ovoj pobjedi, konačno jedna bez stresa i strepnje. Bilo je i vrijeme nakon Sovinog (anti)nogometa. Ne znam kako se nakon onakve predstave, netko može zamarati sa tovarima i hoće li (i kako) oni ugostiti ŠČuke. Inače kaj se ŠČuki tiče, jedna stvarno simpatična priča kojoj se ipak pridaje previše pažnje
  • Boysica
    441
    Mislim da ni protiv Hajduka nismo igrali ovak dobro bas su bili top .
    Ovo je Dinamo uživala sam u svakoj sekundi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.