• Jurki
    8.8k
    Nadam se da Šimić ima neku biljeznicu sa popisom trenera
  • Praskaton
    1.8k
    Nadam se da idemo na strano trenersko ime.
  • Juznjak
    3k
    Hoće li sad opet oni koji podržavaju Čačića izvadit silne statistike? Ljudi shvatite da bi 90% nas s foruma znalo vodit Dinamo u HNL-u i da je u slučaju kiksa trener jedini i isključivi krivac. Ovo što on radi nije normalno i svima nam je to jasno, sad možemo samo plakat što je dobio onakav ugovor i takve dvije pozicije kao da se radi o Kloppu. Čovjek priča samo o toj nekoj širini kadra koju samo on vidi i onda upotrijebi 12 igrača. Sve bi dao kad bi se našao novinar koji će ga pokopat s pitanjima od igre preko zamjena do Rukavine i ostalih mladih igrača. Došlo je vrijeme da ga se makne, nisam ništa pisao, pa čak se nisam ni naživcirao puno nakon Šibenika ali ovo je sad već veliki problem. 0 bodova u 2 kola je katastrofa u kakvoj god situaciji bili s obzirom na konkurenciju. Uvijek sam govorio: nek ga se drži dok ga mazi rezultat pa makar svaku utakmicu dobijali u 90+ minuti bez ikakve igre, ali prvi loš rezultat kad dođe treba ga tjerat jer je on i samo on kriv. I još nešto, on je poslao igrače na zagrijavanje na samom početku drugog poluvremena i onda uvede samo Ivanušeca, kad bih se stavio u poziciju ostalih iskreno bih mislio da me pravi budalom i to bi me jako ljutilo tako da sigurno ne bi trebao imat ni neku podršku od igrača niti će itko plakat za njim :sad:
  • Tundra
    518
    Nadam se da Šimić ima neku biljeznicu sa popisom treneraJurki

    Nadam se da je Bišćan u njoj. Treba nam neki dinamovac kaj bu podigao momčad i koji uz to zna kaj radi.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mene je sve ovo skupa podsjetilo na onu legendarnu utakmicu s Finskom na Rujevici, bezidejnost i šok u završnici utakmice...nadam se da će i epilog svega ostati isti, Brk jednostavno mora van, kao što je Kopić upao u blato iz kojega ga nitko nije mogao izvući, tako se ni ovaj iz ovog gliba nema šansu iskobeljati...nema smisla vjerovati treneru koji ne vjeruje vlastitim igračima.
    Zbogom, hvala na naslovu, hvala na ligi prvaka, jbg, ne ide i treba se rastati.
  • Sava Krpa
    208
    Možda nije otišao na najbolji mogući način ali od slobodnih i financijski Dinamu dostupnih trenera ja bih Bjelicu doveo još do vikenda. Em je sposoban zauzet stav i od poluproizvoda napraviti ili extra klasu ili bar vojnika kluba za razliku od ovoga senilnog idiota koji je blokirao par ulaznih transfera a odobrio odlazak Oršića i Ademija te je dosta igrača pod njim stagniralo što zbog ne igranja ili igranja na ne prirodnoj poziciji. Šimiću nisi mogao dobiti bolju "loptu", nadam se da ide na volej a ne na štopanje.
  • xyz
    840


    Od ovog kratkog mandata Antolić-Čačić će se klub oporavljati godinama, sportski i financijski. Jedan već uzeo otpremninu 130K eura, drugi će sada uzeti 2M eura. Prodan Oršić za siću, Ademi vjerojatno ide, ne možemo popuniti zapisnik bez petorice juniora, kritične pozicije u momčadi nisu riješene dva prijelazna roka, bačeno 2M eura na Perkovića iako smo mogli dovesti mnogo bolje igrača za manje novca (Omeragić, Barišić), kompromitirano prvenstvo itd.
  • vjeko1701
    5.9k
    Vratite Mamića slipci...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Najbolje u off otići kad kreće naricsnje o teškim vremenima za dinamo .

    Teška vremena idu samo za one koji ne žele čisti pošten dinamo. Dinamo se ne mora bojati. A čak i financijski će vjerojatno nakon 30.9. bolje stajati neg ikad.
  • Jurki
    8.8k
    Cacke da je malo mislil, mogel je otici na kraju prosle sezone. Sa titulom u rukama, a ovak bu dobil vritnjak.
    Ovo je prestrasno kaj je on ovoj ekipi napravil u samo 3 i pol mjeseca. Ne mogu shvatiti da vidis da igras lose i ti ne mijenjas bas nist.
    Ubio je igrace u pojam.
    Deda primi se ribickih štapova i na pecanje. Treniranje ozbiljnog kluba nije vise za tebe
  • blue heart 72
    1.4k
    Ako stvarno ode brko, a Dario nema nekog "asa iz rukava" (ja bi osobno najradije nekog stranca), probao bi dovesti A. Šimundžu, bez obzira na njegovo ponašanje na tekmi protiv nas. Meni je Bišćan nekako nekonkretan, niti smrdi niti miriše
  • vjeko1701
    5.9k
    Dinamu treba još jedan Petković
  • Plavi-9
    426
    Ali prije nego što je bio trener, bio je TV majstor,
    Popravljao televizore s osmijehom na licu,
    Iako je to bila samo usputna stanica na njegovom putu,
    Nikad nije zaboravio svoje korijene, svoje početke.

    Ante Čačić, u srcu uvijek ostao isti,
    Svojom hrabrošću i odvažnošću osvaja nas,
    Svojim umijećem i odlučnošću predvodi naš Dinamo,
    Zauvijek će ostati naš junak, naš uzor.
  • Jurki
    8.8k
    meni je iskreno vec zlo od nasih trenera.
  • jp23
    2.2k
    Ajmo malo stat na loptu i sagledati cijelu situaciju.

    Bila je slična igra cijelu sezonu, no Čačića je pratio izuzetno dobar rezultat. Imati samo 1 poraz u prvenstvu i 2 neriješene su bile pokazatelj toga. Bilo je i tad kritika, ispravnih (kašnjenje sa izmjenama ili neodrađivanje istih), no bilo je i standardnog pljuvanja.

    Svjetsko je prošlo, sezona je dalje krenula, a mi smo ostali bez jednog od najboljih, ako ne i najboljeg, igrača u zadnjih desetak godina, barem za ono što je svojom igrom donosio, te nažalost uskoro ostajemo i bez kapetana Ademija, vođe i čovjeka koji diže energiju ekipi svojom prisutnošću, hrabrošću i borbenošću.

    Od nastavka sezone imamo osvojenih 15 bodova od mogućih 27 bodova. Što bi zvučalo čak i OK, da se bodovi nisu prosipali protiv puno slabijih ekipa (Gorica, Šibenik, Belupo - 2 boda od 9 mogućih).

    Možda je došlo vrijeme da sagledamo sve i kažemo da je Čačić galvanizirao ekipu prošle sezone, ali da je svoj limit dosegao. Očekivanja mnogih je nadmašio u ligi prvaka (pri tom da se razumijemo, ne očekivanja što Dinamo može u toj skupini, nego što on sa Dinamom može - bitna razlika).
    Je li vrijeme za odlazak? Jel bolje da ode prije Rijeke, poslije Rijeke, ostane do kraja sezone? Realnost je takva da Dinamo mora naći trenera koji je dvije stepenice iznad Čačića. Ako želimo nastavit napredovat kao klub, ovo je pod mus.


    Što mi kao navijači, gledatelji, laici možemo u ovoj situaciji?
    Dati bezrezervnu podršku igračima i klubu. Jer sad im je najpotrebnija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.