• Istočnjak
    93
    Slažem se s vama. Dečko je zavrijedio šansu više od Bernaeura na stoperu i Mihe na beku.
    Dobro nam dolazi ova pauza da Jakir na miru upozna igrače.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Maura će baš morati doslovno upoznati.
    Bit će, dečko kak se ti ono zoveš.
  • miro
    3.1k
    Mauro treba postat igrač rotacije još u ovoj polusezoni, pa valjda nisu svi skauti krivo gledali njegov razvoj
  • veselko tenžera
    1.2k
    Jel gledao itko mladu, kakav je Mauro bio?
  • marcio amoroso
    32k
    Gledao sam ja. Igrao je lijevog beka i bio solidan, ali se vidi da mu fali minuta.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Baš mi je drago da je bilo ok. Danas je Jakir posebnom istakao njega kao nekoga tko nije dobio šansu i tko će ju sigurno dobiti.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Sta je sa ovim deckom jbt pas....

    Povezao 5 utakmica po 90 minuta na lijevom beku, u tih 5 utakmica primili jedan gol... asistirao protiv Slavena, odigrao 30.04 derbi na poljudu 90 min... na Euru u21 odigrao na lijevom stoperu 3 dobre utakmice pogotovo u porazu protiv Spanjolske uz Baturinu najbolji igrac Hrvatske.... u Istri odigrao 50 utakmica u HNL-u do 19 godine jako korektno, ako ne i vrlo dobro.....


    Pa nemos me je*** da u ovakom stanju nase obrane ovaj decko pokopan sa svojih 20 godina na zacelje klupe..... (Takoder, ne mogu vjerovati da se igraju igrice koliko je tko provizije uzeo i tko je ga doveo, a da ovaj decko ispasta)
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Mali je potencijalno rješenje dosta problema u obrani. Ja bi mu odmah protiv Kosovara dao mjesto na stoperu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Najveci misterij ove sezone po meni, govorio sam kako moze biti iduci veliki izlazni transfer i dugorocno nas igrac u obrani a nigdje ga
  • Patak
    2.2k
    Ja se opet pitam zašto nitko od novinara ne pita Jakirovića (prije Bišćana) o statusu Perkovića. Platili smo ga ozbiljne novce.
  • Dudu9
    423
    Očito smo kupili mačka u vreći jer da je dobar igrao bi
  • Ali
    1.9k

    Nisam siguran u ovu tvrdnju.
    Puno loših priča izlazi, naravno puno je upitnih izvora.
    Priča se da je se dovelo neke igrače radi rikverca. Među njima nije Perković, kod njega je problem tko ga je foveo i tko je uzeo ili nihe dobio obecani dio....
  • Jurki
    8.5k
    Priča se da je se dovelo neke igrače radi rikvercaAli

    Znaci poslovanje i dalje po starom.
  • Dudu9
    423

    Ali kod 3 trenera nije igrao tako da ispada da su svi protiv njega
  • mali M
    3.3k
    a i ti koda si pao s kruške.. pa i kod 3 trenera je Ljubo bek a svima nam je jasno kako stvari stoje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.