• Ludovic IX
    5.2k
    Mišić ne igra, ne igramo ni mi. Nije ovaj niz tragičan, da se razumijemo. Nitko nije imun na loše razdoblje. Niti real, niti city, liverpool, bayern pa niti mi. Samo nakon lošeg razdoblja treba okrenut i pretvoriti u poticaj da budeš bolji neg si bio prije tog razdoblja
  • marcio amoroso
    32.1k
    Evo krenuo obracun cacica sa simicemOlmic

    Kako misliš?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    I opet prica o 2 milijuna otpremnine?? :angry:

    Sto se utakmice tice, prvo poluvrijeme jako dobro, drugo lose ali ne cudi s obzirom na jednu izmjenu iako se igra nakon teškog gostovanja i poraza u sibeniku. Covjek je jednostavno tvrdoglav i sa njim treba obaviti razgovor, ali u svemu tome me cudi izostanak barem nekog savjeta od tolikih pomocnika, koji su takvi kakvi jesu.

    Nego, sto je to bilo nakon gola? Komentator je rekao da je Cacic isao tjesiti Livakovica??
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dugo me nije nista raspizdilo kao ovaj poraz danas. Bas ocajan tajming i sve. Apsolvirat Rijeku pa se preslozit u stanci i mirno privest ovu cudnu sezonu kraju.
  • Nino Bule
    11.4k
    Došao je Dario Šimić kao prvi čovjek za sportska pitanja u klubu, jesu li razgovarali, tko će što raditi?

    "Dario Šimić prvo mora potpisati ugovor i vidjeti koji je njegov dijapazon poslova u klubu. A onda, naravno da ćemo razgovarati.", kazao je Čačić.
  • Olmic
    2.7k
    ne mogu kopirat preko moba , imas na 24h intervju poslije tekme
  • jp23
    2.2k
    Rekao je da je dječačić* išao tješit Livakovića. Sakupljač lopte vjerojatno
  • Krizy
    35.5k
    Plašite li se otkaza i jeste li možda pričali već s Darijom Šimićem?

    - Dario Šimić prvo mora potpisati ugovor, mora znati koje mu je dijapazon posla u klubu. Rado ću razgovarati s njim. Bojim li se otkaza? Čega ću se bojati, imam previše godina, zna se čega se bojim u životu - završio je Čačić.


    "Hrabra" izjava, miriše na otkaz
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Tomic je u jednom podcastu rekao da otkaz uglavnom znaci da trener dobije 2 - 3 place i to je to. Ne vidim razloga zasto bi bilo tko potpisao ugovor s Cacicem u ovom momentu koji mu u slucaju otkaza garantira ista vise.
  • Praskaton
    1.8k
    Čačić-dječačić :lol:

    Cacketa je trebalo mijenjat puno prije,al bi ga zamjenio tek nakon Rijeke kakav god rezultat bio
  • plavi67
    920
    Brko je bezobrazan i bahat i fućka mu se za dinamo. Kupi prnje i odlazi!
  • Mlađi referent
    10.4k
    Veliki Ante će dopustit Šimiću da se malo poigra dok on obavlja posao i vodi nas u pobjede
  • Jurki
    8.5k
    Ne kuzim i kaj mu je trebala ona izjava o sucu? Da se suci uce na Dinamu. Sudac je bio korektan a Brko je skroz zgubil kompas.
  • Herñan Crespo
    79
    Koja je poanta sa ugovorom Simica? I sto se ceka za potpis ?
  • Nino Bule
    11.4k

    Kao on je sportski direktor valjda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.