• Jurki
    8.5k
    Ovo je Dinamov nogomet koji zelim gledati. Bez kompliciranja, pimplanja. Fino direktno.
    Svi na razini kak treba biti.
    Jos kad dođu pojacanja.. bil bu to atomski Dinamo.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Pozdrav svima koji danas nisu dosli zbog kise, i bolje da niste. Nas 3200 je doma otislo pokislo, promrzlo i razocarano igrom :lol:
  • NORTE
    9k
    10 mjeseci Roberta Ljubičića na beku je kriminalno djelo i netko za to treba kazneno odgovaratiBosna86
    Netko? Jedini krivac za to je Čačić, a ovdje mu je dosta ljudi tepalo "Čančelotti". Hvala mu za sve dobro što je napravio, ali i štete je napravio jako puno.
    Krenula je nova era i ne bih se vraćao više na prijašnje trenere, idemo jako po pojačanja i u Ligu prvaka s velikim europskim ambicijama.
  • Ali
    1.9k
    Od sad igram predictor samo na Belupo :wink: 3/4 točna rezultata, jel se dva asista Martina mogu priznati pod jedan gol :rofl:
    Inače fulam vrlo često, ali ovi mi baš idu...

    5usvgk5d9l16tvbo.png
    cy3kb8jqukbzbnq7.png
    i5u4x15grsgitmbr.png
    9ljq9a9lac0ez2uq.png
    e3kplbn109ghx5xy.jpg
  • Boysica
    441

    Slazem se , svaka cast svima bome danas smo navijali
  • San Lorenzo
    11.1k
    Ljubo cijele sezone nije pogodio centaršut, onda ga novi trener predodredi za kornere i čovjek posije paniku svakim ubacivanjem. :cool:
  • Jurki
    8.5k
    Vratite nam Brkicu.. raspast cemo se.. Ljubu na beka, hocemo prvu zamjenu u 97. minuti.
    Edit: treba jos skresati kadar ovo je previse igraca
  • Nino Bule
    11.3k
    Sta bi bilo da 6-7 igraca nije kroz tjedan bilo pod virozom i da su svi trenirali, strasna utakmica.
  • Riot
    1.7k
    vm94894nl0uholkn.gif

    Nogomet
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Za 10-ak godina prva ekipa tribine :cool:
  • dzg717
    937
    Hvala Šibeniku na Bišćanu
  • Nolifer
    6.5k
    Vraćaju se Štuke doma....

    Attachment
    faa0b2b40501bddd864cf3358fdc8d41 (5M)
  • Jurki
    8.5k
    Ne zelim otici u patetiku.
    Ali veceras se osjecam isto kao nakon Tottenhama kad smo im zeli mjeru.
    U nasem klubu su nastupile promjene, promjene zbog kojih sam uvjeren da nebum razbijal daljinske od televizora. Promjene zbog kojih cu se i ja jedan obicni navijac osjecati ponosno i sretno.
    Ovo veceras je mozda samo jedna utakmica između njih milijun, ali je ovo bila utakmica u kojoj sam uzival.. di smo protivnika zgurali u šesnaesterac i nismo mu dali disati.
    Odigrali smo masu takvih utakmica.. ali je razlika u tome da nas klub i sportsku politiku vode ljudi koji razmisljaju isto ko i mi.
    Di se bu gledalo da klub ide napred, da bu Dinamo ono kaj treba biti..atomski...nesalomljiv i nepobjediv...građanski Dinamo i naš. Ajmooooo
  • San Lorenzo
    11.1k
    Ali kako smo iskoristili njihov bunker i pretvorili ga u našu korist, predivno, brojčano smo im opteretili zadnju liniju da nisu mogli disati, Drmić špica, Ivanušec i Špikić kao neke polušpice, Baturina i Ljubo skoro na 10kama, Ristovski i Perković visoko gore, Mišić se konačno nije spuštao u razinu sa stoperima, lopta brza...malo me bila prpa kad ponovno u prvih 20 minuta nismo iskoristili par šansi da ćemo opet gledat reviju promašaja i razbranjenog golmana, ali eto, kliknulo je...sutra nek Frigan aka 5 milijuna + Janković odradi svoj dio posla i možemo se lagano šaltat na maštanje o novom lijevom beku i desnom krilu. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.