• Jurki
    8.5k
    stari blesiče. Šimic je potpisal ugovor prije tjedan dana. Proslu srijedu.
  • xyz
    840


    Zoki je što se tiče trenerskog umijeća dr.sc . za skoro sve naše trenere izuzev ovih što rade u ligama petica. To što je s bratom sudjelovao u nečasnim radnjama je druga stvar.
    Problem s odštetom Čačiću je što se produženje ugovora nije trebalo dogoditi. Ovako će lijepo Antolić i Čačić uraditi isto ono kako je Mamić izvlačio novce iz Dinama i ostaviti rusvaj za koji počistiti treba dva-tri prijelazna roka.
    Ovi juniori koji su na klupi nisu na razini Dinama, a pitanje je da li će ikada i biti. Ti klinci ne mogu osvojiti ni juniorsku hnl, a kamoli participirati u prvenstvenoj utakmici.
    Ako pogledaš neku utakmicu, ne treba ti nitko govoriti jel neki igrač dobar ili ne. To se odmah vidi...
  • Jurki
    8.5k
    kolko se ja kuzim. Uprava je treneru šef.
    To je isto da ja ko zaposlenik velim.. kad moj šef potpise ugovor tad cemo razgovarati. Wtf?
  • Ali
    1.9k

    Mišić igra , ali za protivnike. :smile:
    Znam da ga mnogi obožavaju, meni je on samo dobar sa velikom manom stalno povratna lopta. Što je super kad vodiš pa nabije osobno statistiku točnih dodavanja. Ali kad moraš stizati rezultat onda je igrač manje, vidjelo se i večeras zadnjih 10tak minuta.
    Ali nije on krivac večeras, čačić je taj, uz napomenu da ćemo mi ovako izgledati cijelo proljeće bez Ademia, koji ima to u sebi da digne ekipu.
  • kinfa95
    488
    Sva sreća pa tebe nitko ništa ne pita
  • Fanboy
    2.2k
    Kada se Čačić dovodio rekao sam da će spasiti sezonu, on je odličan trener na 3 do 4 mjeseca...To se i ispunilo, nakon toga kreće pad, bezidejnost. To mu se dogodilo i sa Portugalom na euru, uz manjak sreće. No, pimplanje sa vrhunskim veznjacima i dobrim napadačima bez realizacije, kontra na kraju tj. greška...

    Dinamu treba napadački trener, po meni iz HNL-a su dobri njih par. Jedan je Tomić, bez obzira na pljuvanja on je radio fantastičan posao u Rijeci i ranije u Loksi. Momčadi su dosta zabijale, nažalost, u Rijeci je dosta i primao, no nije baš imao Šutala, Perića, KTC-a u obrani...

    Drugo mi je ime Rosas iz Šibenika, prošao je Barcinu školu nogometa i Xavi ga se sjeća kao jednog od najvećih talenata. Šibenik je igrao prekrasan nogomet, na brze kontre i prilagodio je taktiku momčadi. Po meni su bili najbolja momčad tj. najatraktivnija prvog dijela sezone 2021/22.

    Zadnji mi je na listi sadašnji trener Varaždina, igra ima glavu i rep. Nema koga nisu namučili od velikih igrača, a tek su se vratili u ligu. Čovjek izvlači maksimum iz momčadi...

    Nekad je manje bitan CV već kako momčad izgleda na terenu, ima Leko daleko bolji nego Litavac i Karoglan, pa mu momčad igra 10 puta gore. Bilić ima strašan, nikad ga nebi htio na klupi i da je Dinamovac jer ima limite kao Čačić...

    Neki dobri tj. talentirani treneri nikad ne dobiju priliku, dok se polustručnjaci vrte po klupama jer imaju jake menadžere. To je rizik dati momčad od 100 milja takvim trenerima u ruke, no po meni Dinamo tu može uloviti itekakav dobitak, jer one ekstra klase ne možemo dovesti, a one koje možemo dosta koštaju, a imaju limite zbog kojih pokupe otkaze.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Apsolutno je nepravedno od mene davati ocijene Perkovicu nakon prve prave utakmice al od onoga sto sam vidio ,vidio sam samo da je lijevak,beka ne moze igrat a za stopera je upitna njegova fizicka podkapacitarnost, pa i agresivnost.

    On kao bek tesko se ikome moze nametnut u HNL-u a da ne pricam o Europi, ako je on vama odigrao pristojnu utakmicu onda mozemo i Stefulja vratiti,dovoljno je pogledati njegovu reakciju kod gola.
  • Olmic
    2.7k
    nemoj Bilica i Dinamo spominjat ni u sali nekoj. Rade da Cacic ostane ako nam ovaj bude kandidat
  • Fanboy
    2.2k


    Ma to sam samo naveo kao primjer kako se prosječni treneri vrte jer imaju jak CV, dobru igračku karijeru i menadžere, a talentirani treneri ne mogu dobiti priliku jer im nitko ne želi dati malo jaču igračku u ruke...

    Inače, zaboravio sam Bjelicu, on bi u kratkom periodu mogao napraviti preokret i dati velike ambicije za Europu.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Bjelicu je 2018 dočekao usporedivo loš Dinamo i za 4 mjeseca je promaršio skupinom
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Ima netko sa foruma da zna Cacica privatno? Jel moguce da je covjek toliko bahat,tvrdoglav?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Takvi smo mi iz Markuševca, to nam je narav :rofl:
  • Benito
    582
    užasno nešto, ja kad njega vidim tu njegovu aroganciju i bahatost nakon poraza ili loših komentara, bijes me prođe
  • SAS1987
    13.4k
    Ima netko sa foruma da zna Cacica privatno?BBB Mataa998

    I tebi treba rođendanska video poruka? :lol:
  • superhik
    10.3k
    "Sretan rođendan. Imaš dobru zalihu godina. Nadamo se da ti se već sutra neće nešto dogoditi. Svejedno ja sam star i ne bojim se ničega."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.