• NitkoBitan
    11.7k
    Jesu BBB pozdravili igrace il je bila sutnja?
  • Taćini Serhio
    281
    Pa šta nije izjavio Zdrafko da je Brko najkurcevitiji tip na svijetu kojeg on pozna? Ja sam mislio da je to pila neka naopako... Bas danas gledam Petkovic mu onako ispred njega nesto gestikulira mase rukama, Brko nije ni trepnuo a kamoli da ga je pogledao bas je bilo ono talk to the hand...
  • Bosna86
    11.5k
    Jesu BBB pozdravili igrace il je bila sutnja?NitkoBitan

    Naravno da jesu
  • plavi67
    920
    Piše da je bio razgovor između igrača i bbb
  • dotepenec
    98
    Dečki, prespavati, hladne glave analizirati i pristupiti rješavanju situacije ;)
  • Jurki
    8.3k
    Dečki, prespavati, hladne glave analizirati i pristupiti rješavanju situacije ;)dotepenec

    Smijeniti Čačića pa onda na spavanje. A sutra hladne glave rjesavati probleme.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Za popizdit, jednostavno za popizdit. Dobili Hajduka i sad kaj, sezona gotova?
    2 poraza i remi, jedan gol, ne da je neprihvatljivo nego je sramotno.
    Umjesto da zacementiramo tu poziciju i što prije matematički osiguramo prvenstvo vlada golema boliku.ina . I kaj, sad ćemo strepiti svako kolo opet.

    Bodovna prednost je i dalje pristojna al s ovakvom formom ćemo sve dovesti u pitanje čak i s Hajdukom koji kao da može svako kolo izgubiti. Al ak se oni iskombiniraju a mi ovako nastavimo.

    Čačićeva tvrdoglavost je nevjerojatna, on misli da ako napravi zamjenu da će se ne znam što dogoditi, da će biti jer je to netko rekao da napravi, veli da je htio još jednog napadača al bi se onda stvorila rupa u sredini. Pa frajeru ti si tam da to središ, da promijeniš tijek igre, da nešto učiniš, a ne u situaciji gdje juriš rezultat da napraviš jednu, jedinu zamjenu.

    Izjavu o Šimiću neću ni komentirati. Zamisli, dolazi ti šef novi i ti komentiraš nek taj dečko prvo potpiše ugovor pa ćemo razgovarati. Nestvarno, neozbiljno, glupo, štetno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zoki je što se tiče trenerskog umijeća dr.sc . za skoro sve naše trenere izuzev ovih što rade u ligama petica.xyz

    Na temelju čega?
  • Jurki
    8.3k
    Mislil sam da ce danas biti malo bolje raspolozenje, al od toga nist. Kaj se ceka s otkazom?

    Ocekival sam sad nakon previranja u klubu da se bu situacija stabilizirala međutim nist od toga.
    Cacke je tolko bahat da ne vidi da mu je svlacionica okrenula leđa, al on ima tesku bolikurcinu na tu cinjenicu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Smatram onako realnoda mozemo Otkaz Brki ocekivat samo ako i protiv Rijeke izgubi
  • Ludovic IX
    5.1k
    molim vas prestanite sa bolikurčinom. vidiš po njima da su ljuti, da žele ali nejde. sjebo ih čačić sa nerotiranjem . a pripreme nikad gore. dve pripremne tekme???

    i to što su igrali dobro protiv hajduka, zaboravite to.. hajduk je stajao kao trećeligaš na terenu. dao prostora ko u priči. lako je tako igrat kad te nitko ne stišće.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Dosta je btino i da je Ademi bio na terenu. Jedini naslov koji smo popusili je bio bez njega. Njegov utjecaj i kad nije u prajmu je podcijenjen. No, ceka nas zivot bez Ademija i do sada se nesto moralo prezentirat.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da nije otišao sutra, otišao bi prekosutra.. ja volim livija ali nekako mi je prirodnije da je kapetan igrač koji je unutra cijelo vrijeme i ne mora se derat sa 70m udaljenosti
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Trenutno nemamo team leadera a još važnije match winnera bez Ademija i nakon odlaska Oršića.

    Jedini koji djeluju sad kao vodje su Ristovski i Livi i koji to pokazuju ponašanjem i govorom tijela.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dobro, ja ipak mislim da se pretjeruje, ne treba još tražiti radikalne poteze. Upalo se u krizu igre, prosulo se nešto bodova...al nije dramatično, događa se i boljima.

    Ako će se trener mijenjati, to treba biti dobro promišljeno, a ne na ho-ruk.

    Na kraju sezone obavezni otpisati neke igrače koji očito nemaju kvalitetu za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.