• Jurki
    8.3k
    Ako će se trener mijenjati, to treba biti dobro promišljeno, a ne na ho-ruk.db-izbjeglica

    Jasna stvar da se trenera ne mijenja na ho-ruk međutim ocito je i pticama na grani jasno da Cacke nema svlacionicu iza sebe.
    Ekipa je ispuhana i upala u letargiju. I u toj situaciji nema drugog izlaza nego pokazati treneru izlazna vrata.
    Nama treba šok terapija, covjek koji bu smiril i stabiliziral ekipu. Da mirno uzmemo prvenstvo.
    Isto tak to treba biti covjek koji bu treniral ekipu u novoj sezoni.
    A valjda vec imaju neka imena na lageru o kojim se razmislja.
    Situacija (ni)je preozbiljna.
    Makar kak su kola krenula nizbrdo Cacic ih vise ne moze zaustaviti i nema smisla cekati da se situacija jos vise zakomplicira.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A po čemu se to vidi da je izgubio svlačionicu?
    Mislim, možda je...neam pojma. Međutim, nema smisla dramiti zbog 3 utakmice... takvi nizovi se događaju i puno jačim, skupljim i dominantnijim momčadima.

    Ne treba ići iz krajnosti u krajnost.
    Ako kriza potraje, svakako...ali gdje će se stići ako će se tako lako tjerati trenere?
    Pa prije 2 tjedna, kad se laganini dobilo magarad je sve bilo divno i krasno, sad ništa ne valja. Malo stati na loptu...
  • Jaro
    5.4k
    kriza traje od SP. To sto je tu i tamo rezultatski se izvukao ne znaci da nije kriza.
    11 utakmica, 5 pobjeda (1 protiv Splita), plus Lokomotiva u produzecima...
    Nije to kriza od 3 tekme, to je konstanta...
    A ako maknes gole rezultate i gledas igru - to je jos veci uzas...
  • The Undertaker
    3.9k
    Vidim sad u SN da je i Dilaver indirektno komentirao da Čačić ne zna što radi.
  • Jurki
    8.3k
    "Htio sam raditi s nekime tko zna raditi, tko razumije nogomet i tko želi napredovati, tko ima ambicije. Posljednjih sam godina znao imati trenere koji nisu niti sami znali najbolje što i kako žele, onda je to teško prenijeti i na igrače i to mi je iskreno počelo ići na živce"

    Dilaver popišao Čačića.
    U biti covjek je rekel sve kaj mi tu na Zoni komentiramo vec jako dugo.
  • Zagi
    4.8k
    Mislim da se to odnosi na sve poslije Bjelice.
  • Jurki
    8.3k
    vjerojatno je najvise to islo Cacica jer od Jovicevica, Mamica, Kopica i Cacica koji su ga trenirali u Dinamu. Najmanje mu je prilike dao bas Cacic. Kod Bjelice je bio standardan.
    A i rezultati potvrđuju njegovu tvrdnju.

    Nisu igraci glupi, vide oni sve kak koji trener radi.
  • Zagi
    4.8k
    Mozda, najvjerojatnije najviše Čačića ali teško mi je zamisliti da se ista izjava ne odnosi i na Kopića.
    Možda nešto malo manje na Krznara ali i on je munja svoje vrste.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Bio na tribini, bila je šutnja iako sam i ja pročitao u medijima da je bilo 'razgovora'. Kako oni definiraju razgovor, ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.