• xyz
    840
    Ne treba nitko njemu sapunati dasku, dovoljno je (ne)sposoban da sam to sebi uradi...
  • vjeko1701
    5.9k
    Sigurno bi bio Peternac...a samo čekam da onda dobije Rijeku pa ostane privremeno rješenje do kraja sezone nakon čega ga se potpisuje ako trenera za iduću sezonu.

    Bolje da odmah Jakobušiću ili Miškoviću damo trofeje....
  • ZGBhoy
    1.7k
    Daj prestanite paničariti, situacija je daleko od idealne ali tek nakon gubitka bodova protiv Rijeke bi se počeo brinut
  • striko
    1.2k
    Ja mislim da Menalu ni ćaća ne bi davao ovoliko minuta
  • Praskaton
    1.8k
    To se dogodi kad se ne mjenja na vrijeme,koga sad naci u sred sezone?
    Ne miriše na dobro.Tovarija je samo ovo cekala kao i tatićevci.
    Prvo pol jos i nekako al drugo uzas.Rekao bi sve najgore o Menalu i Mohi al sta ljudima reći kad dobiju pola sata svaku 5 utakmicu,nije im lako sudit na temelju toga.
    Premal roster,igraci ispuhani,uljuljani u veliku bodovnu prednost,u mislima sigurno i u ovim previranjima u klubu.

    Izdržat ćemo i ovo osvojit titulu al onda slijedi najvazniji posao u zadnjih desetak godina.Nadam se da je Šimic na to spreman.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Evo da skrenem paznju na milisekundu s Čačiča,Perkovic nije igrac kapaciteta za Dinamo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Men2 utakmica protiv rijeke brine samo u pogledu da će bit manja posjeta nego ademi zaslužuje za oprostajku.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kako su svi igrali, on je danas bio čisto solidan, posebno s obzirom na godine i koliko je s momčadi.
  • striko
    1.2k

    2+ miliona dati za ovakvog igrača je užas. Daj Bože da se varam
  • Krizy
    36.5k
    Trenutno nije nitko, možda je do trenera?
  • Tundra
    518
    Ovo je katastrofa, dva poraza u nizu uz katastrofalnu igru. Čačić mora otići
  • Praskaton
    1.8k
    Evo da skrenem paznju na milisekundu s Čačiča,Perkovic nije igrac kapaciteta za Dinamo.

    Je svi smo ljuti i pod dojmom al ajmo ne sudit momku nakon jedne utakmice.Sasvim solidno je odigrao
  • dZg1986
    384
    Mislim da je prerano jos za tako govorit. Mlad je, dosao u nezgodnom trenutku gdje momcad kompletno igra lose.
  • Zagi
    5.2k
    samo da ne bude sandro perkovic novi privremeni pa onda stalniOlmic

    A u pm. To uistinu zvuči kao Dinamovski potez.
  • xyz
    840
    Nakon Rijeke je reprezentativna pauza i ima se tjedan dana mira da se nađe trener do kraja sezone. Ademiju stopirati odlazak jer jednostavno nemamo igrača koji može riješiti utakmicu. U subotu će razlika biti 6 bodova i psihološki moment neće biti na našoj strani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.