• Krizy
    35k
    DATUM ROĐENJA: 22.03.2003.
    MJESTO ROĐENJA: Pula
    VISINA: 185cm
    TEŽINA: 81kg
    NOGA: Lijeva
    BIVŠI KLUBOVI: NK Pula ICI, NK Istra 1961
    POZICIJA: Stoper (Lijevi bek)
    BROJ: 39
    UGOVOR: 15.06.2026.
    xxpwl4rgcxns31gy.jpg
  • plavi67
    920
    sretno i samo jako, daj sve od sebe i bit će dobro! čini mi se kao staložen i ozbiljan dečko za svoje godine, imam osjećaj da će uspjeti.
  • Jurki
    8.1k
    Dobro dosao u Svetinju i sretno!
  • Mrvica
    3.1k
    Sretno Mauru, kao što je kolega plavi67 rekao dečko se čini baš ozbiljan i staložen za svoje godine i također mi se čini da bi mogao biti odlično pojačanje. Još jednom sretno!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    81ati3lfsk5wkdwf.jpg
    Gazda :cool:
    Već je pohvatao konce
  • Keyser Soze
    8k
    Njegovo skakutanje i mahanje rukama na videu di slavimo :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    U par tjedana ima protiv hajduka 2 pobjede i 7:0 gol razliku..
  • Krizy
    35k
    52cl7iqoatycikri.jpg

    Sretan 20. rođendan Mauru Perkoviću. Igrao je tek u 3 utakmice za Dinamo, tako da mu želim puno utakmica i uspjeha u budućnosti.
    Sve najbolje Mauro :party:
  • zagr
    505
    valjda bu sad perković dobil više šanse nakon odlaska šutala
  • Mihaljević
    7.8k
    Vrijeme je za Maura.
  • plavi devet
    130
    U Maurovim godinama Josip Šutalo je odrađivao sezonu u Istri. Ja ga definitivno ne bi otpisivao, ima vremena za njega. Ne mora doći na Josipovu razinu u budućnosti, ali vjerujem da kao stoper sa lijevom nogom itekako može pomoći u budućnosti, a možda se može i nešto zaraditi.
  • miro
    3.1k
    Meni zbilja ne ide u glavu da oko Perkovića ne postoji nijedna informacija što se događa s njim.
    Da nijedan novinar nije u stanju postavit pitanje, ili na neki (nedaj Bože istraživački) način doć do priče. Pa mi smo tog dečka 2 milje eura platili i bio je dobar i sad nemamo nikakvu informaciju što se događa.
    Koji k?
  • Sljeme
    1.7k

    Pisalo je danas da prema nizozemskim medijima ide na posudbu u Volendam.
  • Istočnjak
    93
    Ovaj je dečko stvarno velika enigma.
    20 godina, mladi reprezentativac, plaćen 2 milje, pa potpuno marginaliziran.
    Ima netko kakav info zakaj, pa nije zaboravil igrati nogomet.
    Mutno mi je to, nadam se da nije kakav spor oko love ili moći u klubu razlog da ga se ovak škartira.
  • Nevo7
    568
    možda jer je bivši igrač Istre, a imamo njihovog čovjeka u Upravi, a dovela ga je garnitura Antolić-Čačić pa mali bezveze ispada žrtva
  • Mali Zeus
    9.1k
    Ono malo što je igrao na lijevom beku je dosta da ga se proba tamo bar ako ne na stoperu da Ljubo može ostati u vezi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.