• superhik
    10.2k
    Barem za ovakve utakmice imaš na parkingu pod jugom mjesta koliko želiš
  • Riot
    1.7k
    Neki dan sam gledao dio o nama iz onog dokumentarca the real football factories, i ostao mi je dio kad Danny kaze:
    "...what shocked me was how few people were there, the bbb had come out in force, there was hardly anyone else in the stadium... I realized why the bbb have so much power, despite their antics, the club needs them, because if they weren't there supporting the team, nobody would be."
    14.10.2006, vs Varteks.
  • Keyser Soze
    8k
    Jučer se sjetio tih riječi dok sam bio na sjeveru. Onda skužiš da je zapravo brojka ove sezone na 90% tekmi brutalna ako je takva bila i 2006. kad je grupa bila u top izdanjima.
  • DrawTube
    2.8k
    "sad kad ga nema" krov je uvijek bio razlog, mene nije odbio jer sam ove sezone bio i na manjim ligaškim utakmicama ali ne možes očekivati da dolazi 10 000 ljudi po tekmi na ovo ruglo. Klub kad rješivi pitanje zemlje s crkvom nema opvradanje da ne ide graditi stadion

    Neki ljudi i najmanju kritiku na Maksimirsko ruglo dozivljavaju kao osobni napad na klub..
  • marcio amoroso
    32k

    Da je krov razlog bilo bi nas 20 tisuća kad je lijepo vrijeme.
  • DrawTube
    2.8k
    kao što je rekao jedan reper "I guess we'll never know" glavni razlog je bolikurčina, ali do kraja iduće sezone ćemo na primjeru domaćeg kluba moći vidjeti koji su efekti novog natkrivenog stadiona na posjetu. Onda ćemo moći vući konkretne zaključke jer sumnjam da se osječka publika puno razlikuje od zagrebačke
  • Majki2111
    2.6k
    Kakva je bila 2006?
  • Captain America
    13.3k
    Da je krov razlog bilo bi nas 20 tisuća kad je lijepo vrijeme.marcio amoroso

    Imam nekoliko frendova koji prate svaku utakmicu Dinama, al jednostavno ne žele na Maximir. Za primjer, jedan frend ide redovito gledat Loxu u Kranjču i kaže da je to nogometni stadion gdje ne djeluje kao da gleda utakmicu kroz dalekozor s obzirom na blizinu terena od tribina. Drugom se jednostavno izgled Maximira gadi i isto rado odlazi u Kranjču. Kod njih par ne postoji kultura odlaska na stadion i to će se vjerujem počet polako mijenjat kad dobijemo stadion jer će bit "in" ići na novi stadion, a i marketing kluba će se morati značajno poboljšati.
  • marcio amoroso
    32k

    Ti tvoji su pravi primjeri bolikurčine.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Nekad mi dođe da se udarim nogom u glavu kad čitam komentare. Kako ja iz Slavonije uvijek nađem parking i nikad ne pokisnem...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Lijenost je to. I da je novi stadion, našlo bi se opravdanja.
  • Captain America
    13.3k
    Slažem se s tobom, al i takve treba privući na stadion, a to će moći samo novi stadion s mnoštvom popratnih sadržaja. Gotovo svim klubovima najveći postotak gledatelja čine kibici, umjesto kod nas gdje prevladavaju Boysi.
  • marcio amoroso
    32k

    Boysi pišu odlične brojke i stvarno je ogromna šteta da i ostali nisu pratili njihov rast. Boysi su svoje brojke minimalno udvostručili.
  • DrawTube
    2.8k
    baš sam razmišljao jučer o tome, valjda smo jedini takav klub u krugu od 300 kilometara gdje ultrasi čine više od 50% posjete na tekmama
  • SAS1987
    13.3k
    Ja situaciju vidim puno pozitivniju nego neki drugi Zonasi. Jucer je bilo 3k ljudi a da je bilo suncano bilo bi 5k - 6k. Da su nam tribine uz teren i akustični stadion bilo bi bi 8k - 10k.

    Inace, kultura odlaska na stadion je stvar mentaliteta a taj mentalitet se je mogao poceti graditi tek kada su u klub stigli Biscan i Simić. Ljudi ce se na tribine vratiti brze nego neki misle.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.