• Boysica
    441
    Ne svida mi i se ovaj naslov jedina rupa na tribinama
    Bode u oci
  • ksapi
    2k


    Nisu ništa krivo napisali, brojka je jučer debelo podbacila, baš loša posjeta.
  • Neki tip
    19.1k
    brojka je jučer debelo podbacila, baš loša posjeta.ksapi

    Jučer sam bio podosta umoran i odlučim sjesti na sjeveru negdje sa strane, van kopa, i skužim da 2 metra od mene curi kroz beton sjevera, a kiša čak u tom trenutku nije ni padala.

    4j7hm0u9y42y7nt3.jpg

    Ne pada mi na pamet zastupati ikoga tko ne ide na Dinamove utakmice, a iz Zagreba je i govori da voli Dinamo, ali ne mogu ni ne razumjeti da netko, nakon što je čitav Božji dan lijevalo, odluči ne izložiti se tome.

    Mislim, isprali smo tu temu valjda više nego kiša zagrebački asfalt, samo velim da je svakome starijem od 30 (proizvoljna granica) posve normalno ne željeti pokisnuti na 8 stupnjeva Celzijevih.

    Statut je na putu, stadion je sljedeći.
  • Boysica
    441

    Da na Zapadu sjever je bio ok mislim moze bolje al nekak mi je jucer navijanje bas bilo super
    Mozda samo jer smo doma pa se ljepse odma cuje i ljepse odzvanja na Maksimiru
  • Rocky1986
    244
    je sigurno do akustike našeg stadiona nema šta drugo bit
  • bluepower86
    711
    Treba bit fer i korektan i reci da je sinocnja brojka sramotna za sve navijace plave boje.Tjedan dana prije puna kranjca a redovno se zaobilazi Maksimir i to se mora priznat da je jednostavno tako.Na zapadu ako se skupilo 500-ak ljudi,brojka na sjeveru je ok bila,cak i relativno manja od ocekivanja ali svakako brojna.Moralo se jucer skupit 7-8 tisuca ljudi u idealnim uvjetima,ocekivana brojka je bila 5 k a skupilo se 3 k na kraju.Ako kibice mogu ispunit kranjcu ne vidim razlog zasto se ne dolazi na Maksimir,jednostavno ljudi zaobilaze domace tekme pa vise ljudi dode na “gostovanja” u Goricu,Varazdin ili Kranjcu.
  • DrawTube
    2.8k
    Po meni je sinocnja brojka bila i za ocekivati, znamo koliko kiša ljudi može rastjerati a da je bilo vedro bilo bi 5k+ sigurno, a moramo i mi sad malo smanjit očekivanja jer sigurno neće biti po 9000 na malim tekmama
  • Boysica
    441
    Moram napisat sorry al onaj dio prema zapadu ko u HNK-u ak si dosao na sjever pa navijaj ne stoje i gledaju tekmu to mogu i na zapadu .
    Iskreno jako ruzno da ih sa megafona se mora podizati da se navija ja sam bila blizu al vise prema sredini tam dalje od mene samo pricaju i gledaju tekmu .
    Samo kritika ak si na sjeveru onda se ostaje bez glasa
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kranjča ima tribine bliže terenu, zapad ima krov. bolja je atmosfera dok sama pomisao odlaska na Maksimir stvara osjećaj mučenja.
  • Patak
    2.2k
    Parking. Kod Kranjče znaš da ćeš naći mjesto donekle brzo, a kod Maxa se znojim već prilikom polaska.
  • crni1312
    299
    doslovno je bilo slobodnih parkinga između pimpeka i karatane. Parking je zadnje moguće opravdanje za nedolazak na “malu” utakmicu.
  • xavier
    11.1k


    Kako ti je @crni1312 napisao, može svatko imati neki razlog zašto nije došao, ali ako netko stvarno nije došao na utakmicu protiv Slavena iz razloga što se bojao "da neće naći parking", onda nemam riječi...
  • DrawTube
    2.8k
    Najveći je razlog krov, tribine 2km od terena i ne postojanje sadržaja. Ovo 3. čak ni nije toliki problem, Kranjča je dokaz tome. Šteta što je Istok zatvoren, to nije ubrzalo rješenje pitanja stadiona a oduzelo je bitnu tribinu
  • marcio amoroso
    32k
    Dok je mamić bio tu on je bio glavni razlog. Sad kada ga nema je glavni razlog krov. Kada bude krova bit će glavni razlog parking, a kada bude i parking shvatiti ćemo napokon da je uvijek glavni razlog bio bolikurčina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.